Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever - nowy trailer jeszcze dzisiaj!

215 postów w tym temacie

Zobaczy co pokaże nam pełny trailer???? Jeżeli gra ma wyjść to lepiej niech zrobią jakiś cud żeby ludzie przestali myśleć DN Forever and ever . A grafika nawet całkiem niezła wyglądami to na mocno podrasowany silnik Dooma 3. Chociaż mogę się mylic. Ale niby nikt nie lubi DN a tu taka wrzawa po jednym teaserze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 01:03, Slizeone napisał:

patrząc na modele z nowego teaser''a i ich złożoność, przypominają modeling DOOM''a 3, a więc
teaser został skonstruowany na engine''ie PREY''a, wzbogaconym o najnowsze Shader''y. Sam model
Duke''a, mógłby jednak nieopatrznie być przypisywany rendering''owi najnowszego Unreal Engine''u,
ale raczej taki nie jest.
"DNF" wzbudza moją kpinę, ale może może... :/

Tworzenie teaserów na enginie gry to jakaś nowa metoda ;) Do tej pory używało się raczej do tego renderingu wykorzystującego raytracing. A co do złożoności modeli to jak na teaser faktycznie nie powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym po teaserze nie oceniać gry (bo między teaserem a trailerem jest spora różnica...), ale jednak niestety żadnego wrażenia to na mnie nie zrobiło... Cóż, poczekam cierpliwie na pierwszy trailer i (mam nadzieję) demko, wtedy będzie co oceniać, bo na razie to pokazano tak niewiele (i to w dodatku zapewne jakieś scenki z wstawek filmowych), że nie ma o czym gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@luzac...
Jeśli nam nie odbiorą OJRO to DNF spokojnie wyjdzie sobie pare lat po ostatnim meczu tych mistrzostw...

@ wielu ludzi....

Z dwóch filmików jeden jest z 2001 roku i nie ma nic wspolnego z gra ktora powstanie...

A drugi to teaser... Ale miejmy nadzieje ze z gra Ma dużo wspólnego...

Tak czy siak...

Mit czy nie Mit...

Wzbudził tyle emocji że napisałem więcej niż jedną wiadomość w temacie...

A to już coś...

"Księciu" Czekamy...

(Zamierzony błąd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:13, TNukem napisał:

> Mnie się osobiście nie podoba. ;/ Ani Duke, ani te jego mięśnie, potworki jak z Dooma,
lub
> FarCry''a... a ten dymek na koncu.. ;p Cygaro wielkości Glocka. ;/ ajajaaaa. może byc
ciężko.

Widać, że jesteś młodym graczem... :D


Hmmm, nie Tobie oceniać mój wiek. cyferka przy nicku nie oznacza wcale mojego wieku, więc tym się proszej nie kieruj. Młodym graczem nie jestem, bo 11 wiosen minęło od mojego pierwszego kontaktu z komputerem (Flashback), później właśnie Duke Nukem 3D :)

Teaser wcale mnie nie zachęcił, o tak powiem, trzeba zobaczyć co będzie dalej. nie stawiam gry na z góry przegranej pozycji. Tylko ujawniłem światu moja właśną opinie po pierwszym teaserze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by jednak nie mówić, wydłużą się gęby niedowiarkom twierdzącym, że Książe Nuklearnej Rozpierduchy kopnął w kalendarz. A co do grafiki - cóż, pierwszy Duke też nie był jakąś rewelacją. Były już wtedy gry ładniejsze, a mimo wszystko Duke do dziś cieszy się sporą rzeszą fanów, ze względu na smaczki jakie serwowała nam sama rozgrywka. No cóż, zobaczymy czy warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 20:33, WorldWar3PL napisał:

To Ty nie wiesz, że gra jest naprawdę robiona przez tyle czasu i było chyba z 5-6 zmian engine''ów ? :)


Niezupełnie. Robienie tej gry może i tyle trwa, ale to co wyjdzie to nie będzie wynik pracy tych 11 lat. Spójrzmy prawdzie w oczy - nie da się zrobić takiej gry przez tyle lat. Przesada. To co wyjdzie ostatecznie to bedzie wynik może paru ostatnich lat pracy a nie całej dekady. O ile wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yaa... king is back.
Chyba u każdego kto zaczął swoją przygodę z grami wcześniej niż w aktualnym tysiącleciu, filmik ten o ile nie musiał wywołać "zajawki", to przynajmniej sentyment. Znów udało im się, uwierzyłem że ta gra wyjdzie. Ja głupi, nie poprawny optymista... Mówcie co chcecie, ale król wróci i pozamiata wszystkich. Jednak czy tego dożyję? Tego już nie wiem. Mimo to czekam na trailer!

"Get out of my way or I will make medival out ouf your asses."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:30, muniok napisał:

Ale Duke nukem forever ma być na kompa??? Jeśli tak to za ile mógłby być???


~.~

Nie, DNF od początku był planowany jako exclusive na Segę Saturn....

Oczywiście, że na kompa... A ''za ile mógłby być?'' - pytasz o cenę czy datę premiery? ;] To drugie jest słodką tajemnicą twórców, a to pierwsze - hm, Halo2 PC pokazało, że ludzka wyobraźnia nie zna granic ni kordonów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teaser w miarę dobry. Pokazuje świniaki i oktomózgi i tytułowego kopacza tyłków. Zdecydowanie więcej niż teaser Deus Ex 3. teraz pora czekać na trailer i jakieś zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście, że to odciągani premiery jest poprostu szczegółowo zaplanowanym chwytem marketingowy? Może gra nie maiła w ogłoe wyjść w 2001?! Może twórcy tego właśnie chcieli zrodzenia mitu i wreszcie kiedy mit ujrzy światło dzienne, któz by nie chciał go zobaczyć? czyt. kupić :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować