Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Jezu... ile jeszcze ?? :P
A tak serio to pożyjemy zobaczymy. Miłoby było dostać DNF ,gdyż Duke to był ten jeden z niewielu FPSów które mi podchodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

[Uaktualniono] Studio 3D Realms ogłosiło, że właśnie dziś nastąpi premiera nowego teasera powstającej już dziesięć lat kontynuacji przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów wirtualnej rozrywki - Duke'a. O co chodzi? Oczywiście o grę Duke Nukem Forever!

Przeczytaj cały tekst "Duke Nukem Forever - nowy teaser już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... jeżeli DNF będzie miał taką grafikę jak na tym Treileru i będzie miał cenę 99zł to wątpie że ktoś to kupi z taką grafiką na dzisiejsze czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Duke bedzie wygladal jak na tym obrazku... to no coz... ;)
zreszta ja juz dawno spisalem ta gre na straty z prostego powodu - nie ma szans zeby podobal jakimkolwike oczekiwaniom... obym sie mylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 12:32, Rzezim napisał:

Dzisiaj mamy Prima aprilis? Czy jak?


Cytując amerykańskie zwroty przepraszam za wyrażenie "shit happens" oraz "hell has frozen". Hej ale jak wyszedł Prey (prace rozpoczeli w 1996 bodajże) czy Team Fortress 2 (mam numer Secret Service z zapowiedzią TF2, UT i Q3) to czemu nie Duke?

Ostatnio pojawiały sie bardziej wiarygodne plotki i przesłanki ,że DNF jednak w końcu wyjdzie. I wygląda na to ,że piekło zamarzło pomimo ich geotermii(ojciec dyrektor im ukradł :P) na szczęcie na pomorzu jeszcze ciepło.

A tak w ogóle to HAIL TO THE KING BABY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym zaskoczony widząc napis "consoles only" Pewnie przez te wszystkie lata przygotowywali się, aż trafią na odpowiednią generację konsol tj. PS3 lub "kąsol" X360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować