Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV łagodniejsze od poprzedników?

73 postów w tym temacie

W sumie to nie wiem co o tym myśleć. Bardzo dużo dzieci gra w GTA, więc może dobrze, że gra będzie trochę łagodniejsza. Może jednak przez to trochę stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chędożę....
Czy tylko ja gram w serie GTA dla tego że jest cudownym sandboxem bez ograniczeń z pełną wolnością i cudownie odwzorowanym miastem i życiem w nim?
Bo czytam te wasze komenty i widzę że wy mieliście podejście:
"He! Fajnie, zabijają się i przeklinają, he hehe, o! i seks i narkotyki zaj*****" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam ale takie coś jak kontynet o nazwie Australia nie istnieje !! Jak byście sie orientowali to kontynent ten zmienił nazwę na Oceania....takze lepiej zebyscie sie do tego przyzwyczaili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA ograniczone? Mniej przemocy, seksu i innych takich? To wtedy już nie będzie GTA, panowie - trzeba będzie zmienić tytuł. To tak jakby w strzelankach zabrać bronie i dać graczom grabki+nasionka, niech pobawią się w ogrodników.
Kastracja GTA, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni teraz się boją żeby nic nie spieprzyć jak z tym modem Hot Cafe. Teraz muszą uważać bo jak gra nie wyjdzie jak manhunt np. w Europie to straty ogromne. Ludzie będą musieli sprowadzać z USA a większość zapewne ściągnie z torrenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Histeryzujecie. To tylko Australia. W Polsce nikt z odpowiednią władzą nawet nie będzie wiedział, że taka gra wychodzi. Tam gdzie jesttak jak w Polsce gra będzie w najczystszej swej postaci :) jeśli nie lepiej zabrzmiało by "najbrudniejszej" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak oglądasz w TV film gangsterski i słyszysz, ze bochater mówi "fak ju stupid madafaka" a lektor na to "spadaj głupku" to ci nie przeszkadza? A jak jeszcze usuną z takiego filmu krwawe strzelaniny i sceny o zabarwieniu erotycznym? Toz to prawie wieczorynka wychodzi.

Jestem pełnoletni i nie chcę grać w namiastkę porządnej gangsterskiej gry tylko dlatego, że rodziece sie dziećmi nie interesują, w skutek czego powstały ograniczenia wiekowe, wskutek czego sprzedaż gier spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W Polsce nikt z odpowiednią władzą nawet nie będzie wiedział, że taka gra wychodzi.

Zazwyczaj nie ma czegoś takiego jak Polska edycja dostajesz normalną europejską najwyżej spolonizowaną.
To tylko szwaby się domagają zawsze swojej
Ja swoją drogą współczuje wszystkim Niemcom ich państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:45, Tomek1120 napisał:

Oni teraz się boją żeby nic nie spieprzyć jak z tym modem Hot Cafe. Teraz muszą uważać bo jak
gra nie wyjdzie jak manhunt np. w Europie to straty ogromne. Ludzie będą musieli sprowadzać
z USA a większość zapewne ściągnie z torrenta.

po pierwsze bede sprowadzać z polski ;) a gdyby tego w europie nie wydali to byśmy zobaczyli Europwa: Bunt graczy :D chociaż szczerze powiedziawszy GTA mi sie już przejadło teraz czekam bardziej na prototype gra zapowiada sie według mnie ciekawiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dokonca rozumiem autora newsa, jakoby nowe gta mialo byc lagodniejsze ze wzgledu na przyznanie kategorii wiekowej 15+, skoro kazda gra z serii GTA dostała kategorie MA15+ w australii

dla porownania: IV

http://www.classification.gov.au/special.html?n=46&p=156&sTitle=grand+theft+auto&sMediaFilm=1&sMediaPublications=1&sMe diaGames=1&sDateFromM=1&sDateFromY=2006&sDateToM=12&sDateToY=2007&record=224873

i San Andreas

http://www.classification.gov.au/special.html?n=46&p=156&sTitle=grand+theft+auto&sMediaFilm=1&sMediaPublications=1&sMe diaGames=1&sDateFromM=1&sDateFromY=1970&sDateToM=12&sDateToY=2007&record=207350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stereotypowy inteligentny gracz: im więcej narkotyków, seksu, przemocy, itp., tym dłuższe godziny przed monitorem.

Czy wy naprawdę się zastanawiacie, zanim coś napiszecie? Na litość Boską, a niby dlaczego gra 15+ ma być gorsza od poprzedników?! Jak czytam takie komentarze, to się nie dziwię, że opinia gracza - sadomaniaka przylega nawet do tej mniejszości, która ocenia gry po ich wydaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować