Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza nową grę MMO

106 postów w tym temacie

Co ja widzę...Blizzard zabrał się w końcu do roboty :D.Najgorsze będzie tylko to ,że będzie trzeba zapewne płacić za "abonament" tak ja w "WoW''ie" :P...Jestem teraz ciekaw za ile wyjdzie tylko SC2 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miło że wreszcie oficjalnie wiadomo iż pracę trwają. teraz długo poczekamy, aż dowiemy się co to będzie, a jeszcze dłużej, aż wyjdzie, ale na pewno będzie warto. nie obraziłbym się, gdyby to miało być DiabloMMo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thptrk... rozbawiles mnie tekstem, cytuje: (...) zostawione przez producentow w stylu GW czyli robta co chceta i co pol roku czy tam rok dodatek za ktory trzeba placic.
1 kwestia, guild wars jest najczesciej aktualizowana gra mmo na rynku (prawdopodobnie), wiec zarzut, zostawili i robta co chceta jest stekiem bzdur.
2. a za burning crusade''a nie placiles? (o ile kupiles)
3. grales w guild warsa? znacznie czesciej pojawiaja sie problemy na wow''ie jak w gw ;]

... tak czy siak, zycze milego czekania na nowe mmo :)... sam czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:54, hammerfall87 napisał:

> > > > haha szajs bo ma abonament,chłopie żadnedobre mmo niewyjdzie ci bez abonamentu

>
> > >
> > > Lol, jedno słowo - Rappelz.
> >
> > ehm w porównaniu do wowa marnie wygląda,jeśli pamietam to ta gra z gatunku: bij moby
leveluj
>
> > i dalej bij:)
>
> Porażająca logika. Jakby była lepsza od wowa, to miliony grały by w Rappelza a nie płaciły

> abonament?
> Proponuję przyjrzeć sie innym mmorpg, żeby mieć jakiś punkt odniesienia.
> Bo ''z tego co pamięta'' mój 60lvl w L2, to na 99% questów, składa się bicie mobów.
> Ale pamiętać można różne rzeczy, nie? ;]

Ale ja tu odnosze sie do wowa a nie lineage2 :),przepraszam ale w rappelz questy to zbierz
iles tam itemkow lub zabij iles tam potworów,wowie questy ,są ciekawie zrobione.A we wszystkich
darmówach wieje nudą
wszytkie gry w w porównaniu do wowa są nudne i schematyczne


Rotfl, starczyłby za komentarz, ale nie mogę się powstrzymać.
Raz, jakie są nadzwyczaj nowatorskie questy, nie związane z zabijaniem potworów i przynoszeniem czegoś w WoWie? I ile ich jest (strzelam, że <10%)?
Dwa, prepaid WoWa to 100 za 2 miesiące więc ssie. A Rappelz jest za darmo. Jak na to co dostajesz za darmo, jest świetnym mmorpg. Są setki sposobów na ciekawsze spożytkowanie kasy niż płacenie co 2 miesiące za granie ;]
Trzy, poznaj więcej mmorpg niż WoW, zanim zaczniesz wypowiadać sie w takich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poznałem silkroady knght online ,caballe itp a ty wogóle grałeś wow, dokładnie kocham to polską mentalnosc mówienie oczyms czego nawett sie niewidzialo haha więc dyskutuje z typem który niegral w wowa ale sie przemądrza wiec sorry ale rozmowa idzie do punktu wyjścia, a podrugie lepszym jest płacenie kartą niz prepaidem :).Drogi kolego zagraj wowa a pożniej sie wypowiadaj bo poprostu aż żal :).Dyskutowałęm z takim takimi jak ty któzy mieli te same opinie o wowie a pozniej zmieniali zdanie,poprostu tweirdzisz ze gra jest lipna bo ma abonament:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:10, hammerfall87 napisał:

poznałem silkroady knght online ,caballe itp a ty wogóle grałeś wow, dokładnie kocham to polskie
twierdzenie strzelam a nawet neizagrał haha więc dyskutuje z typem który niegra w wowa ale
sie przemądrza wiec sorry ale rozmowa idzie do punktu wyjścia, a podrugie lepszym jest płacenie
kartą niz prepaidem :).Drogi kolego zagraj wowa a pożniej sie wypowiadaj bo poprostu aż żal
:)

1) Pisz polską polszczyzną, bo musiałem to przeczytać dwukrotnie zanim dotarł do mnie sens wypowiedzi.
2) A grałem i nawet na blizzardowym officialu, więc tu cię mam ;]
3) Nie odpowiedziałeś na ani jeden mój zarzut, więc chyba sam nie masz pojęcia o czym mówisz. A strzelam, bo ok 90% questów wykonywanych w tej grze, przynajmniej do 60-70 to "Przynieś 15 skorup ślimaka wypadających z...", "Przynieś 3 części...". Zaprzecz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft nie pasuje do koncepcji MMORPG, takiej, jaką reprezentuje WoW. Bardziej sensowne jest zupełnie nowe uniwersum lub osadzenie gry w realiach Diablo. W końcu po SC, to kolejny tytuł, który od lat nie doczekał się kolejnej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być szczególnie spostrzegawczym, by zauważyć pewną praktykę Blizza..

Kiedy powstawał Warcraft 3 nagle pojawiło się info o World of Warcraft. Dzięki temu Blizz upiekł 2 pieczenie na jednym ogniu.

Teraz pracują nad Starcraftem 2 i *nagle* pojawia się info o nowym MMO.

Jak dla mnie taka zbierzność nie jest przypadkowa..

Na nowe Diablo bym nie liczył za bardzo - trochę zbyt do WoWa by było - świat podobny, też fantasy.. Blizz nie będzie sam sobie ludzi odbierał - bardziej sensowne jest teraz pójście w SF - takich gier jest mało - będzie mieć większe poparcie - które wzrośnie jeszcze dzięki:
a) Marce Starcraft
b) Pojawieniu się Starcraft 2

;)
I tyle od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:15, The Axel napisał:

> poznałem silkroady knght online ,caballe itp a ty wogóle grałeś wow, dokładnie kocham
to polskie
> twierdzenie strzelam a nawet neizagrał haha więc dyskutuje z typem który niegra w wowa
ale
> sie przemądrza wiec sorry ale rozmowa idzie do punktu wyjścia, a podrugie lepszym jest
płacenie
> kartą niz prepaidem :).Drogi kolego zagraj wowa a pożniej sie wypowiadaj bo poprostu aż
żal
> :)
>
1) Pisz polską polszczyzną, bo musiałem to przeczytać dwukrotnie zanim dotarł do mnie sens
wypowiedzi.
2) A grałem i nawet na blizzardowym officialu, więc tu cię mam ;]
3) Nie odpowiedziałeś na ani jeden mój zarzut, więc chyba sam nie masz pojęcia o czym mówisz.
A strzelam, bo ok 90% questów wykonywanych w tej grze, przynajmniej do 60-70 to "Przynieś 15
skorup ślimaka wypadających z...", "Przynieś 3 części...". Zaprzecz. ;]


do 3 punktu niezaprzecze są i takie questy,ale większość questów niepolega na uzbieraniu i poleceniu do npc trzeba jeszce coś z nimi zrobić.W darmowe grałem dość długo i sorry tam niemusiz robić questów wystarczy,że bedziesz grindował,natomiast wowie do bani się grinduje,a co ciekawe jak grałem w kinght online to niemogłęm wykonywać questów bo jakis kochany gracz mial auto bota i czy to jest fair w wowie niema cheaterówi własnie wole płacic miec wszytsko lepsze i niemusze mieć właczonego kompa przez cały dzien po to by by móc grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te opinie,że to może być nowy SC,tzn. SC MMO. Będzie SC2 i Blizzard powinien się na tej grze skupić (i na Wrath of the Lich King).Poza tym,Blizzard powinien być twórczy i stworzyć nowe uniwersum,a nie tylko opierać się na już gotowych.W końcu Blizz to nie tylko WarCraft,StarCraft i Diablo,przecież stworzył również kilka innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:29, hammerfall87 napisał:

do 3 punktu niezaprzecze są i takie questy,ale większość questów niepolega na uzbieraniu i
poleceniu do npc trzeba jeszce coś z nimi zrobić.W darmowe grałem dość długo i sorry tam niemusiz
robić questów wystarczy,że bedziesz grindował,natomiast wowie do bani się grinduje,a co ciekawe
jak grałem w kinght online to niemogłęm wykonywać questów bo jakis kochany gracz mial auto
bota i czy to jest fair w wowie niema cheaterówi własnie wole płacic miec wszytsko lepsze i
niemusze mieć właczonego kompa przez cały dzien po to by by móc grac

Coś zrobić, czyli iść do innego questgivera, żeby zmienił ci to w coś, co masz zanieść do jeszcze innego questgivera. Uuubaw po pachy.
Nie grałem w KO bo ma kiepską opinię wśród znajomych graczy. To, że w jednej nieszczególnej grze, miałeś problemy, nie znaczy, że nie ma dobrych, bezpłatnych gier mmorpg. A jeżeli darmowe gry, chcesz stawiać na równi z płatnymi, to narazie, "płać, miej wszystko lepsze i niemusiej mieć właczonego kompa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:37, The Axel napisał:

> do 3 punktu niezaprzecze są i takie questy,ale większość questów niepolega na uzbieraniu
i
> poleceniu do npc trzeba jeszce coś z nimi zrobić.W darmowe grałem dość długo i sorry tam
niemusiz
> robić questów wystarczy,że bedziesz grindował,natomiast wowie do bani się grinduje,a co
ciekawe
> jak grałem w kinght online to niemogłęm wykonywać questów bo jakis kochany gracz mial
auto
> bota i czy to jest fair w wowie niema cheaterówi własnie wole płacic miec wszytsko lepsze
i
> niemusze mieć właczonego kompa przez cały dzien po to by by móc grac

EDITED:
Coś zrobić, czyli iść do innego questgivera, żeby zmienił ci to w coś, co masz zanieść do jeszcze innego questgivera. Uuubaw po pachy.
Nie grałem w KO bo ma kiepską opinię wśród znajomych graczy. To, że w jednej nieszczególnej grze, miałeś problemy, nie znaczy, że nie ma dobrych, bezpłatnych gier mmorpg. A jeżeli darmowe
gry, chcesz stawiać na równi z płatnymi i nie widzieć tej zasadniczej różnicy, to narazie, "płać, miej wszystko lepsze i niemusiej mieć właczonego kompa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować