Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 1/08 już w kioskach!

46 postów w tym temacie

Ano racja, w najnowszym numerze CDA, była świetna gra: Trzecia część Hitmana. No i CDA to najlepsze pismo DLA GRACZY przyznaję rację. Pozatym ta wielka reklama CDP-insidier w CDA jest. A jakby Play miał najwięcej czytelnikó to w nim też był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kupię BG&E, bo choć mam już i to ładny orginał kupiony w empiku, to z jakimś błędem- pewna część do mojego poduszkowca kosztuje o 5 perełek za dużo i niemożliwe jest przejście gry, a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dla Beyonda. Do czytania niewiele. Wszystkie recenzje króciutkie. No i tak jak sie spodziewałem, druga płyta wyleciała. Zwykłe szpanerstwo które sie nie opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 14:40, Pawłek napisał:

No i tak jak sie spodziewałem, druga płyta wyleciała. Zwykłe szpanerstwo które sie nie opłaciło.


LOL. Pisali gdzieś, że to na stałe? Nie przypominam sobie. W takim razie wypada też zaznaczyć, że wszystkie tipsomaniaki i plakaty w CDA to też zwykłe szpanerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W00t... BG&E w Play''u?! Tylko do kiosku zapierniczać no....

Play''a to jak co kupię tylko dla pełniaków, ponieważ teksty jakoś mnie już nie urzekają, chociaż.... może się to zmieni. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>eee tam. CDA lepsze pełniaki ma:P ale nie kupuje CDA dla pełniaków. To najlepsze CZASOPISMO DLA GRACZY. >I jeszcze długo się to nie zmieni:D
>Ps.Wczoraj w GW super pełniaki CDP były:] Dziękujemy!!!!

tak.... i nie mam nic do dodania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak się zastanawiam czy kupić... CDA mam, ale to mogę kupić dla pełniaków, bo teksty są na parę sekund, że tak powiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:57, Blober napisał:

Może kupię BG&E, bo choć mam już i to ładny orginał kupiony w empiku, to z jakimś błędem- pewna
część do mojego poduszkowca kosztuje o 5 perełek za dużo i niemożliwe jest przejście gry, a
szkoda..


Beyond Good & Evil to świetna gra i jednocześnie bardzo niedoceniona. A co do błędu to ściągnij sobie patch ze strony Cenegi, który naprawia ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 14:57, rob006 napisał:

> No i tak jak sie spodziewałem, druga płyta wyleciała. Zwykłe szpanerstwo które sie nie
opłaciło.

LOL. Pisali gdzieś, że to na stałe? Nie przypominam sobie. W takim razie wypada też zaznaczyć,
że wszystkie tipsomaniaki i plakaty w CDA to też zwykłe szpanerstwo.



SPODZIEWAŁEM a nie pisałem, a do tego tylko na GRAM, bo na innych forach można przeczytać moje wypowiedzi na ten temat. A Tipsomaniaki to nie szpanerstwa bo one są przydatne, a co mi po drugiej DVD zapełnionej śmieciami która i tak mimo zapowiedzi pojawia sie jednorazowo z powodu braku pomysłów redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beyond Good and Evil? Świetna gra, kupię Playa choćby dla niej. Ech, kiedyś kupowałem Playa co miesiąc, ale sporo się w nim zmieniło (na gorsze). Przede wszystkim szata graficzna. Też skład redaktorów się zmienił. W niektórych przypadkach na dobre (Banan ruleeez), ale w innych niestety nie... Już od dwóch lat zamiast Playa kupuję CD-Action. Najlepsze czasopismo dla graczy. Ale nowego Playa mimo wszystko kupię. Mam nadzieję, że te zmiany, które już dawno mnie odstraszyły, zmieniły (:D) się na lepsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować