Zaloguj się, aby obserwować  
Foxeeney

Super Mario Galaxy - jedna z najlepszych gier w historii!

10 postów w tym temacie

Zakładam temat o jednej z najlepszych gier (według recenzji) na świecie. Wiem, że Wii w Polsce nie jest zbytnio popularne, ale być może udało Wam się zetknąć z tym tytułem (np. u kumpla). Piszcie co sądzicie na temat Super Mario Galaxy, czy naprawdę zasługuje na tak wysokie noty i czy dla tej gry warto kupić Wii?

W wyszukiwarce tematu takiego nie znalazłem, więc mam nadzieję, że nie powtarzam ;)

Miłego pisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mój temacik się nie przyjął, a szkoda :(
No dobra to dodam coś od siebie, żeby go rozkręcić.
Grę zamówiłem we wtorek na... w pewnym sklepie internetowym, zastała wysłana w środę, więc teoretycznie dzisiaj powinna już być. Niestety zrobiłem głupstwo, bo jako metodę dostawy wybrałem Pocztę Polską; mam nadzieję, że chociaż dojdzie przed świętami ;)
Z SMG wiąże duże nadzieje, w końcu to najlepsza gra na Wii! Już nie mogę się doczekać. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Zastanawiam się nad kupnem Wii, właśnie z powodu SMG :). Tytuł gry akcji roku plus najlepsza gra na Wii robi wrażenie.

PS: Opisz jak Ci się gra podobała, jak ją dostaniesz (mam nadzieję, że w ogóle dostaniesz... ehhh... Poczta Polska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii mogę Tobie polecić od razu. Naprawdę świetna konsola, zabawy przy niej, że aż miło. Każdemu znajomemu lub nawet komuś z rodziny się spodoba. Jest też dużo innych dobrych gier na Wii, a to na pewno nie koniec, bo wyjdą następne. No i ponoć na wiosnę ma wystartować coś w stylu Nintendo Polska (jakoś mi się obiło o uszy ;))
Co do SMG, jak dostanę to na pewno napiszę jak mi się podobało! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Mam dwa pytania :).
1. Czy są jakieś dobre gry (zapowiedzi) dla starszych? Powiem krótko lubię przemoc i boję się, że nie znajdę nic dla siebie na Wii (na szczęście jak co to mam jeszcze kompa ;)).
2.Czy na Wii jest coś takiego jak ma Xbox 360, chodzi mi o XboxLiveGold (głupota jak dla mnie:/).

EDIT:
Zapomniałem, że ten temat jest o SMG :(.
Więc, przeniosę się do tematu o Wii. Przepraszam za zaśmiecanie tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Dzisiaj dostałem paczkę! (szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że Poczta Polska tak szybko przyniesie paczkę, postarali się ;))Otwieram, wszystko ładnie, pięknie; nawet instrukcja po polsku jest w środku; po za tym instrukcja po angielsku, katalog z grami, karta rejestracji elektronicznej i informacje o bezpieczeństwie ;). Wkładam płytkę do napędu i zaczynam grać w Super Mario Galaxy. Długo nie grałem, jednak parę słów o grze mogę napisać. Menu główne itp. naprawdę świetnie wykonane i co najważniejsze nie ma ładowania/ wczytywania się poziomów
(sukces!); ładnie stworzyłem swój profil, zacząłem przygodą; pierwszy, co rzuca się w oczy to niebrzydka grafika, można nawet powiedzieć, że jest ładna i ma coś w sobie co przyciąga ;) Zaczynam grać, poznawać ruchy Mario itp.,
po krótkiej przechadzce po Królestwie Grzybków :), jak nietrudno się domyśleć Księżniczka zostaje porwana; co przedstawia całkiem niezła animacja. Chodź z początku wydawało się, że gra jest zbyt dziecinna, po chwili tak się wciągnąłem, że nie mogłem się oderwać. Poziomy są naprawdę świetne; dopracowane, ładne i pomysłowe. A to dopiero początek; nie chce wszystkiego przechodzić od razu, chcę zostawić sobie grę na święta (nie wiem ile potrawa, ale coś czuje, że krótka to ona nie będzie); celem gry jest zbieranie gwiazdek, jest ich ponad 100, mi udało sie zebrać 3 po 2 godzinach grania! Zapowiada się naprawdę świetna zabawa. No i sterowanie też jest naprawdę dobrze rozwiązane. No, troszkę się rozpisałem :)! Ogólnie jak na razie gra jest świetna, warto dla niej kupić Wii. Jak przejdę grę napiszę coś więcej. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wspaniała! Przepiękna grafika, fenomenalna muzyka, gameplay na najwyższym poziomie i wręcz nieprawdopodobny klimat z mnóstwem smaczków zaczerpniętych z poprzednich odsłon serii.
Nintendo kolejny raz pokazało kto jest najlepszym developerem na świecie.
W tym temacie brakuje screenów z gry, więc pozwolę sobie kilka dodać:)


20080302212849

20080302212902

20080302212914

20080302212923

20080302212930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh to tak jak by ktoś jeszcze nie wiedział o tej aferze :P Literki zaznaczone gwiazdkami układaja się w "ur mr gay" co można tłumaczyć jako z żargonu jako "jesteś pan gej"

20080302220306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować