Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

Tomb Raider Underworld - temat ogólny

195 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2009 o 09:53, Diddle napisał:

Pamiętam, ze ktoś z Crystal Dynamics (albo Eidosu)mówił, że Anniversary jest oddzielną
grą i nie zalicza się do tej trylogii.

Jak to jest?


Anniversary to remake pierwszego Tomb Raidera, więc się nie liczy...
czekamy na ostatnią część Trylogii (Legend, Underworld, ???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam najprawdopodobniej błąd w grze i nie dam rady dalej przejść. Miejsce błędu to Southern Mexico- The Midgard Serpent po wjechaniu motorem do podziemi jade i jest przepaść tylko nie ta co da sie podnieść tylko ta pierwsza, ma ktoś jakiś pomysł ?? ;;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzis pogrywam sobie w Aniversery i muszę powiedzieć że wciągneła mnie... Zauroczyła mnie dopiero wtedy, gdy na jednym z pierwszych leveli wskoczyłem do wody i po wyjściu Lara była cała mokra... mmm ; D Musze przejsc tą grę i zabrać się za Underworld... mam nadzieje że wciągnie mnie jeszcze bardziej... W końcu można pływać w Oceanie ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 12:27, mathew11111 napisał:

podacie link do Pełnej Wersji tej gry?


Nie podamy,gdyż piractwo jest zabronione na forum i powinieneś to wiedzieć

EDIT: Dema nie ma

EDIT 2: Myliłem się,sprawdź w goglach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak przeszedłem Anniversary i Legendę, które mi się bardzo spodobały powinienem sięgnąć po Underworld ? Czy to kontynuacja po Anniversary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 17:43, DambialkoX napisał:

Czy jak przeszedłem Anniversary i Legendę, które mi się bardzo spodobały powinienem sięgnąć
po Underworld ? Czy to kontynuacja po Anniversary ?


Łączy Legendę i Anniversary w jedną, spójną całość. Dla mnie to gra najlepsza z całej trylogii i najlepszy TR w ogóle, więc jak najbardziej warto zagrać. Choćby dla genialnej Keeley Hawes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2011 o 22:36, Robertcik1 napisał:

Łączy Legendę i Anniversary w jedną, spójną całość. Dla mnie to gra najlepsza z całej
trylogii i najlepszy TR w ogóle, więc jak najbardziej warto zagrać. Choćby dla genialnej
Keeley Hawes.


No to z chęcią bym zagrał. Teraz jest już tanie to spokojnie sobie kupię. Jestem dość świeżo po ukończeniu poprzednich części więc myślę, że będę wiedział co i jak w Underworld. A czy sterowanie jest takie samo lub podobne jak w poprzedniczkach :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 11:11, Robertcik1 napisał:

Poza absurdalnym strzelaniem pod wodą. ;)


Strzelanie pod wodą nie jest absurdalne. Udowodnione na Discovery :)
Przynajmniej dzięki temu Lara nie jest pod wodą bezbronna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 12:32, Daimon_Frey napisał:

Strzelanie pod wodą nie jest absurdalne. Udowodnione na Discovery :)


Wiem, widziałem to i czytałem o tym, ale dalej tego nie kupuję. Kłóci się z moim światopoglądem. :)
Poza tym Lara i tak nie jest bezbronna. Ma w końcu ten harpun, który i tak jest o wiele skuteczniejszy niż te pistoleciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą, gdyż po odpaleniu pliku exe pojawia się czarny ekran i dalej nic się nie dzieje. Sprawdzałem różne ustawienia graficzne i nic, sprzętowo spełniam wymogi. Poza tym demo śmigało bardzo dobrze. Nie mama najnowszych sterowników ale wszystkie pozostałe nowsze gry działają. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z grą, może ktoś się z tym spotkał to pomoże. ;)

Otóż jestem na morzu śródziemnym i z tego jachcika próbuję skoczyć do wody i nurkować, jednak niejako "przykleja" mnie pod spód jachtu. Płynę i płynę, ale właściwie w miejscu, jestem non stop pod jachtem i nic nie mogę zrobić, kamera wiruje, no i nie idzie za bardzo wypłynąć głębiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować