Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziewczyny lubią brą... 2D

75 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 17:35, Tosimir napisał:

No bo kobiety sa glupsze i nie umieja grac w 3D :)

ojojoj przodownik i nie wie że mamy tutaj potężne damskie zaplecze vide Sol i TYHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania w gry 3D potrzeba specyficznych narządzi taki jak: rozum, wysokie IQ, refleks, duza moc obliczeniowa mózgu itp. itd. :] dlatego w takie gry potrafią grać chłopcy :P Czasem trafi się dziewczyna z meskimi genami ale to już zupełnie inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu też się to sprawdza. Osobnicy płci żeńskiej nie lubią np. jak w grze 3D trzeba obracać postaciami, szczególnie jak trzeba to robić szybko. Tracą wtedy orientację i wszystko im się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dziewczyny wolą gry 2D, które są z reguły prostsze od gier 3D, więc nie wymagają takiego wysiłku, jak gry 3D. Czyli dziewczyny grając relaksują sie, wypoczywają, oddając sie całkowicie przyjemnej zabawie. A w grach chodzi o zabawę nie? Reasumując - dziewczyny są lepszymi gracz(k)ami niż chłopcy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:40, Rumcajs52 napisał:

Wyobraźcie sobie że gracie w HL2 w 2D ^^
La Mascre :P


Codename Gordon to się chyba nazywało ^^


Jak widać kobiety nie lubią grać w coś trudnego ;q
Wystarczy im prosta gierka i już są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ma przełożenie na rzeczywistość... Panowie są... hmmm no cóż płascy... czyli 2D, a panie są... 3D... Panowie lubią panie i vice versa, ergo: panowie wolą 3D, a panie 2D. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO pierwsze - raczej gry 2D są prostsze w obsłudze, bo z reguł to one są trudniejsze, chyba, że ich targetem są casuale.
Po drugie - zamiast "Joshi''s" powinno być "Yoshi''s" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, panie mają słabszą wyobraźnię przestrzenną, za to my m.in. słabiej kolory rozróżniamy. Jak dziewczyna wyjedzie z nazwami odcieni to ja uciekam, bo nic nie rozumiem:D Dla mnie białe jest białe, a czarne jest czarne;) A nie jakieś E KRI. I mi nie mówcie jak się to pisze. Nie chcę wiedzieć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wreszcie wszyscy gracze zrozumieją, że grafika to tylko dodatek. Owszem piękna grafika 3D przyciąga wzrok, ale co z tego jeżeli jest ona nudna, bez klimatu i dobrej fabuły? A osobiście to wolę jednak grać w 3D. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej bardzo ciekawie fajnie że ktoś takie badania przeprowadził aha dla mnie nie ma wyraźnego faworyta w walce 2Dvs.3D. Chociaż ja bardziej stoję za stroną oldschoolu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ymm bardzo mnie to zaciekawiło, w sumie to ja nie jestem dziewczyną i nie wiem co bym wybierał, ale uważam że mi sie zdecydowanie bardziej podobają gry 3D, no może znalazłbym takie gierki 2D ale to już chyba tylko takie co się w tych gierkach zabijają, ale miło że coraz więcej dziewczyn gra w jakieś gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę gry 2D i nie jestem dziewczyną :). Era wyśmienitych cRPG skończyła się niestety wraz z odejściem od rzutu izometrycznego, każda gra w 3D ma już gorszy klimat. Może dlatego że mniej trzeba sobie wyobrażać, a tę wyobraźnię zastępują... shadery, cienie, filtrowane tekstury itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem dziewczyną :D (oczywiście pod względem upodobań growych).
Wolę Worms Armageddon niż Total Mayhem, Blitzkrieg, Close Combat, Panzer General 2 niż Codename Panzer / śmieją się ze mnie po co robię upgrade kompa, skoro i tak gram w gry epoki Atari-C 64 :) Tylko FPS cieszę się, że są w 3 D bo strzelanki-platformówki 2 D są dla mnie ble - z wyjątkiem nieśmiertelnego Prehistoryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony racja, moja mama gra tylko w Bombermana i jego odmiany, oraz gry z Pop Cap Games, w stylu Zumy. ale z drugiej strony, jedyna moja koleżanka graczka gra cały czas w GTA, i to te 3d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nie można wsadzić w ramki takich badań wszystkich osobników obu płci. Bo na szczeście każdy człowiek jest indywidualnością. Smuci mnie natomiast wypowiedź na forum, że kobiety są głupsze i dlatego nie grają w gry 3D, widocznie ten młody człowiek nie poznał zbyt wielu kobiet. Jeśli ta wypowiedź była żartem to mnie nie rozśmieszyła i to nie dlatego, że ja sama jestem kobietą lubiącą grać w gry 3D, ale jakakolwiek wypowiedź powątpiewająca w zdolności umysłowe kogokolwiek jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować