Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera N-Gage'a już w przyszłym tygodniu!

24 postów w tym temacie

pomysł nawet fajny, ale ciekawe jak się będzie na takim czymś grało. Ja niestety nie przetestuję, nikt z rodziny, znajomych nie posiada jednej z tych komórek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaitsev

Jak zapowiedziano oficjalnie na stronie N-Gage'a, już w przyszłym tygodniu Nokia wypuści specjalną aplikację dla najnowszej generacji telefonów tego producenta. Pozwoli ona na odpalanie gier przygotowanych na tę nową platformę software'ową.

Przeczytaj cały tekst "Premiera N-Gage'a już w przyszłym tygodniu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy mnie nie przekonywał telefon jako platforma do gier. Używam go do zupełnie innych celów i raczej nigdy to się nie zmieni. Jak będę chciał mieć przenośną "grajkę" to kupię dobie jakaś przenośną konsolę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wiadomość, nareszcie będę mógł odpalić gry z ngage na n73:) pozostaje czekać na odpowiednią wersję...
BTW Te telefony nadają się bardzo dobrze do gier:P klawiatura jest dobra, nie każdy potrzebuje krzyżaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma N73.. Jeśli na nim miałaby pójść te gierki, to czemu by nie na moim 5700(ten sam soft)... Swoją drogą to n-gage leży gdzieś w szafie i kurz go oblega ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n-gage... fu! mój telefon ma 4 lata, nie-kolorowy wyświetlacz, brak mmsów itp itd [siemens a50] jedyną jego wadą jest klawiaturka, która uniemożliwia szybkie pisanie... co więcej chcieć od komórki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest nokia N gage, tylko nokia wypuści jakiś program dzięki któremu będzie można grać w gry. Pomysł fajny, tyjko szkoda, że nie na innych nokiach ten program nie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe czemu tylko dla tych modeli? Sam posiadam nokie 6120 która ma ten sam soft co N95, jak i procek tak samo taktowany(ten sam model), i się zastanawiam czy wyjdą hacki żeby to opalać na innych modelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję w przyszłym roku zakup N95 8GB, więc może będzie coś ciekawego. Jedyny telefon, na którym miałem w co grać, to był Siemens CXT70. Miałem kilka gier porządnych na niego i dużo czasu spędziłem na takiej zabawie. Teraz mam Samsunga D600E i to co tam jest, to po prostu żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:30, jaco-zewa napisał:

Od grania jest PSP, od słuchania mp3- iPod, a od dzwonienia telefon komórkowy drodzy rodacy


Mhm, i teraz noś to wszystko ze sobą albo obwieś się jak, nie przymierzając, choinka. Dodasz do tego player mp4 i będzie już komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że Nokia tym razem nie "zwali" sprawy tak jak zrobiła to z pierwszym gadem, który wg mnie był bardzo dobrym pomysłem który niestety został zmarnowany przez Nokie dla której najwidoczniej najważniejsze były pieniądze. Ale zobaczymy tym razem. Ja w nowe gry na N-gage niestety sobie nie pogram ponieważ nie działają one na N-gage (wiem głupio to brzmi :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować