Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - zapowiedź

79 postów w tym temacie

PODOBNO MAJĄ BYĆ TAKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Procesor: Core 2 Quad q6600 2,4 GHz LGA775 Box (czterordzeniowy)
Ram: 2 GB DDR 2 (XP) 4 GB DDR 2 (Vista)
Karta Graficzna: GeForce 8800 GTX 768MB
Karta Muzyczna: Dowolna, zgodna w 100% z Windows XP / Vista
Miejsce na dysku: około 20 GB + około 700 MB na plik wymiany Windows


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis + afrykańska sceneria - hightech kombinezon + najmenicy - koreańczycy + gangsterzy = Far Cry 2. A tak na poważnie, to mam szczerą nadzieję, że nie będzie to kolejny pokaz technologii zamiast gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Jak badzo odległy krzyk - jeżeli miało to nawiązywać do tytułu gry to raczej Cry to płacz...

Tak poza tym to ciekawei się zapowiada ;][/quote]

O ile wiem z angielskiego, ''cry'' moze oznaczac tez krzyk. Ale do CAE jeszcze daleko, wiec pewnosci nie mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoboże... Wszyscy spuszczają sie na nędznego FarGeja i równie biednego Kryzisa, a tu zapowiedź kolejnego szitu... Nowy symulator pedałka w kwiecistej koszulce... Rence opadywujom...

Niech Czak Noris uratuje nas przed tym gównem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:00, Karol12b napisał:

Pierwsza zęsc byla bardzo dobra zobaczymy 2 oczywiscie wymagania beda kosmicznej jak na gre
ktora dziala na silniku Crysisa


Far Cry 2 nie będzie na silniku Crysis''a. Początkowo tak zamierzano, ale zmieniono zamiary (w poprzednim poście napisałem, że to będzie "Dunia Engine") proponuję kliknąć link, aby zapoznać się z filmikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote] Łoboże... Wszyscy spuszczają sie na nędznego FarGeja i równie biednego Kryzisa, a tu zapowiedź kolejnego szitu... Nowy symulator pedałka w kwiecistej koszulce... Rence opadywujom...

Niech Czak Noris uratuje nas przed tym gównem !! [/quote]


ignorancja,ignorancja,ignorancja,ignorancja................. czyż by znowu neo potaniało?? bo ktoś tu nie umie czytać ..trudny wiek ?? pryszcze ?? czy laska nie chciała ci dać( korków z składania literek ofc) ;) ?? Jesli jednak nie trafiłem to poczytaj "kochasiu" w kwiecistej koszulce zapowiedz a dopiero później się wyrażaj jak na osobę myślącą ... Wiadome pierwszy raz zawsze boli później są tylko same profity. Co do gry to interesi mnie jej fabuła reszta to tylko dodatek. Zresztą pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:02, rzesi napisał:

PODOBNO MAJĄ BYĆ TAKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

Procesor: Core 2 Quad q6600 2,4 GHz LGA775 Box (czterordzeniowy)
Ram: 2 GB DDR 2 (XP) 4 GB DDR 2 (Vista)
Karta Graficzna: GeForce 8800 GTX 768MB
Karta Muzyczna: Dowolna, zgodna w 100% z Windows XP / Vista
Miejsce na dysku: około 20 GB + około 700 MB na plik wymiany Windows

a skąd niby masz takie informacje coo??


Crysis Fakty i Mity... widze ze autor zapowiedzi "zapomniał" dać linków do prezentacji DEMO Far Cry`a 2
Tak się składa że chłopaki z Crytek już pokazali jak gra będzie wyglądać:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118856.html

nie będe się rozwodził nad mechaniką, grafiką czy efektami środowiskowymi gry ale wystarczy wsłuchać się w głos prezentera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO TO SOBIE POGRAMY LUDZISKA.... co jak co wyglada niezlie jest klimat i oto chodzi , zaczekajmy dorzuca wiecej niz trailer - DEMO ?? HEHEHE Tutaj widac nie ktorzy glupoty pisza a wogule to poco pisza niech sobie konia zwala


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się smakowicie :) panowie z Crytek nie próżnują. Ponieważ Farcry przeszedłem kilka razy, Crysisa póki co raz, to i Farcry 2 będzie obowiązkową pozycją do zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:46, zbiru napisał:

NO TO SOBIE POGRAMY LUDZISKA.... co jak co wyglada niezlie jest klimat i oto chodzi , zaczekajmy
dorzuca wiecej niz trailer - DEMO ?? HEHEHE Tutaj widac nie ktorzy glupoty pisza a wogule
to poco pisza niech sobie konia zwala

Acha odezwał się wielki znawca.. możesz mi nie wierzyć ale DEMO to skrót od demonstracji a demonstracja nie oznacza zawsze jedno lub więcej mapowej okrojonej wersji gry zwanej potocznie demem.
Głupoty to ty właśnie piszesz bo na filmiku jest wyraźnie pokazany ekran menu a tam pisze równie wyraźnie DEMO tak więc oni maja pre-alfę nazwaną na potrzeby prezentacji demem.
Temat uważam za zakończony i proponuje sobie potrenować myślenie oraz ortografie a nie walenie... bezsensownych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować