Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczęśliwego Nowego Roku!

155 postów w tym temacie

Ja wróciłem właśnie z imprezki obok :) Było fajnie, troche się popiło ale tak by jeszcze kontaktować i jest temat ziom :D Mam ochote doczekać do Jackassa na TVN ale nie wiem czym dam rade :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po szampanie trudno zasnąć. Wobec tego zajrzałem jeszcze tu.
I wszystkiego dobrego w Nowym Roku forumowiczom i pracownikom CDP
(oraz pięknych nowych wizytówek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 02:30, Dak-kon napisał:

nie wiedzialem ze picolo brzoskwiniowe jest takie dobre :> a tak pozatym to Wszystkiego najlepszego wszyskim w nowym roku, :))

truskawkowe lepsze :P i jeszcze raz wszystkiego dobrego, zeby nas byo stac na te wszystkie wspaniale RPGi, ktore wyjda w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwia mnie ludzie ktorzy sie wypowiadali w tym temacie ok godziny 00.00. czy wy zamias isc poogladac sobie pokazy petard itp woleliscie napisac jako pierwsi komentarz w tym watku???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HePpY New YeAr....hehe Życze wam w tym nowym roku abyśćie zawsze mieli szcześćie w życiu no bo w końcu pieniądze nie sa najważniejsze no i duzo zdrooowia oraz aby w tym roku rynek rozrywkij elektronicznej rozrósł sie w Polsce jeszce baaardziej......


Nintendo Revolution RuLeZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczesssslifego nofffego loooku syce wam jaa misss puffatek :P

systkiego najlepsego, duzo szczesci i radosci, do pozazdroszczenia miłosci, pięknego bryki i mnostwa szczescia w tym juz noweym roku :)
ja juz po sylwestrze - wrazenia jak najbardziej pozytywne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich forumowiczów, graczy i CDPROJEKTU. Składam życzenia dopiero teraz, ale właśnie wróciłem z pracy. No i życzę Wam i sobie samych świetnych Gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować