Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Świetny filmik. Wygląda na to, że silnik podobny jest do UT3. Coś czuję w kościach, że gra już naprawdę nadchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj wszycy narzekacie, mi się teaser bardzo spodobał. Na grę znowu zaczęłem czekać, lecę właśnie do pokoju po Duke Nukem 3D i Manhatan Project (który swoją drogą też mi się podobał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:43, HumanGhost napisał:

Oni nie robią tej gry tak długo. To byłaby czysta głupota. Czemu? Bo przez tyle lat zmieniło
się tyle silników graficznych, że jakby zaczęli ją robić 11 lat temu to teraz nikt by na to
nawet nie spojrzał. A z tego co widzę grafika jest w miarę taka na poziomie.
Aczkolwiek taki filmik o niczym nie swiadczy, bo można takie coś zrobić w jeden dzień. Pytanie
na ile zaawansowane sa prace na DNF. Takie szczypanie graczy krótkimi filmikami może przynieść
wręcz odwrotne skutki od zamierzonych. Kiedy już wyjdzie DNF (heheh tjaa) to nagle się okaże,
że do pięt nie dorasta oczekiwaniom graczy. Tak samo bedzie z Fallout 3. Te gry obrosły już
legendami i należy je zostawić w spokoju.

To Ty nie wiesz, że gra jest naprawdę robiona przez tyle czasu i było chyba z 5-6 zmian engine''ów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, ta gra nigdy nie wyjdzie, a ten trailer to zapewne tylko zwykła animacja nierobiona na żadnym silniku gry. W dodatku dość cieńka, a bardzo sie przy niej nie napracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, szkoda że ta gra zapewne nigdy się nie ukaże. ;-)
Bardzo miło wspominam stare dobre czasy spędzone przy Duke Nukem 3D. Otwierasz drzwi od klopa, a tam alien sobie siedzi i czyta gazetkę. :-D
Zresztą generalnie klimaty tej gry były dość ... nietypowo wciągające. Aż chciało się robić całą tą wyrzynkę alienów na różne możliwe sposoby (na czele z zadeptywaniem ;-P), mimo jej dość sporej monotonii. Teraz już takich gier się nie robi (a filmiki po zabiciu każdego z trzech bossów były dość ... zaskakujące ;-)).
A ten teaser, to najpewniej zwyczajne lanie wody, mające na celu przedłużanie "sztucznego życia" tego tytułu. Przynajmniej takie wrażenie ja odebrałem. Jeśli ewentualnie pokażą coś więcej (jakiś gameplay ?), wtedy może sam uwierzę. ;-)
Nota bene, takie jednorazowe smaczki, co jakiś czas skromnie podawane sprawiają, że ta gra naprawdę będzie żyć Forever. ;-)
Tylko czy to o to w tym wszystkim chodzi ? My (fani ;-)) wolelibyśmy chyba jednak po prostu zagrać, znowu postrzelać z trzylufowego karabinu, zadeptywać, rozstawiać miny na ścianach, zamrażać i rozdawać kasę pięknym, tańczącym paniom. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi - to niech ta gra wiecznie będzie "w fazie produkcji"... Już się przyzwyczaiłem, fajnie się mówi, że "oddam kasę gdy wydzie Duke Nukem Forever".. A pozatym jakiejś klapy (czyli gry nieidealnej) bym nie zniósł.. Duke Nukem 3D był pierwszą grą w jaką W ŻYCIU grałem na kompie.. I dażę ten tytuł zbyt wielkim szacunkiem by znów się rozczarówać (po Manhatanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na DNF i wiem że kiedyś wyjdzie. Myślę że to co kiedyś nam pokazano jak i screeny były o niebo lepsze i na prawdę na wysokim poziomie. Nie mam im za złe że długo to robią bo to ich gra i ich produkt. A nigdy nie powiedzieli ostatecznej daty premiery więc pogłoski które kiedyś padały że DNF przesuwa datę premiery były zakłamane.

Uważam że będzie dobrze ale znając życie i dzisiejsze FPS to gra na parę dni.. a tworzona parę lat. eh.. życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Klimatyczny, do tego Duke przemówił, zremiksowany główny motyw z DN3D oraz ładna i odpowiednio wystylizowana grafika. ;D Pamiętajcie jednak, że Duke wcale tak nie będzie wyglądał - ten filmik to produkt pracy paru grafików z 3D Realms po godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO?! Niemożliwe, ta gra się nie pojawi :P.

Aaaale jeśli jednak wyjdzie, to może będzie podobną niespodzianką jak Prey :). Liczę na to, bo Duke Nukem 3D był świetny. Wiem, marzyć o nowym Duke''u to trochę dziwne, ale przykład wspomnianego wyżej Preya.... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, czekaliśmy na ten trailer za przeproszeniem kupę czasu, no i co?
Nic. W sumie w tym trailerze nic nie pokazano, tylko Duke''a siedzącego i kilka potworów. Żadnego gameplaya oraz świata gry... a szkoda. No cóż, mam nadzieję że chociaż na początku przyszłego roku wydadzą kolejny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować