Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdza nową grę MMO

106 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 16:39, The Axel napisał:

nie np masz rozwalone bronie musiż isc do kuzni naprawic je chodzi mi o to że questy są ciekawasze i milej je sie robic,przepraszam ale gry silkroad online ,cabal online itp,mają zapchane do granic serwery.I to jest najlepsze,że tworcy dziela graczy na biednych i bogatych chcesz miec konfortowa zabawe to załóż specjalne konto za odpowiednia opłatą:).A może zaprzeczysz ,że w darmówkach jest pełno cheatów,W wowie jest bardzo dobry rozwój postaci.Powiem ci tak gram Wowa bo potrafił mnie wciągniąć wiec uważam darmowe gry przy nim wysiadają .


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam...błagam Blizzard''a żeby tylko nie robił MMO w świecie Starcraft''a. Poszli na komerche w przypadku Warcraft''a i im się to opłaciło gratulacje, ale błagam żeby to samo nie spotkało Starcraft''a. Starcraft to RTS wszech czasów i niech jego kontynuacja również taka będzie ale ja mówię zdecydowane: "Nie!!!" dla MMO w jego uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:02, Kogamin napisał:

Błagam...błagam Blizzard''a żeby tylko nie robił MMO w świecie Starcraft''a. Poszli na komerche
w przypadku Warcraft''a i im się to opłaciło gratulacje, ale błagam żeby to samo nie spotkało
Starcraft''a. Starcraft to RTS wszech czasów i niech jego kontynuacja również taka będzie ale
ja mówię zdecydowane: "Nie!!!" dla MMO w jego uniwersum.


ahah ale blizzard to komercja wiadomo,że robią gry dla kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:02, Kogamin napisał:

Błagam...błagam Blizzard''a żeby tylko nie robił MMO w świecie Starcraft''a. Poszli na komerche
w przypadku Warcraft''a i im się to opłaciło gratulacje, ale błagam żeby to samo nie spotkało
Starcraft''a. Starcraft to RTS wszech czasów i niech jego kontynuacja również taka będzie ale
ja mówię zdecydowane: "Nie!!!" dla MMO w jego uniwersum.



Ja proponuję dowiedzieć się co to jest komercja a później pisać głupoty ;] Człowieku, wszystko za co płacisz to komercja :P


Co do gier MMORPG - wszystkie się sprowadzają do bicia mobów, tylko w niektórych nawet tak prosta czynność jest wykonana lepiej niż w innych, np. w WoWie :)
Co do płacenia, to jest to w pewnym sensie pozytywne- wyklucza sporo osób z którymi granie jest najzwyczajniej uciążliwe... "free items plx" i takie inne różne dziwadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 17:04, hammerfall87 napisał:


ahah ale blizzard to komercja wiadomo,że robią gry dla kasy :)

Blizzard to komercja , bo robia komercyjne gry , czy jest komercyjny , poniewaz tworza gry dla kasy ??
P.S Wytlumacz mi xD , , bo mam problem ze zrozumieniem twojej wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial zeby to bylo diablo albo jakas nowa marka ;]
Tyle ze problem by znowu byl z cholernym abonamentem :P ale moze do tego czasu bede juz sam zarabial na zycie wiec 50 zl miesiecznie bedzie mnie stac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:31, MEZIL napisał:


>
> ahah ale blizzard to komercja wiadomo,że robią gry dla kasy :)
Blizzard to komercja , bo robia komercyjne gry , czy jest komercyjny , poniewaz tworza gry
dla kasy ??
P.S Wytlumacz mi xD , , bo mam problem ze zrozumieniem twojej wypowiedzi .


Tak komercja jest to tworzenie np gier dla ludzi w celu wzbogacenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy `ciekawe` zrobione questy w wowie?
Ja tam od lv 1 do 70 dostawałem w 80% questy bij zabij przynieś flaki.
Pozostałe 15% to `zanieś pogadaj`. Może 5% questów było innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:00, Selv napisał:

Co to znaczy `ciekawe` zrobione questy w wowie?
Ja tam od lv 1 do 70 dostawałem w 80% questy bij zabij przynieś flaki.
Pozostałe 15% to `zanieś pogadaj`. Może 5% questów było innych.


Ehm powiem ci tyle w wowie jak na questy są ciekawe bo np zabij 2000 mobów w silkroad to przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 17:55, hammerfall87 napisał:


Tak komercja jest to tworzenie np gier dla ludzi w celu wzbogacenia się.

Chlopcze , komercja to obiekt/osoba/produkt , ktory podoba sie wielu ludziom/masom , skoro ma taka popularnosc , to przestaje byc tak oryginalny/spektakularny/urzekajacy . Co za tym idzie zaczyna stawac sie komercyjny czyli malo odkrywczy , takie nic nowego dla zadowolenia ogolu .
Z jedenej strony masz racje ze produkty blizzarda sa komercyjne , poniewaz autorzy hcieli trafic do jak najwiekszej liczby graczy i udalo im sie to , lecz nie zapominajmy , ze popularnosc i rzekoma komercja blizzarda nie wyklucza profesjonalizmu jaki ekapa prezentuje w swoich grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:18, MEZIL napisał:


>
> Tak komercja jest to tworzenie np gier dla ludzi w celu wzbogacenia się.
Chlopcze , komercja to obiekt/osoba/produkt , ktory podoba sie wielu ludziom/masom , skoro
ma taka popularnosc , to przestaje byc tak oryginalny/spektakularny/urzekajacy . Co za tym
idzie zaczyna stawac sie komercyjny czyli malo odkrywczy , takie nic nowego dla zadowolenia
ogolu .
Z jedenej strony masz racje ze produkty blizzarda sa komercyjne , poniewaz autorzy hcieli trafic
do jak najwiekszej liczby graczy i udalo im sie to , lecz nie zapominajmy , ze popularnosc
i rzekoma komercja blizzarda nie wyklucza profesjonalizmu jaki ekapa prezentuje w swoich grach


Ale artyści,twórcy gier chcą trafić w gusta ludzi i sprzedać sie najlepiej jak potrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:24, hammerfall87 napisał:

Ale artyści,twórcy gier chcą trafić w gusta ludzi i sprzedać sie najlepiej jak potrafia

Moim zdaniem autorzy gier , zwlaszcza Ci zatrudnieni w Blizzardzie chca stworzyc gre , ktora owszem bedzie znakomita i bedzie miala wielu fanow/zwolennikow , lecz nie zalezy im zeby trafic do kazdego . Nigdy sie wszystkim nie dogodzi . Gdy przy stworzeniu rewelacyjnej gry mozna na tym przyzwoicie zarobic , to tylko dobrze . Na pierwszym miejscu jest jednak sama gra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, na tego MMORPG-a poczekamy chyba ze dziesięć lat albo i więcej, jak np. na StarCrafta II, a jednym z najczęściej pojawiających się news-ów będzie:"Nazwa tego MMORPG-a "-premiera przesunięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:18, MEZIL napisał:

lecz nie zapominajmy , ze popularnosc i rzekoma komercja blizzarda nie wyklucza profesjonalizmu jaki ekapa prezentuje w swoich grach


Profesjonalizm - zgodzę się. Ale poprzez robienie kolejnych MMO zatracają moim zdaniem dorobek z przeszłości. WarCrafta jak dla mnie zepsuli przez WoWa. Fabuła w SC2 zaczyna wydawać się robiona na siłę, dużo nieścisłości między historią przedstawioną w SC1. Jak dojdzie do tego MMO to będzie masakra.

Moim zdaniem robią nowe MMO, bo widzą na horyzoncie jedno lub dwa, które zabiorą im pozycję lidera. Sam nie wiem jeszcze które z nowych MMO może to zrobić, Conan, Warhammer, Stargate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WoWa i jakoś tak naprawdę, nie ma większej różnicy czy dostaniesz 10 misji z zabiciem 20 takich/siakich/bylejakich stworków czy jednego ale w ilosci 400.
Chyba każdy w WoWie na przykład pamięta KOSZMARNE hellfire penisula z :
Zabij 20 demoniczne wieprze, potem zbieranie mięska z tych wieprzów a potem krwi i poszukaj kluczyka w odchodach ...tych świnek a potem zabić takie same świnki, ale już z inną nazwą... to jest CHORE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:23, Selv napisał:

Grałem w WoWa i jakoś tak naprawdę, nie ma większej różnicy czy dostaniesz 10 misji z zabiciem
20 takich/siakich/bylejakich stworków czy jednego ale w ilosci 400.
Chyba każdy w WoWie na przykład pamięta KOSZMARNE hellfire penisula z :
Zabij 20 demoniczne wieprze, potem zbieranie mięska z tych wieprzów a potem krwi i poszukaj
kluczyka w odchodach ...tych świnek a potem zabić takie same świnki, ale już z inną nazwą...
to jest CHORE.


Ok w questach może niemiałem racji ale teraz mam mieszane uczucia po co ja płace za wowa skoro prezentuje rozrywke taką samą jak silkroad online itp.I ja się zastanawiam czemu ja bule abonament za wowa a nieoszczędzam na darmówkach.Jednak WoW ma dużo graczy a jednak daje nam tą samą papke.Wsumie wszytkie mmo podobne są do starusienkiego diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przyszły blizzardowy MMO napewno nie będzie taki dobry jak Diablo, w końcu twórcy odeszli, a Blizzard przedłuża swą powolna agonię. Mogliby jednak, czego im życzę, zrobi w końcu coś dobrego, coś czym nie bawiliby się w monopolistę i naciągacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:48, Galadin napisał:

Profesjonalizm - zgodzę się. Ale poprzez robienie kolejnych MMO zatracają moim zdaniem dorobek
z przeszłości. WarCrafta jak dla mnie zepsuli przez WoWa. Fabuła w SC2 zaczyna wydawać się
robiona na siłę, dużo nieścisłości między historią przedstawioną w SC1. Jak dojdzie do tego
MMO to będzie masakra.

Dokładnie. Zwłaszcza sama koncepcja MMO niezbyt pasuje do SC. Na pewno nie może być to coś w stylu WoWa. Warcraft 3 przedstawił bardzo ciekawą i spójną fabułą, a obecnie WoW wprowadza masę nieścisłości/ Poza tym pewnie z Lich Kinga w drugim dodatku zrobią ostatecznego bossa, w stylu Illidana, co tylko zniszczy wizerunek tej postaci. O ile w SC2 fabuła może być jeszcze w miarę interesująca i spójna, to gra MMO zapewne to zniszczy, bo nawet po TBC Blizzard popełnia te same błędy (co widać po drugim dodatku - wprowadzenie Rycerzy Śmierci do Hordy i Przymierza...). Dlatego ja jestem za tym, aby zrobili nowe uniwersum do nowego MMO. Jak będzie, zobaczymy, na razie można tylko spekulować...

Dnia 13.12.2007 o 19:48, Galadin napisał:

Moim zdaniem robią nowe MMO, bo widzą na horyzoncie jedno lub dwa, które zabiorą im pozycję
lidera. Sam nie wiem jeszcze które z nowych MMO może to zrobić, Conan, Warhammer, Stargate...

Pozycji lidera raczej nie zabiorą, ale mogą trochę klientów im zabrać. W chwili obecnej są małe szanse na to aby w nadchodzącym roku jakikolwiek MMORPG przebił WoWa, chociaż oczywiście część klientów te tytuły mogą im zabrać. Jednak jak pokazuje czas, gry Blizzarda mają długą żywotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować