Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Normalnie nie chce mi się wierzyć :D

A co do tego trailera z 2001 roku to jeszcze go nie widziałem :D Ale z tego co na nim zobaczyłem wnioskuję, że gdyby wtedy gra zostałaby wydana, na pewno zrobiłaby nie małą furorę :D

PS: Ahh... Normalnie pamięta się te czasu kiedy się miało 5 latek i pykało w Duke Nukem 3D - powaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekaw jestem tego teastera. Duke Nukena3D bardzo miło wspominam...ach to była gra, którą przechodziłem wiele razy, a znudzić się nie chciała. Mam nadzieje, że dostaniemy powtórkę z rozrywki z nowymi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa informacja, mozliwe że wręcz spektakularna (jesli DNF jednak wyjdzie :P). Liczę że jednak go zrobia i wypuszczą po jakiś 12 latach prac (około 2009) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś jeden sklep internetowy przyjmował zamówienia pre-orderowe na DNF, ciekawe, czy...nadal są aktualne :p
2009 ? A już myślałem, że nie dane mi będzie dożyć tej chwili. Złośliwości złośliwościami, ale kto wie... Może faktycznie Duke ma się dobrze i po tylu latach produkcji nie będzie miał sobie równych ^^.

CryEngine 2 ? Chcecie mieć 40 fps (w porywach) na 8800 ? To ja już wolę Ut3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powstanie to na pewno nie będzie to ta sama gra, która kiedyś miała powstać. Z Prey było podobnie, również powstawał przez wiele i w międzyczasie doczekał się zmiany silnika. Poza tym gra przeszła jakoś bez echa, ciekawe więc czy taki sam los spotka DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znając tę grę to pewnie wyjdzie jak nas już na świcie nie będzie :D ale chciałbym usłyszeć przed śmiercią o tym że gra już wyszła :) już wiem co się stanie z producentami tej gry przyjdzie kostucha i powie wasz czas minął a oni tylko skończymy DNF i idziemy i tak czeka i czeka... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się ośmieszają. 11 lat tworzenia gry - można by ją napisać 3 razy od nowa. Niezależnie od tego co tam teraz dłubią zaraz będą musieli zaczynać znowu. Skoro tak ich ciągnie do kinematografii to może najwyższy czas porzucić klawiatury i wziąć do ręki kamerę? I przestać robić zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świat ma się ku końcowi...Duke nadchodzi...teraz pewnie ogłoszą że wyjdzie już w 2012 i wszystko będzie wiadome :P
wyciągajcie oszczędności z konta ludzie i cieszcie się życiem póki jest czym ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke jednak się pojawi? Nie uwierzę, póki nie zobaczę. Choć w sumie wszystko jest możliwe. Mam nadzieję, że chociaż trailer będzie przyzwoity :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam jestem dziadkiem. Cóż innego mogę dać wnusiowi jeśli nie nowy teaser Duke Nukem Forever.

Pamiętam jak kiedyś jarałem się trailerem DKF. Ciekawe jak będzie wyglądać na nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż, niezły hardkor! Nie jestem jakimś ortodoksyjnym maniakiem FPSów i nie powiem, bym nocami płakusiał za DNFem, ale... zawsze mnie ten temat ciekawił. A i w jakąś strzelankę, zwłaszcza sieciową, z chęcią czasami odpalam...

Czyżby naprawdę przyszło nam stracić jeden z toposów elektronicznej rozrywki?! Nieee! Tj. taaak! :)

PS Ciekawy filmik.

PPS Gram.pl wygląda teraz jeszcze ciekawiej. Dobra robota! Oby tylko box z reklamami nie zaczął wyświetlać jakiegoś badziewia innych reklamodawców, typu "firmy dewelopującej gry" - Play. Bo skoro już muszą (a muszą?) być te reklamy (ekhm), to niech chociaż nie będą na zasadzie "wykupcie sobie u nas powierzchnię reklamową"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaawe. Muszę przyznać, że trochę nawet czekał na Forever, ale nawet zopomniałem ... a tu patrze ... xD nowy Duke ...

Chociaż ... jeszcze nie uwierzyłem w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 15:01, Hadar napisał:

Coming 2009 from Recoil Games & 3D Realms for the PC, Xbox 360, & Playstation 3.


Taa, tyle że to nie odnosi się do DNF, tylko do Earth No More ;)
A sam czekam na teaser z niecierpliwością, choć znając życie nic ciekawego nie zobaczymy - ew. serwery wybuchną. No i mały cytacik ze stronki 3DR:

This is a teaser. It''s not a full blown trailer like the 2001 trailer (but something like that is coming). I tried to be clear about that in the message board post, so just bear in mind that it''s a teaser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślałem ze to koniec z tą grą a tu jednak, w sumie to niedługo będzie w to mogło się zagrać, i znów ta gra będzie konkurencją dla innych firm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować