Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samsung ostro tnie ceny GDDR2

19 postów w tym temacie

nie! kupie i wymienię pamięć z karty - mam SDR-y więc skok wydajności pod DDR 2 byłby ogromny :)
a chyba że szyna 64 bit jest za bardzo do du*y i nic bi mi to nie dało, ale może chociaż trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to było bardzo sprytne posuniecie :) Wyczyszczenie magazynów z zalegającego syfu a także podciecie skrzydeł konkurencji ;) Miał ktoś tam głowe na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny użytkownik nie wsadzi sobie ich do karty, to nie zwykły RAM, na karcie kości są lutowane. Natomiast przeciętny użytkownik może się spodziewać zalewu "super-hiper-wypasionych" tanich kart składanych z takich wyprzedażowych podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no cen jest powalająca, ale wydaje mi się że jakość jest troszkę gorsza od tych droższych zakupów, i pewnie nawet gwarancji nie dają, i jest zagrożenie że produkt może się szybciej uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Samsung potrafi wczuć rynek w odpowiedniej chwili obniżył cenę dzięki czemu nie tylko nie straci na sprzedaży pamięci GDDR2 ale może nawet zarobi, szkoda tylko że dla niektórych może oznaczać to poważne straty finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować