Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Wyobrazcie sobie teraz zespol 3D Realms, ktory pewnej nocy zabalowal ostro. Siedli i w pijackim amoku wpadli na nowa zabawe> "Hej, Mike, mam pomysl! Zmontujmy na szybko jakis nowy trailer do DNF. Ale bedzie ubaw!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się osobiście nie podoba. ;/ Ani Duke, ani te jego mięśnie, potworki jak z Dooma, lub FarCry''a... a ten dymek na koncu.. ;p Cygaro wielkości Glocka. ;/ ajajaaaa. może byc ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:07, Wiecha14 napisał:

Mnie się osobiście nie podoba. ;/ Ani Duke, ani te jego mięśnie, potworki jak z Dooma, lub
FarCry''a... a ten dymek na koncu.. ;p Cygaro wielkości Glocka. ;/ ajajaaaa. może byc ciężko.


Widać, że jesteś młodym graczem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pół życia temu usłyszałem o DNF...

DN 3D był świetną grą...

Jako pełnoletni i głosujący obywatel kraju nad Wisłą...

Czekałem na Diablo 2, czekałem na World of Warcraft...(Na początku był projekt cRPG w świecie warcraft)...
Czekałem na Witchera...

3 świetne gry...

4 razy zwątpiłem w wydanie kiedykolwiek DNF...

Mam nadzieję że wyjdzie jednak, śmiejcie się...
Nie lubię jak coś wisi i nie spada...

I znów chętnie wczułbym się w Duke''a i pytając się obcego czy ma nasr*ne we łbie, wywoływać panikę na jego twarzy...

Jak wyjdzie to kupię i przejdę, niezależnie od wyniku pracy studia.
Z witcherem tak sobie obiecałem i się nie zawiodłem, mam nadzieję że kiedy w końcu DNF wyjdzie to będzie grą wartą poświęcenia jej paru godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:13, TNukem napisał:

> Mnie się osobiście nie podoba. ;/ Ani Duke, ani te jego mięśnie, potworki jak z Dooma,
lub
> FarCry''a... a ten dymek na koncu.. ;p Cygaro wielkości Glocka. ;/ ajajaaaa. może byc
ciężko.

Widać, że jesteś młodym graczem... :D


Hehe, dokładnie.
Duke Nukem 3D swojego czasu był bardziej popularny nawet od Quake''a, któremu na nic się zdał pierwszy na świecie (albo jeden z pierwszych) w pełni trójwymiarowy silnik graficzny. Ta gra miała w sobie klimat.
Co do DNF, to myślę, że gra jest już niestety spalona. Za długo z nią zwlekano, a teraz pozostało tylko sprawiać, by mit o kolejnym Duke''u trwał Forever. ;-)
IMO naprawdę mogliby coś z tym zrobić. Albo powiedzieć, że tak, prace rzeczywiście trwają na jakimś tam silniku, który nie będzie ulegał już zmianie i że gra rzeczywiście zostanie szerzej zaprezentowana w jakimś tam bliższym czasie. Bez kombinowania i bez kolejnych "obsów".
Albo po prostu stwierdzić bez owijania w bawełnę, że gra nie powstanie nigdy, projekt zawieszony for good i koniec tematu.
Bo tak to ani w tę, ani we w tę. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo można się z tego filmiku dowiedzieć, ale w końcu to tylko teaser. Miejmy nadzieję, że zapowiadany trailer będzie o niebo lepszy i zaprezentuje znacznie więcej. Bo jak na razie to niezbyt mi się to podoba. Grafika taka jakaś zbytnio plastikowa i kanciasta. Co prawda najważniejsza jest grywalność, ale jednak w FPS-ie oprawa video powinna stać na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą...

Może to po prostu zagrywka żeby wpisali 3d realms do księgi rekordów guinessa, najdłużej zapowiadana produkcja, najdłuższa kampania reklamowa...

I tak szczerze któż by nie zagrał w DNF?

Chyba każdy, choćby po to aby się przekonać na co ludzie tyle czekali...

STAY TUNED...

Kurczę stary już jestem, skoro mogę poprzeć wypowiedź o kimś że jest młody i życia nie zna...

Stary Duke mówiący "I don''t fear you..." w trakcie trzęsienia ziemi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za czasow DN3D bylem po stronie Quakeowcow, ale po kryjomu i tak pykalo sie w ksiecia :D Od pierwszych zapowiedzi DNF zdazylem juz 4 razy zmienic kompa a gry nadal nie ma. Pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a już myślałem że grafika będzie podobna jak na tym pierwszym filmiku :P a na końcu najnowszego filmiku powinien być jeszcze napis COMING SOON :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa a za 7 lat będziemy tak samo wspominać ten trailer, tak jak dzisiaj wspominamy ten z 2001 roku :D Moim zdaniem kiedyś ta gra wyjdzie, ale my tego nie dożyjemy albo będziemy dziadkami, co nie będą już widzieć na oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należę do tej grupy ludzi, którzy mimo wieku, z Duke''m mieli raczej słaby kontakt. Zaś tytuł DNF został owiany nie małą legendą i chyba każde ówczesne dziecko ją zna. Im więcej lat mijało, tym więcej wokół praktycznie nie istniejącej gry było szumu. Kto wie, może wreszcie uznano, że nadeszła pora by szum przemienić w zyski.

Pozostaje więc pytanie co będzie pierwsze - premiera DNF czy Euro 2012 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc na modele z nowego teaser''a i ich złożoność, przypominają modeling DOOM''a 3, a więc teaser został skonstruowany na engine''ie PREY''a, wzbogaconym o najnowsze Shader''y. Sam model Duke''a, mógłby jednak nieopatrznie być przypisywany rendering''owi najnowszego Unreal Engine''u, ale raczej taki nie jest.
"DNF" wzbudza moją kpinę, ale może może... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować