Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa marka Mistrzów Kodu

8 postów w tym temacie

Podobno to ma byc gra akcji z elementami samochodówki, czyli taki lepszy Driver. Dobrze, ze firma ma inne plany poza samochodówkami (FPS: OF2, Akcji: PST). Mam nadzieję, że ten krok nie obniży poziomu samochodówek, którymi nadal zajmować się będą ci sami ludzie, a nowymi produkcjami nowe oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem sam tytuł newsa (a raczej gry), od razu skojarzyło mi się z jakimś taktycznym FPS-em/TPP. Jak widać nie myliłem się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 13:45, Linux M napisał:

Gdy zobaczyłem sam tytuł newsa (a raczej gry), od razu skojarzyło mi się z jakimś taktycznym
FPS-em/TPP. Jak widać nie myliłem się. ;)

No racja, taktyczna strzelanka to zapewne będzie, chociaż trochę tak po arcie, można powiedzieć, że to będzie trochę gangsta i będziemy niezłe akcje robić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiemy, że gra będzie ładnie się prezentować. Po prostu odlot, już się nie mogę doczekać. :P <sarkazm mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nic nie wiadomo o tej nowej marce ale Codemasters nie ma w zwyczaju robienia słabych gier, szkodaże do premiery jeszcze ponad rok, jakieś konkretniejsze zapowiedzi powinny się pojawic w ciągu najbliższego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować