Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV łagodniejsze od poprzedników?

73 postów w tym temacie

Hmm, znaczek +15 oraz te oznaczenia? Trochę mi to nie gra ;-)
Nie mniej jednak ja osobiście nie zwracam uwagi na klasyfikację wiekową, jeżeli jakiś tytuł mi się podoba to w niego zagram. Tak będzie w przypadku GTA IV i tak było w przypadku poprzednich odsłon. Przemoc to w grach rzecz normalna, tak więc nie ma żadnej sensacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Australijski rząd podjął decyzję, że GTA IV na Antypodach będzie dostępne dla graczy od piętnastego roku życia. Taka decyzja rodzi spekulacje, czy aby najnowsza odsłona słynnej serii nie będzie łagodniejsza od poprzedniczek wskutek wydarzeń wokół gry Manhunt 2.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV łagodniejsze od poprzedników?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... I kolejna grs pewnie będzie ocenzurowana... Żal mi tych "oświeconych" prowadzących kampanie przeciw grą. Trzeba być naprawdę ...
...dziwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc Rockstar wymięka na stare lata. :P A tak serio, to nie dziwię się tym developerom. Obrońcy moralności mają ich gry za zło, uważają za źródło agresji u dzieci i młodzieży. Ich nowa gra musi być trochę lżejsza od poprzedniczek, aby mogła się dobrze sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu to nawet stosuję się do oznaczeń gdy zakupię grę, bo mam 16:D Wiadomo, nie mogą sobie pozwolić na taką wpadkę jak z Manhuntem 2 czy "patchem" z SA, więc powinni trochę się poprawić w oczach obrońców moralności. A że Australia znana jest ze swoich oznaczeń, już to czynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... GTAIV będzie zapewne trochę "łagodniejsze" , ale przynajmniej nie będzie problemów z kupieniem jego... ;P

btw. Nagle przeciwnicy gier skapitulowali (jak na razie ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na filmach zapowiadających grę, grafika była ładniejsza, a ze screna mogę stwierdzić, że grafika jest trochę lepsza od GTA San Andreas. Ale z drugiej strony gra się jeszcze nie ukazała to może coś poprawią i dodadzą jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po porzednich częściach GTA IV powinno być +18 a nie +15 :] Może gra będzie cenzurowana albo nie będzie tyle przemocy, kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekaw kiedy zaczną banować telewizję :) przecież pełno niej przemocy, narkotyków, sexu itp. Już nie wypowiadam się o TV o. Tadeusza R. tam to dopiero działają na psychikę ludziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz na 110 % wydadzą grę maksymalnie ocenzurowaną, więc Australijczycy zobaczą sobie: zieloną krew lub jej brak, dialogi w stylu:
-"Kurcze, człowieku, co tu robisz do diaska??"
-"Nie twój zasmarkany interes"
Sceny z seksem i narkotykami to już w ogóle wywalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować