Zaloguj się, aby obserwować  
Radeon1992

Co jest lepsze Guild Wars czy World of WarCraft a może coś innego?

217 postów w tym temacie

Jeśli World of Warcraft byłoby bez opłat to bym w to grał. Niestety pozostaje mi tylko Guild Wars... Ale to też bardzo dobra gra MMORPG (a może raczej CORPG) ponieważ jest tam o wiele lepsza grafika i jest ona bez żadych opłat (tzn. kupujesz grę, wpisujesz kod i grasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 15:29, Pepper Ronie napisał:

Jeśli World of Warcraft byłoby bez opłat to bym w to grał. Niestety pozostaje mi tylko Guild
Wars... Ale to też bardzo dobra gra MMORPG (a może raczej CORPG) ponieważ jest tam o wiele
lepsza grafika i jest ona bez żadych opłat (tzn. kupujesz grę, wpisujesz kod i grasz :).

Faktycznie... gdyby nie te opłaty też bym odstawił GW. Ten abonament WoW''a jest zbyt wysoki. Moim zdaniem Blizzard już nastawił się na zarabianie kasy na WoW''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem taki pewny czy przestawiłbym się na WoW'' a gdyby nie było abonamentu. W takim przypadku na pierwszym planie stałby czas. Jeśli miałbym grać góra godzinę dziennie to chyba nie ma sensu, bo nie wykorzystam i nie sprawdzę wszystkiego w tej grze. Godzina zapewne nie wystarczy mi na jakiś duży raid czy bitwę. A osiągnięci maksymalnego poziomu przez kilka miesięcy mogę zapewne pomarzyć. Chyba bym został przy GW. Podkreślam ,ze chyba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak niektórzy grałbym w WOW''a gdyby nie wymagał opłat. I ja mam już nawyk: widzę grę mmo i jeśli jest płatna, to staram się natychmiast o niej zapomnieć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:44, Kogamin napisał:

Ja podobnie jak niektórzy grałbym w WOW''a gdyby nie wymagał opłat. I ja mam już nawyk: widzę
grę mmo i jeśli jest płatna, to staram się natychmiast o niej zapomnieć:))


Ja też nigdy nie rozpoczynam grać w gry, które tak uzależniają i wiążą ze sobą tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze zarzekałem się, że w wowa nie zagram bo za dużo kasy. Wziąłem od kumpla trial i po trzech dniach gram.pl mi wysyłało opakowanie. Znam jego cenę i wiem, że nie będę w niego non stop grał, ale uwielbiam tę grę i zostaję przy niej, a GW mi nawet nie ruszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gralem w guild wars ale powiem wam ze do piet nie dorasta World of Warcraft, poprostu WoW jest STO RAZY LEPSZY i tyle, nawet za swoja cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tymi uzalezniami to troche dziwnie ja gram bo lubie a nie ze nie moge od kompa odejsc, moze dlatego ze nie jestem wyjadaczem RPG ale jakby ktos przechodzil cale final fantasy kilka razy to ja dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:37, Thegandi napisał:

(...)po trzech dniach gram.pl mi wysyłało opakowanie.



To teraz Gram wysyła same opakowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w chwili obecnej gram w GW:Nightfall, ale wcześnie grałem trochę w WoW''a i co muszę powiedzieć. Zdecydowanie fajniejszy świat ma oczywiście Warcraft, takie typowe cukierkowe fantasy. Ale pomijając co i jak ... nie gram w WoW''a tylko ze względu na to, że nie będę płacił abonamentu Blizzowi, może kiedyś jak zacznę przyzwoicie zarabiać to wtedy napewno będzie to u mnie gra nr1, a póki co pogrywam w GW i gra się bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Tych gier nie można porównywać. jak ja kiedyś grałem w WoWa, też myslalem, ze wszyscy gadaja ze nie mozna porownywac, a to nie prawda. Ale jak pogralem pare miesiescy, to sie zorientowalem faktycznie ze to calkiem inne gry. Jedyna wspolna rzecz jest taka ze przez internet ;/ Ludzie pograjcie dluzej w dwie gry, a potem oceniajcie. Mnie osobiscie sie podobaja dwie gry, obie maja wady i zalety.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz niebęde się tutaj rozpisywał na temat porównywania WoW i GW....Ale jak chcecie to zapraszam na moj gramsajt mam tam wpis w którym porównuje te gry....Jest dośc obszerny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars:Nightfall to świetna gra, polecam bardzo wciąga, a o WoW nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem (chorendalne koszty co miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:56, Mariusz57 napisał:

Guild Wars:Nightfall to świetna gra, polecam bardzo wciąga, a o WoW nie mogę się wypowiedzieć
bo nie grałem (chorendalne koszty co miesiąc)


Chorendalne ceny a jednak jest te kilka mln. graczy.....Skad oni kase mają? :/:/:/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować