Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tiberium - oficjalnie

24 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 11:58, Domek napisał:

Eeej, Zaaaitseeev, aa cooo maaa doo newsa o Tiberium stary generał? :>

Nie podniosę tej mizernej intelektualnie rękawicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 12:24, Ziomal99 napisał:

Super
tylko oby nie zepsuli gry jak Renegade ;)
zapowiada się fajnie, tylko czekać



Renegade nie był wcale zepsuty ... był fajny ^_^ i ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też Renegade podobał, chociaż pod względem graficznym czy rozgrywki był w tyle za ówczesnymi grami. No ale grałem dosyć późno, bo był w pakiecie C&C First Decade :) Osobno na pewno bym nie zakupił nawet za obecną cenę - ok.40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 13:34, Sita napisał:

Dupa, ja liczyłwm na Havoca.


Havoc dawno na emeryturze. Sądząc po tekście gra będzie sie toczyć 11 lat po C&C3 czyli ponad 50 lat (jak nie więcej) po pierwszej wojnie o tyberium podczas której Havoc kopał tyłki w słusznej sprawie.

*******Spoiler C&C3 poniżej******

Wspomniana wieża to ta sama którą uratował Kane (Misja Kane''s Tower), GDI nie zdarzyło zniszczyć a Scrinowie użyli do ewakuacji. Cytując generała Grangera "wieża jest całkowicie nieszkodliwa". Mylili sie co zostało już potwierdzone w kampanii Nod czy Scrin. Sama inwazja to ta wspominana w ostatnim filmiku Scrin''ów, chyba.

Ciekawe jak Kane''s Wrath w to wszystko będzie wplątane.

**********Koniec spoilera**********


Sam koncept wydaje sie ciekawy. To dowodzenie połączone z elementami FPS może być całkiem fajne. Oby było lepsze niz renegade w singleplayerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm :) Wszystko fajnie, byle tylko nie było tak jak z FPSem w świecie Warhammera ;) Pamięta ktoś go jeszcze? :D (a nie podam tytułu ;p sami sobie pomyślcie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 11:58, Domek napisał:

Eeej, Zaaaitseeev, aa cooo maaa doo newsa o Tiberium stary generał? :>

Racja, coś Zaistev przesadza tymi obrazkami.... Stary generał, Hulk Hogan... Ciekawe co będzie następne? :>

Co do gry - możliwe, że wyjdzie im RTS z oczu żołnierza, chociaż takie pokierowane akcje mogą być fajne... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię FPS-ów. Ale "obiektywnym subiektywizmem" patrząc (zgadnijcie skąd ten tekst ;-)) gra może być niezła dla fanów gatunku. Ja tam nie kupię, ale będę śledził newsy - w końcu to nadal C&C, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jakoś mi się to nie podoba. Poprzedni FPS, w tej serii nie czarujmy się, do najlepszych się nie zaliczał, więc jestem sceptyczny co do tego produktu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem grę robią zupełnie inni ludzie (Renegade był jeszcze tworzony przez Westwood), więc może z tego coś jeszcze wyjść. Renegade jako strzelanka był przeciętny i dość szybko został zapomniany. Gra, jak każdy C&C do tej pory zbyt długo nie żyła w sieci. Być może grę kupię, ale potrzeba więcej informacji niż to, że ona po prostu powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować