Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Pewnie teaser będzie wyglądać tak: klimatyczna muzyka, ciemny ekran i nagle wyłania się logo gry. Potem pojawi się napis: oficjalne info na temat wyglądu loga gry i pudełka oczekujcie na jesień 2013. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał!
Super, za kolejne 10 lat pokażą kolejny :)
Ja tam jestem niewierny Tomasz. Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Moim zdaniem będzie tak jak poprzednio. Pokażą filmik, rzucą parę screenów, będzie trochę szumu, a potem kolejne latka oczekiwania na kolejny Teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak patrzę na trailer z 2001 to aż mnie ściska z żalu że ta gra wtedy nie wyszła. Widać w nim całkiem sporo fajnych rozwiązań... Wydaje mi się że nawet jeśli DNF miałby się kiedyś ukazać (sic!) to niestety duch poprzednich części z pewnością gdzieś umknie... Czas skopać komuś tyłek i żuć gumę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wygląda na silnik Dooma na trailerze:) I faktycznie nie za dużo jest w nim pokazane:)
Edit: Podaliście złą godzinę:) Trailer został wydany o 18 naszego czasu. Na stronie CDA była prawidłowa godzina podana więc już widziałem filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:31, Geek with AS napisał:

Podobno to to ale nijak się dobić http://www.shacknews.com/onearticle.x/50464

Ja sie dobilem i obejrzalem .Teaser jak teaser nic z niego nie wynika .Pakujacy Duke z nieodlaczna faja ,kilka kosmitow i tekst niesmiertelny STAY TUNED ktory nie przybliza nawet najmniej daty premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezły koks z tego Duke :) Jak za starych dobrych czasów , a i jeszcze ten głos na końcu. Tylko tak grafika ciut słaba mi się wydaje . Ale to jeszcze da rady dopracować :) Czekaliśmy tyle lat ,to możemy poczekać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ!!!Ale ten filmik jest super:P mi ta grafa trochę Pray''a przypomina no to czeka nas kolejne 10 lat czekania na kolejną NOWOŚĆ co do DUKE NUKEM FOR(N/E)VER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować