Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Turok - zapowiedź

21 postów w tym temacie

Pierwszy Turok był świetną grą. Mam nadzieję, że i ten tytuł okaże się świetną grą. IMO ciekawsza byłaby jednak gra w której gra się dinozaurem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Już niebawem znów zacznie się polowanie na dinozaury. Czas naostrzyć nóż i sprawdzić brzechwy strzał bo wraz z grupa komandosów zostaniemy zrzuceni na planetę opanowaną przez wielkie gady. Zatem oprócz wykonania swojego kontraktu, będziemy mogli zrobić sobie emocjonujące polowanie. Panie i Panowie nadchodzi Turok.

Przeczytaj cały tekst "Turok - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach pięknie to wygląda, lubię takie gry... tylko mam do was prośbę... skromną... kupcie mi pod tą grę nowy high-end''owy komputerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co high end komputer jak to jest UE3? 2GB ramu masz za 135zł, 8600gt za 300zł, X2 za nieco powyzej 200zł...
i na takim sprzecie wszystko smiga na ue3 na high ;]

A tak btw.... znowu ta sama grafika... co UE3 to grafika prawie identyczna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 16:54, Azuredragon napisał:

Pierwszy Turok był świetną grą. Mam nadzieję, że i ten tytuł okaże się świetną grą. IMO ciekawsza
byłaby jednak gra w której gra się dinozaurem. ;)

To byłoby genialne w multi, ale lepiej, żeby dinusie nie mógłby "komunikować się" z ludźmi, bo ci zapewne by podawali swoje pozycje nawzajem. ;P

A FPS z dinusiami i podobny do Crysisa to coś dla mnie, chociaż, poczekam sobie na jakąś recenzję oraz wtedy zdecyduję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom gierki na Unreal Engine 3 sa wszystkie bardzo podobne do siebie oczywiscie o grafike mi chodzi .. Turok rewolucyjny nie bedzie ale i tak w niego zagram ;d w koncu po cos kupiłem nową Grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Ciekawe co z tego wyniknie??? Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze... Nigdy nie miałem styczności z wcześniejszymi częściami serii, ale na tą może się skuszę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy turok jestem fanem seri turok. To obowiązkowe miejsce u mnie. Gra z zapowiedź wygląda bardzo dobrze. Tylko wymagania to dopiero będzie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. I znowu popularny ostatnio schemat bohater vs. nie-ludzie vs. ludzie (Crysis, Prototype)
2. Kurcze okres Jesień 2007-Wiosna 2008 tyle dobrych gier przyniósł że:
-nie moge ich wszystkich kupic:(
-nie mógłbymm we wszystkie grac ;p (sczegolnei ze na przejscie czekaja: jeszcze wiedzmin, bioshock, company of heroes , world in conflict i stalker)
3. hmm, chyba jednak przyda mi sie troche RAM-u ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością oczekuje nowej części Turoka, gra zapowiada się na jeden z najlepszych FPS-ów nadchodzącego roku, mam nadzieje że styl rozgrywki w Turoku będzie choć trochę przypominał ten z Far Crya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować