Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - przekroczone 100 tys. sprzedanych egzemplarzy!

98 postów w tym temacie

gratuluję!
Właśnie dziś słyszę od koleżanki, że jej mąż kupił to siostrzeńcowi z 3 klasy podstawówki. Jak usłyszała kilka barwniejszych fragmentów gry, to lekko się wystraszyła :)

Czuję, że wiedźmin będzie rządzić na świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, to dopiero jest potężna liczba, mam nadzieję że dzięki temu pieniądze wspomogą firmę i stworzy ona coraz to lepsze gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 tysięcy frajerów a wśród nich i ja. Co za porażka. Dobrze, że chociaż dostałem bon na sto złotych w sklepie i mogłem za to kupić jakąś lepszą grę np. Przygody Królika Bystrzaka. Mam nadzieję, że ludzie w końcu przestaną kupować i interesować się tym tytułem bo nie da się już normalnie użytkować gram.pl. Codziennie dziesięć newsów ile to piniędzy zarobili twórcy. Niedługo na gramsajtach będą reklamy umieszczane. Skończcie już błagam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na WoWa w 2010 r. jakby ktoś nie wiedział WoW-World Of Wiedzmin , no rzeczywisćie zaskakujące są te dane dotyczące sprzedazy , chyba nikt nie wieżył że gra osiągnie taki sukces :] W Tesco u mnie zniknął Wiedźmin z półek również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie multum gier, które czekają na przejście też bym sobie kupił, bo demko z wyborczej mnie zaciekawiło. Ale poczekam do wydania dodatku i kupie sobie zrazu cały pakiet. A co do samego meritum to jakieś dwa-trzy tygodnie temu był news o 90 tys. sprzedaży, jak widać po pierwszej euforii dalej już bardzo powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe jak na świecie, ale szkoda że już sie kończy nakład bo pewnie będzie popyt jeszcze długo, mam nadzieje że będzie kontynłacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 19:59, YahooPL napisał:

100 tysięcy frajerów a wśród nich i ja. Co za porażka. Dobrze, że chociaż dostałem bon na sto
złotych w sklepie i mogłem za to kupić jakąś lepszą grę np. Przygody Królika Bystrzaka. Mam
nadzieję, że ludzie w końcu przestaną kupować i interesować się tym tytułem bo nie da się już
normalnie użytkować gram.pl. Codziennie dziesięć newsów ile to piniędzy zarobili twórcy. Niedługo
na gramsajtach będą reklamy umieszczane. Skończcie już błagam ...


Oczywiste, że każdy ma swoje zdanie, ale - jak mniej-więcej się orientuję - jesteś w dosyć małym odsetku ludzi, którym gra się nie podobała. Sądzę, że ci "frajerzy" jeszcze nie jeden raz chcieliby na takich wyjść, jeśli kupują świetną grę dodatkowo wspierając polski produkt. I wiesz co? Mam nadzieję, że ludzie nie przestaną kupować i interesować się tym tytułem, o tak, by wspierać "frajerów" (wybacz, to taka mała złośliwość - sam siebie tak określiłeś, bynajmniej tak nie myślę). A tak na marginesie - popularność z niczego się nie bierze, prawda?...
Teraz mała dygresja. Mam nadzieję, że alternatywa dla rozumienia Twojej wypowiedzi, czyli komentarz w stronę Gram.pl tylko mi się wydaje ponurym żartem. Wiesz co? Może napisz do CDP, aby zabronili ukazywania newsów o Wiedźminie, bo Ci się nie podobają. A może na Twój apel ikonki newsów zostały zmniejszone? ;-) Kto pyta/prosi, nie błądzi, z tym, że musi wiedzieć że świat nie kręci się wokół niego. Nikt nie zmusza Cię do przebywania tutaj, przynajmniej na stronie głównej, a Twoja ironia jest... cóż, niepotrzebna.
Powiem inaczej - mogłeś przekazać to samo, w dużo łagodniejszej formie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

Jeśli kupują świetną grę dodatkowo wspierając polski produkt.


Nie mam nic do wspierania Polskiego tytułu, ale jeśli jest taki słaby to nie zasługuje na wsparcie.

Dnia 18.12.2007 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

sam siebie tak określiłeś


Owszem. Celowo...

Dnia 18.12.2007 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

Popularność z niczego się nie bierze, prawda?...


Popularność wzięła się od sławnej i lubianej licencji i ogromnej kampanii marketingowej a nie od tego, że gra jest dobra

Dnia 18.12.2007 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

Teraz mała dygresja...


Chodziło mi o to, że kiedyś to stanie sie nudne nawet dla największych fanów. Mimo tego cały czas wpychany jest nam w ręce ten szajs

Dnia 18.12.2007 o 20:48, DJ Szlafrok napisał:

Powiem inaczej - mogłeś przekazać to samo, w dużo łagodniejszej formie.


Mogłem ale w łagodnej formie nie dociera do ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle, a tu jeszcze okres świątecznych zakupów, więc pewnie liczba podskoczy. Dzięki Wiedźminowi całą sagę ostatnio przeczytałem i wszystkie opowiadania - proszę; następny dowód na to że warto grać w gry komputerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:02, YahooPL napisał:

Nie mam nic do wspierania Polskiego tytułu, ale jeśli jest taki słaby to nie zasługuje na wsparcie.


Wiesz, to już zależy od gustu...

Dnia 18.12.2007 o 21:02, YahooPL napisał:

sam siebie tak określiłeś
Owszem. Celowo...


Oczywiście, nie śmiałbym nawet pomyśleć, że jesteś aż tak samokrytyczny. ;-)

Dnia 18.12.2007 o 21:02, YahooPL napisał:

Popularność wzięła się od sławnej i lubianej licencji i ogromnej kampanii marketingowej a nie
od tego, że gra jest dobra


Moim zdaniem - jednak również od jakości gry. Pamiętasz Gothica 3? Spora (oczywiście nieporównywalna do Wiedźmina) kampania reklamowa, kontynuacja prawdziwego hitu, w Polsce wręcz kultowej serii. Po pre-orderach zahamowało. Dlaczego? Bo gra słaba... i wieść się o tym niosła. ;-) I gra wchłonęła ~50 000 ponad-stuzłotowych istnień. A nasza polska gra samą kampanią 100 000 by nie osiągnęła... przecież to Polska.

Dnia 18.12.2007 o 21:02, YahooPL napisał:

Chodziło mi o to, że kiedyś to stanie sie nudne nawet dla największych fanów. Mimo tego cały
czas wpychany jest nam w ręce ten szajs


E tam, za chwilkę szał się skończy, poczekaj... jeszcze chwilkę. No i już nie przesadzaj z tą wybuchową dawką Wiedźmina na Gramie, tak źle jeszcze nie jest. A tak po drodze, czego oczekiwałeś od portalu from CDP? Hę? ;-)

Dnia 18.12.2007 o 21:02, YahooPL napisał:

Mogłem ale w łagodnej formie nie dociera do ludzi :D


I tak przez to, że Twój komentarz miał objętość "aż" trzech linijek, przez spore grono osób zostanie pominięty. Bo za dużo do czytania. ;-)
Dobra, koniec i end.

EDIT: Błech, mały błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę powiedzieć że Earth 2160-40 i polanie też były polskie i co ?? developerzy (niemcy :/) stwierdzili że nie chcą żeby Polacy robili gry bo im lepsze wychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL. Uśmiałem się. Udało Ci się mnie rozbawić.

Słuchajcie, rozumiem, gra nie musi się Wam podobać, bo macie inne gusta. Ale, żeby pisać, że gra od razu do bani. Żal mi się Was robi:)

Crysis nie dobił jeszcze 100 000 sprzedanych egzemplarzy na całym świecie...

Bądź co bądź, Polacy, a przynajmniej gracze, są patriotami. Kupujemy tą grę, podobnie jak ja - żeby nie tylko dobrze się bawić, ale i wspomóc CDP, polskie produkcje.
Mam nadzieję, ze TVN24 nie będzie już obsmarowywał graczy. A jak będzie, to mamy grom argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować