Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa nowe tytuły na XBLA

12 postów w tym temacie

Drogo sobie M$ liczy za takie - jakby nie patrzeć - starocie. Niektóre gry warte są wydania niemałych sum Microsoft Points, ale... nie wszystkie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to troszkę słabo, to powinno być za darmo, ja bym się nawet nie spodziewał że takie gry będą na Xboxa, według mnie to bardziej na neca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przecież to SWOS!!! Silnik gry dokładnie przeniesiony z Amigi. Ja bym za tą grę zapłacił i 1600 MS bo jest tego warta (PES i FIFA mogą się schować). Grywalność w czystej postaci. Tylko ignoranci lub osoby bardzo młode mogą w tym wypadku narzekać na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaaa! Karygodne! Wydają Sensible z reklamami! Co za policzek dla graczy, co za poniewierka.
Żeby wydawać jedną z lepszych gier w historii w niezmienionej formie i trybem online...Draństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWoS- dziwię się że X360 pociągnął taką grafe. 0,-
Co do ceny, to jest zdzieranie z klienta z kasy. Mało MS ma forsy?!

Teraz już w ogóle przesadzili z tym totalnym faworyzowaniem klientów konta Gold. Paranoja... Klienci konta Silver mają( że tak powiem ) przesrane. Płacić za gre w necie, najnowsze demo można ściągać dopiero po 10-ciu dniach, this is sick!!!

Dlatego tak nie lubię MS i tego całego Xbox360''a. Na każdym kroku muszą jakimś sposobem zyskać.
ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się stare dobre czasy spędzone przy Sensible World of Soccer, to był niepowtarzalny klasyk, cena 800 Microsoft points jest zdecydowanie za bardzo wygórowana ale jeżeli spojrzeć na to z innej strony to normalna polityka cenowa Microsoftu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować