Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BlackSite: Area 51 - okiem Rolanda

37 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2007 o 10:10, Emillo2 napisał:

Upieram się przy CDP, ponieważ było info o wydawaniu gier Midwayu (fakt, że bez podania konkretnych
tytułów) oraz w innych serwisach przy tym tutule WYDAWCA w Polsce: CD Projekt. Czyli możesz
potwierdzić, że CDP nie wyda tego tytułu w Polsce?

AFAIK w momencie wejścia rzeczonej umowy były inne plany co do tej gry i niejako "nie załapała" się już w pakiet. Więcej nie wiem, ale info o dystrybutorze PL mam z CDP, więc...
A inne serwisy wiedzą tyle, że właśnie CDP jest dystrybutorem Midway, więc piszą bez ryzyka... ryzykując :)
EDIT: Data poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 11:01, Lucas the Great napisał:

> Upieram się przy CDP, ponieważ było info o wydawaniu gier Midwayu (fakt, że bez podania
konkretnych
> tytułów) oraz w innych serwisach przy tym tutule WYDAWCA w Polsce: CD Projekt. Czyli możesz

> potwierdzić, że CDP nie wyda tego tytułu w Polsce?
AFAIK w momencie wejścia rzeczonej umowy były inne plany co do tej gry i niejako "nie załapała"
się już w pakiet. Więcej nie wiem, ale info o dystrybutorze PL mam z CDP, więc...
A inne serwisy wiedzą tyle, że właśnie CDP jest dystrybutorem Midway, więc piszą bez ryzyka...
ryzykując :)
EDIT: Data poprawiona.


OK ale mam nadzieję, że wyda CDP.
A Ci ryzykują: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8604 ;)
i przy okazji to na stronie wydawcy jest opis co zmienia łata ale czy to coć zmieni raczej nie:
Blacksite: Area 51 (PC) Patch Notes

Worldwide (non GERMAN) Patch -- applying this patch does not require any previous patches--it will patch US and Euro gamers to 1.2

Download the 1.2 patch making note of where you save it on your computer. Once complete, navigate to the file and double click it. The patch will update your game.

Issues that were fixed with Patch 1.2

Fixed - If the host loses connection during an MP match, he stays in in the match as if still connected, no connection failure notification is given; the Host is taken back to the Main Menu.

Fixed - When client is joining a server that has crashed or closed they are not returned to the lobby screen
Fixed - No error message upon loss of network connectivity (CLIENT); the Host is taken back to the Main Menu.
Fixed - Reborn HUD graphic does not stretch to fill 1600x1200 resolution in Abduction
Fixed - Game is not saving changes to screen resolution
Download the US 1.1 patch making note of where you save it on your computer. Once complete, navigate to the file and double click it. The patch will update your game. This patch is not necessary for the European release. These fixes are include in 1.2 patch above. European games shipped with this update.


Issues that were fixed with Patch 1.1

Removed Crash Catcher from PC Build
Create Profile now checks for all whitespace profile names. Before patch 1.1 the user could make a blank profile, now the game will recognize and tell the user via message “you must type in a profile name” before you can gain multiplayer access.
With PC patch 1.1 installed the scoreboard will not close when the connection dropped message is received.
Intra language MP support. The game will no longer crash if the users play a game -- each using a different language.
Moved Profile Manager from Game Info to World fix missing manager on Versus Clients (background process).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawy text ( czekałem na tą gre ), rozwiał moje chęci posiadania tego tytułu.. na szczęście, a może i nie bo byłem gotowy pobiegać po strefie 51, a tak obejde sie smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam i tak zagram, wszak każdy powinien przekonać się na własnej skórze by móc oceniać.
recenzjom wielkich portali wydawniczych jak Gram.pl nie ufam sam zatem sprawdzę czy Blasksite jest równie do dupy jak to twierdzą twórcy i pół internetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się podoba (gram na x360)! Jak fajny film s-f. Owszem skryptów na potęgę (jak nie pójdziesz dalej to nic się nie stanie) ale po intensywnej akcji z obcymi mozna się zatrzymać, siorbnąć herbatkę, wytrzeć spocone ręce i ...dalej grać. Jedyny IMHO minus, to prawdopodobnie gra na "jedno przejście". Potem można ją sprzedać. Aha, wybierajcie tylko największy poziom trudnośći, bo te niższe są po prostu żenujące nawet dla "niedzielnych graczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu przy testach wersji beta było już wiadomo że gra będzie słabym średniakiem, oprócz ciekawej i w miarę orginalnej oprawy graficznej gra dla gracza nie ma nic interesującego do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować