Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmi

Gdzie i jak spędzicie sylwestra?

468 postów w tym temacie

O masz... z tego co widze wiele forumowiczow pisze fajne posty, wydaja sie fajni, wygadani itd. A tu prosze... okazuje sie, ze siedza w domu w sylwestra przed kompem... oj ludzie ludzie.
Jestescie wirtualni. Za duzo kompa, za duzo netu. Juz wylaczac to forum, jutro sobie przejrzycie. A kysz gdziekolwiek na impreze jakakolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 17:43, Bobo napisał:

O masz... z tego co widze wiele forumowiczow pisze fajne posty, wydaja sie fajni, wygadani
itd. A tu prosze... okazuje sie, ze siedza w domu w sylwestra przed kompem... oj ludzie ludzie.
Jestescie wirtualni. Za duzo kompa, za duzo netu. Juz wylaczac to forum, jutro sobie przejrzycie.
A kysz gdziekolwiek na impreze jakakolwiek!


Siedzenie przed kompem nie jest takie złe jeśli nie masz nic innego do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prze głupie kombinacje musze siedzieć w domu... Kumpel mi rzucił propozycje ale odrzuciłem, bo myślałem, że inni koledzy moi sylwka zrobią, ale sie pomyliłem...
Obiecuje sobie jednak już z góry, że za rok o ile dożyję, gdziesą na sylwka pójdę albo sam go zrobię! Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko jak:
"Ognie Moskwy": szampan + spirytus (zmrożone) w stosunku 1:1. Podobno szybko kładzie na deski. Składniki już mam, a starych nie ma. Zobaczymy czy dorzyję nowego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 16:59, myniekka napisał:

siedze w domu i gram w DS2 :)


W zeszłym roku spędziłem z moją dziweczyną sylwestra przy Baldur''s Gate- Był to jeden z bardziej udanych sylwestrów w naszym życiu. No i zero kaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 18:18, Harmegidon napisał:

Ja będe "błondził po sieci".

Też będę miał Sylwka on-line. Pewnie o północy przerwiemy granie w CS-a i złożymy sobie przez mikrofon życzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 18:23, DevilFish napisał:

Też będę miał Sylwka on-line.


Heh... Ja tak samo. :) Pewnie koło pólnocy wyłącze kompa, żeby trochę sobie fajerwerków pooglądać, bo i tak nie usiedzę w takim hałasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować