Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Nieee. Nie może być! DNF powrócił z zaświatów... Może sobie pogram... Jak będę miał brodę... Taką długą, białą...

PS. Może premierę zaplanowali na magiczną datę 2012 roku?. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na to "więcej" przyjdzie "trochę" poczekać ;). Ciekaw jestem, czy do czasu premiery gry przedstawiciele trzody chlewnej zdążą zaopatrzyć się w skrzydła ;).
PS Oprócz PSXa (btw, z tą średniością to też kwestia gustu :)) Duke zawitał też na N64 (nie tylko jako konwersja DN64, ale też jako zupełnie nowy tytuł - DN: Zero Hour) oraz na różne odmiany GameBoyów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie zamurowało :D Oczywiście wbicie się i zobaczenie tego teaser''a o 19 będzie graniczyć z cudem, ale i tak będę próbował ;)
A ten trailer z 2001 ma swój klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta gra naprawdę ma jeszcze szanse? Poczekamy, zobaczymy.
Ale i tak nawet jak wyjdzie to skończy jak Pray czy STALKER...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha Ha no to w 2012 w trakcie Euro w Polce dobiegnie nas wieść ze DNF został ukończony i na sieci już jest demo... minute potem ziemia się przemagnesowuje i spalą się wszystkie kompy. w wyniku przemagnesowania słońce nas spali.. ale przynajmniej będziemy mieli w chwili umierania przed oczami napis "Duke Nukem Forever trafia na półki sklepowe już za tydzień!" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 12:32, Rzezim napisał:

Dzisiaj mamy Prima aprilis? Czy jak?


Niet. Zwykły cykl Duke Nukem Forever. Trailer I- na silniku Unreal I, Trailer II - silnik Unreal II, Trailer III - no zgadujmy na jakim silniku będzie działał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)no zgadujmy na jakim silniku będzie działał;)

Przed chwilą chciałem napisać, że żarty związane z DNF przestały mnie śmieszyć, a tu prosze. Miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:04, gogowitczak napisał:

> Renor skąd masz takie informacje :)

"Studio 3D Realms ogłosiło na swojej stronie internetowej" ;-)

ogłosiło, ale czy są prawdziwe? hę to się przekonam jak wyjdzie, już kiedyś były takie ogłoszenia, i nawet wersje beta były tych(nie tej) gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować