Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

wpisałem sobie w wyszukiwarke sylwester i co patrze? nic, jak rozkrecic zabawe, co robic, jak spedzic? ale nie padło najwazniejsze pytanie - co WY macie zamiar w tego sylwestra robic :P
moze troche naciagane, ale chcialem spytac jak wy spedzicie sylwestra ;)
moj niestety zakrapiany nie bedzie (grrr... 18 dopiero w sierpniu), ale i tak bedzie super
najpierw bede u kumpli, poźniej u kolezanek, w kazdym badz razie nie zamierzam spedzic sylwka przed TV (w ktorej notabene nic nie leci), czy przed kompem po raz kolejny przechodząc KOTORa, PoPa, Cywilizacje czy inna tego typu gre :P
Amen
miłej zabawy życze wszystkim! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 14:31, HumanGhost napisał:

Jak tam ide spać normalnie.


Myślisz, że Ci się uda pospać?? :P

Ja tam idę do kumpla, zabawa świetna... Normalnie aż 2 osoby :P Ja z kumplem :) Zapewne czeka nas cała noc przed kompem, mianowicie maraton z filmami, albo gorące pośladki w Heroes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wręcz przeciwnie!!! Mogłem iść do kumpli na balange, ale jak dowiedziałem się, że 10 zeta od osoby to odpuściłem. lol Zapewne będę siedział przed kompem i grał w Counter Strike''a, ale co mi tam. Pewnie przyjdzie jeden kumpel "po fachu" i potem zajdzie sie do niego, aby znów pograć. esh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kumpla, szykuje sie pare partyjek w Magic The Gathering, troche pewnie pogramy w "Magie i Miecz" taka planszówka. Poa tym pewnie sporo grania na kompie ew. oglądania filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj bawie sie z kumplami i dziewczyna w klubie muzycznym w Katowicach :). Mialem miec trzy domowki, ale jak zwykle nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować