Zaloguj się, aby obserwować  
spam_to_ja

Przeprosiny

6 postów w tym temacie

Może uznacie, że temat nie jest potrzebny, ale moim zdaniem powinienem przeprosić wszystkich forumowiczów, którzy wypowiadają się w temacie Typujemy wyniki meczów Ligi Polskiej. Kiedyś podliczałem w tym temacie wyniki i w wakacje nagle "zniknąłem". Przepraszam za wszystkie kłopoty związane z szukaniem nowego podliczającego spowodowane moim odejściem z forum. Miałem poważne problemy z prawem i nie miałem dostępu do internetu, więc nie miałem nawet jak was poinformować, że nie będę już się wypowiadać. Teraz również nie będę zbyt często wchodził na forum, ponieważ mam na karku kuratora, ale mam nadzieję, że przynajmniej od czau do czasu gdzieś sie wypowiem. To by było (chyba) na tyle, pomyślałem że należałoby wyjaśnić co się ze mną stało. proszę o przyjęcie przeprosin i wyrozumiałość :)
Pozdro, Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO temat wcale nie taki niepotrzebny.
Ja chciałbym przeprosić witka za to, że powiedziałem, że swoją kurtkę kupił za pieniądze od rodziców.
Również KrzysztofaMarka, za to, że stwierdziłem, że jest ograniczony umysłowo.
Mam nadzieję, że mi wybaczycie chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopaki. Temat jest skierowany szczególnie do osób wypowiadających się w wyżej wymienionym temacie. Was jakoś nie pamiętam...... (:Jeżeli się mylę to szacuneczek :).
Belmudo
Może i masz racje, że powinienem to napisać w Typujemy...., ale gdybym to zrobił to prawdopodobnie powstałby tam niezły bajzel.
no-to-gramy
Gdybym napisał to na sajcie to prawdopodobnie nikt by tego nie przeczytał. Wystarczy pomyśleć, kto wchodzi na gs''a osoby, która się nigdzie nie wypowiada?
greg_f
Piszesz, że temat nie potrzebny, więc po co się wypowiadać? Przecież robisz to samo co ja......

BTW: Szukajka jak i dawniej tak i dziś mi nie działa :). W razie jakby istniał już na forum temat o podobnym założeniu (przeprosiny, itp.) to proszę o zamknięcie tego tematu i z "powodów technicznych" podać mi linka do odpowiedniego wątku.

Hehe wreszcie edycje dodali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:53, spam to ja napisał:

greg_f
Piszesz, że temat nie potrzebny, więc po co się wypowiadać? Przecież robisz to samo co ja......


chyba nie zrozumiałeś grega_f. Napisał: "temat wcale nie jest taki niepotrzebny" = uważa, że może być :)

Idea stworzenia tematu do przeprosin... ciekawe :) Jakby ktoś narobił parę "grzeszków" i nagle by go sumienie chwyciło, to może się tu "wyspowiadać" :) Tylko, czy ten, kogo by te przeprosiny miały dotyczyć zajrzy do tego tematu, to już inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować