Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie demo Wiedźmina już w dostępne w Internecie!

51 postów w tym temacie

Ludzie kochani - demo 2,53 GB.. co za czasy. Pamiętam jak gra była na 5 dyskietkach i to było dużo. Swoja drogą Wiedźmina polecam kupić a nie zasysać demo, na prawdę się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jutro może przyjdzie nowy sprzęt to spróbuje zassać : ) a na święta, kto wie? Może pełniak zawita u mnie pod choinką : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo... demo ^^
tak trudno bylo je zrobic czy to element kampanii reklamowej ?
2,5 GB... mnie sie by to do konca roku z tego serwera sie nie sciagnelo...
radze poszkac na jakis innych


PS>.ale i tak kupilem pre -order ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ma co prawda 2GB, ale ten kto nie kupił Gazety Wyobrczej (ja wybrałem jednak tą opcje) niech ściąga, bo warto. W demie dostępny jest prolog + cały akt pierwszy :) Kto nie grał musi to zrobić, bo jak najbardziej warto ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2,5 GB? Dla mojego neta 1/4 tego to prawdziwy hardcore ;P Szkoda, że akurat nie kupiłem GW*.

[EDIT] * GW w sensie że Gazeta Wyborcza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pauluxs

najprawdopodobniej serwer ftp jest już całkowicie przeładowany, dlatego wyświetla komunikat z pytaniem o login i hasło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy ;D

zawrotna prędkość 5 KB/s :) Zanim ściągnę to demko z neta to pewnie zostanie dołączone do jakiegoś pisemka ;P (nawet się zrymowało ;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2GB za demoxP i jeszcze jak sie okaże mi niepójdzie:/ niewiem czy ryzykować. Na gry.wp.pl wyjdzie podzielili pliki dema na 2 party. Jeden 100 mb drugi......1,9GB:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebowałem dema, żeby wiedzieć że te gra będzie genialna;] Kupiłem w dniu premiery i nie zawiodłem się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować