Zaloguj się, aby obserwować  
Malko93

San Andreas Multiplayer

78 postów w tym temacie

Jest ogromna masa klanów w SA:MP nie dawno byłem w klanie Big Stunt Clan pod nickem [BSC]Kamil[D], ale cos sie z nim stało bo niema już osób z tego klanu na ich servie, obecnie wstawiłem posta o przyjęcie do klanu Grove and Victory w nim naj pierw się dołącza do takiej jakby grupy Grove and Victory Academy a dobiero puźniej jak się wykażemy możemy dopisac sobie [gav]xxx.
Mam prośbe, dodajcie jeszcze klany do jakich należycie lub zamierzacie dołączyc, bo temat stanoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też długi czas grałem w SA-MP. Gra ma troszkę bug''ów, jest dużo cheater''ów. Ja lubiłem się "strzelać" tylko z początku, po jakimś czasie odkryłem prawdziwe przeznaczenie tego Multiplayer''a, czyli wyczyny kaskaderskie na ścigaczach :) (NRG-500 rządzi). Po prostu cudownie wskakuje się na dachy i ściga po nich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aolejniczak5 ====> Dziala ci na innych serverach? Zainstaluj samp''a i gta od nowa powinno pomoc.

Maczo Super ====> Sproboj wlaczyc inny server jesli wlaczy ci sie normaline to znaczy ze na tym poprzedni jestes zbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 15:56, Dekerinho6 napisał:

Mam pytanie dlaczego mi sie nawet nie chce zainstalować multiplayer?

Bo pewnie wiele razy instalowałeś i tak sie zdarza musisz poczekać kilka dni i dalej prubować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu zacząłem grać w SA przez neta, dużo nie gram, ale mimo to wystarczająco żeby się nieźle pośmiać xD Nie chodzi mi o jakieś poważne rozgrywki, bo przecież nie o to chodzi, lecz o dobrą zabawę. Mimo iż póki co regularnie gra "nas" 3-4, to i tak sporo zabawy jest :D Ostatnio kumpel nauczył się "kosić" ludzi za pomocą helikoptera xD Naprawdę polecam każdemu grę w tą (jak i poprzednie) przez sieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... zauważyłem coś dziwnego, podbiegam do gościa z obrzynem, mam 4 naboje. Strzelam więc w niego, ale jemu tylko połowa pancerza znika. Ale gdy on strzeli we mnie także z obrzyna z 4 nabojami to znika mi cały pancerz i połowa zdrowia, to jest niesprawiedliwe. Czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:41, Union Pacific napisał:

Ehh... zauważyłem coś dziwnego, podbiegam do gościa z obrzynem, mam 4 naboje. Strzelam więc
w niego, ale jemu tylko połowa pancerza znika. Ale gdy on strzeli we mnie także z obrzyna z
4 nabojami to znika mi cały pancerz i połowa zdrowia, to jest niesprawiedliwe. Czemu tak jest?


Może do przez lagi... sprawdzałeś ping? Ale pamietaj też że to jest tylko mod do gry, a nie gra multuiplayer więc nie ma aż tak świetnej synchronizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:41, Union Pacific napisał:

Ehh... zauważyłem coś dziwnego, podbiegam do gościa z obrzynem, mam 4 naboje. Strzelam więc
w niego, ale jemu tylko połowa pancerza znika. Ale gdy on strzeli we mnie także z obrzyna z
4 nabojami to znika mi cały pancerz i połowa zdrowia, to jest niesprawiedliwe. Czemu tak jest?

Trzeba też dobrze trafić. Wiedzieć gdzie celować.

EDIT: Lepiej byłoby rozmawiać o multiplayerach do SA w temacie do San Andreas. Istnieje nie tylko SA-MP. Jakby tak założyć do każdego multi oddzielny temat to zrobiłby się burdel na forum. :P

EDIT 2: FurryThales to się nazwywa heli kill. Jest to n00bskie i zabronione. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wróciłem do grania w Multi do San Andreas, gram przeważnie na serwerach Goodfather, www.gtasite.pl i RPG Life. Mój nick to PJMW dajcie znać jak będziecie mnie widzieli w grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:51, Union Pacific napisał:

Ja gram tylko na GTAMP.tk i POLSKI SERWER ZIOMKÓW - to cała nazwa :)


A co tam się robi?
PS. Mam pytanie jak mogę zapisać do ulubionych serwer? Bo klikam add i nic się nie robi. Mam wersję 0.2.2 R2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 11:57, PJ MW napisał:

A co tam się robi?

Jak to co? Gra!

Dnia 08.02.2008 o 11:57, PJ MW napisał:

PS. Mam pytanie jak mogę zapisać do ulubionych serwer? Bo klikam add i nic się nie robi.
Mam wersję 0.2.2 R2.

Dajesz Add Server i wpisujesz numer IP tego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:03, Union Pacific napisał:

> A co tam się robi?
Jak to co? Gra!

> PS. Mam pytanie jak mogę zapisać do ulubionych serwer? Bo klikam add i nic się nie
robi.
> Mam wersję 0.2.2 R2.
Dajesz Add Server i wpisujesz numer IP tego serwera.


Dzięki :P.
Chodziło mi jaki to typ gry np. czy RPG, Deathmatch...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować