Zaloguj się, aby obserwować  
toxic3d

Co najgłupszego zrobiłeś/zrobiłaś w życiu

7 postów w tym temacie

Ja wsadziłem sąsiadowi do tłumika (samochodowego rzecz jasna) kilka kasztanów, kamieni,watę ociekającą naftą i na dodatek zapchałem wszystko szczelnie styropianem. Żałujcie, że nie widzieliście kuli ognia, która wyleciała z tłumika. Ogień miał chyba 2-3 metry długości. No i na dodatek ta tępa i zdziwiona mina sąsiada jak to zobaczył. A no i huk był taki, że myślałem, że uszy mi wyparują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:16, JaqbD napisał:

Ja wsadziłem sąsiadowi do tłumika (samochodowego rzecz jasna) kilka kasztanów, kamieni,watę
ociekającą naftą i na dodatek zapchałem wszystko szczelnie styropianem. Żałujcie, że nie widzieliście
kuli ognia, która wyleciała z tłumika. Ogień miał chyba 2-3 metry długości. No i na dodatek
ta tępa i zdziwiona mina sąsiada jak to zobaczył. A no i huk był taki, że myślałem, że uszy
mi wyparują :D

ha ha dobre musze wyprubować!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:17, marcin112 napisał:

ha ha dobre musze wyprubować!!! :D

Polecam :P.Gorzej tylko jak taki sąsiad Cię namierzy. Wtedy kończy się sielanka.
Jednak jak twoje umiejętności:
-Kamuflaż
-Zwinność, lub:
-Charyzma
-Retoryka
to jak najbardziej możesz robić takie "żarty". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja najgłupsza rzecz hmmm jak kiedyś za 100 zł był warty dysk twady 10gb i to było coś ja za tyle kupiłem 3Gb

kolejną rzeczą było zakochanie się :D:D nie polecam .. a przyżekłałem sobie że nigdy miłości ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować