Zaloguj się, aby obserwować  
Radeon1992

Co jest lepsze Guild Wars czy World of WarCraft a może coś innego?

217 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 18:41, Radeon1992 napisał:

Dla mnie Guil Wars , chodz grałem też w wow-a (27lvl w wowie) to lepszy jest moim zdaniem GW no i abonamentu nie trzeba
bulic!!!!


Tu nie otrzymasz napewno odpowiedzi jedyne co tu bedzie to klutnia zwolennikow jednego z drogim. WoW ma wiecej tych ze zwolennikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:41, Radeon1992 napisał:

Dla mnie Guil Wars , chodz grałem też w wow-a (27lvl w wowie) to lepszy jest moim zdaniem GW no i abonamentu nie trzeba
bulic!!!!


Tu nie otrzymasz napewno odpowiedzi jedyne co tu bedzie to klutnia zwolennikow jednego z drogim. WoW ma wiecej tych ze zwolennikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:45, Radeon1992 napisał:

A WoW to tylko nabijalka levlei .....


Oczywiście. Doskonały argument poparty setką wiarygodnych przykładów. WoW NIE jest nabijalką lvli. Prawdziwa gra zaczyna się właśnie na 60 poziomoie, czyli PO "nabiciu" lvli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:48, Radeon1992 napisał:

Taaa? A porownaj sobie liczbe questów lub eventów ??? gdzie jest wiecej ?? W GW!


Ekhm, to jest w sumie dyskusja o niczym. W bazie thottbota znajdue się info o 23151 questów. Wracając do tematu, to nie uważm GW za pełnoprawne MMORPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW i WoW to dwie różne gry...! O_o

... WoW to sieciowe cRPG
... GW to sieciowe rozgrywki drużynowe

w WoW spotkacie wszędzie innych graczy (poza lochami), w GW łazicie po świecie (poza miastami) paruosobowymi grupkami a idea gry polega na zbieraniu wówczas przedmiotów by móc walczyć PvP na arenach ;)

"izolacja" od graczy w WoW sprowadza się do lochów, a w GW do całego świata poza miastami ;]

WoW nie byłby tym samym po wyciągnięciu wtyczki sieciowej, GW to równiedobrze mogłaby być gra single-player (nawet zaimplementowano boty :P )


więc jak widać nie ma tu czego porównywać :) w WoW zza każdego drzewa na największym odludziu może wypaść gracz polujący na tego samego stwora co my, w GW wypadnie najwyżej kolejny stwór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciezko porownac gry, ktore nie maja wiele ze soba wspolnego... jesli wolisz grac PvP to polecam GW, a jesli chcesz poczuc klimat RP i super przygody i fajnych questow, a przede wszystkim pogadac sobie z innymi ludzmi to wybierz WoW-a (jesli Cie stac na abonament ;-D)

Niemniej jednak nadmienie, ze wiele osob, ktore graja ze mna w WoW-a, graja/grali tez w GW i mowia, ze WoW duzo lepszy, ale moze to po prostu od ich stylu i preferencji zalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:54, Kris_bla napisał:

Ciezko porownac gry, ktore nie maja wiele ze soba wspolnego... jesli wolisz grac PvP to polecam GW, a jesli chcesz
poczuc klimat RP i super przygody i fajnych questow, a przede wszystkim pogadac sobie z innymi ludzmi to wybierz
WoW-a (jesli Cie stac na abonament ;-D)

Niemniej jednak nadmienie, ze wiele osob, ktore graja ze mna w WoW-a, graja/grali
tez w GW i mowia, ze WoW duzo lepszy, ale moze to po prostu od ich stylu i preferencji zalezalo...


Moim zdaniem grajac prze 1 tyg. w Wow i w GW to w GW jest więcej questów i lepsze quesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:56, Radeon1992 napisał:

Moim zdaniem grajac prze 1 tyg. w Wow i w GW to w GW jest więcej questów i lepsze quesy



Twoje prawo miec swoje zdanie :-) Ja w GW nie gralem tylko widzialem jak gra kumpel no i mam opinie conajmniej 10 osob, ktore graja i w WoW i w GW i wola WoW-a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tendencja układa się tak: osoby które nie grały w GW mówia że WoW jest lepszy. 0.6 ludi którzy grali w to i w to mówią że GW jest LEPSZE . Morał wyciągnij sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena porównawcza tych dwóch gier jest według mnie śmieszna. To tak jakby porównywać FIFĘ do NBA. To przecież dwie różne gry. Zresztą nawet sami twórcy mówią, że GW to nie jest MMORPG. Nie wiem o co tu się kłucić. Każdy gra w to co mu się podoba i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, kolejny topic z półki "gra pt xxx rulez!"... Żenada. A zamiast brać jakikolwiek komentarz, zastanówcie się co piszecie, pomyślcie nad podaniem jakichś sensownych, popartych doświadczeniem argumentów oraz zadajcie sobie podstawowe pytanie: "czy grałem w daną grę wystarczająco długo aby móc stwierdzić co jest lepsze?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 20:00, Sth`Devilish napisał:

Ehh, kolejny topic z półki "gra pt xxx rulez!"... Żenada. A zamiast brać jakikolwiek komentarz, zastanówcie się co piszecie,
pomyślcie nad podaniem jakichś sensownych, popartych doświadczeniem argumentów oraz zadajcie sobie podstawowe pytanie: "czy
grałem w daną grę wystarczająco długo aby móc stwierdzić co jest lepsze?".


A czy ty nie masz gry która twoim zdaniem jest lepsza od innych ,a część osób twierdzi że jest odwrotnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAJAJAJAJ - to 2 różne gry. :P

WoW - MMORPG
GW - CORPG

A więc o co chodzi?. Jestem wielkim fanem WoW''a ale także zwolennikiem GW. Proszę - nie porównujcie tych gier... To niema sensu ;p. Oczywiście możecie się kłucić przez następne 20 stron - ale potem skapniecie się ,że to wszystko wyssane z palca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować