Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 1/08 już w kioskach!

46 postów w tym temacie

Dla BG&E może bym się skusił, ale już kupiłem (jak zwykle zresztą) CDA i szkoda mi kasy na inną gazetę o grach z tego samego miesiąca (bo w większości będą recenzje tych samych gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:46, Pawłek napisał:

> > No i tak jak sie spodziewałem, druga płyta wyleciała. Zwykłe szpanerstwo które sie nie opłaciło.
> LOL. Pisali gdzieś, że to na stałe?
SPODZIEWAŁEM a nie pisałem, a do tego tylko na GRAM, bo na innych forach można przeczytać moje wypowiedzi na ten temat.

Najpierw naucz się czytać, później pisz.

Dnia 14.12.2007 o 16:46, Pawłek napisał:

A Tipsomaniaki to nie szpanerstwa bo one są przydatne, a co mi po
drugiej DVD zapełnionej śmieciami która i tak mimo zapowiedzi pojawia sie jednorazowo z powodu
braku pomysłów redakcji.

1. Chcę zobaczyć zapowiedź, z której wynikałoby, że płyta będzie co miesiąc.
2. Dla niektórych tipsomaniak jest zupełnie nieprzydatną i zapełnioną śmieciami książeczką. Za to taka płyta może zaoszczędzić wiele godzin ściągania dem z sieci.
3. Brak pomysłów redakcji? Może nie pamiętasz, ale na dodatkowej płycie były głównie dema, więc co, redakcja ma je sama zrobić? A może co miesiąc ma znaleźć 8 giga dem popularnych gier? To już chyba lepiej byłoby napisać, że to redaktorom CDA brakuje pomysłów na wydanie tipsomaniaka co miesiąc.
4. Najważniejsze - czasami warto podnieś lekko głowę i rozejrzeć się wokół, może wtedy zobaczysz, że nie jesteś jedyną osobą na świecie i ktoś może mieć inne zdanie i potrzeby niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:23, wojtek2222 napisał:

Ale shit...
PJ MW- typowy przykład osoby, która ogląda tylko obrazki...


Napisałem, że kupiłem ten numer i znam jego zawartość. Nie rób spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Playa nie lubie. Ale sie zastanawiam czy nie warto kupic dla gry Beyond Good & Evil bo podobno bardzo dobra jest. A recenzje - pewnie jak zwykle na jedna strone gora, na dodatek pisane takim zbyt mocno mlodziezowym jezykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:58, Wojman napisał:

Playa nie lubie. Ale sie zastanawiam czy nie warto kupic dla gry Beyond Good & Evil bo podobno
bardzo dobra jest. A recenzje - pewnie jak zwykle na jedna strone gora, na dodatek pisane takim
zbyt mocno mlodziezowym jezykiem.


PJ MW ma rację, że to najlepsza obecnie gazetka na rynku. Inni starają się podrobić jej styl, nawet wielkie CDA obecnie w cieniu PLAYa.
Wojman nie rób z Siebie takiego dziadka, bo jestem dużo starszy :P Pooglądaj headshot tv, sprawdź jakim językiem posługują się e-sportowcy. To dopiero będzie dla Ciebie niezły shock, skoro lajtowy PLAY jest tak trudny w odbiorze xD
PLAY ma ekipę grypsującą w swoich krótkich reckach, newsach tak jak gracze, krótko zwięźle i na temat, bez filozoficznego roztrząsania sensu życia, przez autora tekstu. :D Mnie np. nie interesują problemy z alkoholem i miłością Gema z CDAction :D Interesuje mnie jedynie test gry. Często z 1 stronki PLAYa więcej się dowiem, niż z 2,5 stonicowego lania wody i gadania o dupie Maryni w innych pisemkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować