Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory samochodówki roku z motogames.gram.pl!

55 postów w tym temacie

gram.pl

Końcówka roku to klasycznie już czas podsumowań i publikacji wszelkiej maści bilansów. Nie inaczej jest w przypadku branży elektronicznej rozrywki. Swoje zestawienie godnych uwagi gier samochodowych ostatnich dwunastu miesięcy przygotowała redakcja motogames.gram.pl. Jednak wybór tego najlepszego tytułu należy do Was!

Przeczytaj cały tekst "Wybory samochodówki roku z motogames.gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tego typu gier, ale zagłosuję na Test Drive Unlimited, jako najbardziej oryginalną spośród podanych produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Only TDU. Zawsze i wszędzie. :)

Pytanie:
Czy zwycięzcy nagród będą losowani spośród wszystkich głosujących, czy liczy się też wypowiedź w okienku o zmianach (w sensie najlepszy pomysł wygrywa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:47, Linux M napisał:

Pytanie:
Czy zwycięzcy nagród będą losowani spośród wszystkich głosujących, czy liczy się też wypowiedź
w okienku o zmianach (w sensie najlepszy pomysł wygrywa)?


Zdecydowanie najważniejszym kryterium jest właśnie te kilka zdań odnośnie zmian na motogames. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na TDU. Inne (konsolowe) wyścigi są o wiele lepsze, ale głosuję na moją samochodówkę, której mi żadna inna nie zastąpi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:47, Linux M napisał:

Only TDU. Zawsze i wszędzie. :)

Pytanie:
Czy zwycięzcy nagród będą losowani spośród wszystkich głosujących, czy liczy się też wypowiedź
w okienku o zmianach (w sensie najlepszy pomysł wygrywa)?


wolałbym, żeby spośród głosujących bo tam sie nie wypociłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, napisałem parę zdań od siebie :) Czekam na końcowy ranking gier.

EDIT: Chciałem się jeszcze zapytać, czy pomysły laureatów konkursu zostaną udostępnione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować