Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść plotek o dacie premiery GTA IV

42 postów w tym temacie

Ten screen mnie zachwyca, jednak przeraża mojego kompa...;)
A co do samej premiery, to mogłaby być trochę wcześniej, bo to jeszcze trzeba czekać aż 5 miesięcy...;( A znając życie na pewno ten termin ulegnie przesunięciu na dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed maturami? Toż to zamach XD. Ciężko będzie przetrwać, ale potem będzie duuużo czasu na granie.

P.S. Póki co nie ma żadnych informacji o wersji na PC, więc niech się niektórzy tak nie napalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, bracia PCtowcy, że skoro nic nie mówi się o GTA IV na PCty, to jej zwyczajnie nie będzie. Ja już nie robię sobie nadziei, konsolowcy i multiplatformerzy - mam nadzieję, że będziecie mieli z GTA IV dużo zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem niewielu maturzystów się pojawi....... :P

Chociaż, wersja na PC GTAIV raczej się pojawi, pewnie dopiero rok później, ale jest na co czekać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wychodzi na to że na wersji PC przyjdzie nam czekać jeszcze conajmniej półtora roku, brawo dla Take Two które tak umiejętnie nie wykorzystuje swoich umiejętności i najlepiej jak potrafi dba o garcza... (tego konsolowego oczywiście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 17:17, trombocylek napisał:

A PC-towcy jak zwykle przewaleni. To już 4 gra z serii GTA której nie będzie w najbliższej przyszłości
na PC. Rockstar chyba zapomniał o rodowodzie. Gra zapowiada się bardzo dobrze (najnowszy trailer) ale wkurza mnie to, że o nas zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować