GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 20:57, Krzaczek 1 napisał:

A jaka uśmiechnięta XD

Popieram kube zostań z tym fryzem ;)

A może zrobię wam na złość i się obetnę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:03, spider-lady napisał:

A może zrobię wam na złość i się obetnę xD


Nie, nie obcinaj się. Tak jest ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pustelnik88

Hahaha :) Dopiero teraz zauważyłem to zdjęcie w moich WIEEELKICH zbiorach zdjęć :)
Wakacje 2006. Rzucam do kumpla piłką do tenisa ;) Wykręcony jak podpięty do prądu...

20070227223850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:51, skyler napisał:

Ahoj.
Zauważyłem że się bardzo lansujesz w tym wątku. Kiedy nie wchodzę to Twoje zdjęcie- aż mi się
Prażyna przypomniała ;P


Jak napisałem w poście, mam DUŻY zbiór zdjęć, więc się "sprzedaję" w tym temacie :) Jesteście skazani na oglądanie mnie co 20 postów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:51, skyler napisał:

Ahoj.
Zauważyłem że się bardzo lansujesz w tym wątku. Kiedy nie wchodzę to Twoje zdjęcie- aż mi się
Prażyna przypomniała ;P

Ktoś to musi robić. Ja się pohamowałem i rzadko daję teraz zdjęcia, Abi w ogóle się tutaj już nie udziela (a szkoda) - więc teraz przyszedł ''trend'' na Pustelnika :) A co ?! Trzeba się pokazać :D Ja może zaprzestanę takich praktyk, bo nawet jak wygląd wg mnie normalnie to słyszę, że jestem mroczny, a albo iż jest ''człowiekiem o jednej twarzy'' ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:49, spider-lady napisał:

A to kolejna moja fotka. Tak wygląda spiderka jak się z czegoś (lub do kogoś) cieszy :) (powiedzmy).

Wszyscy tak bardzo chwalą twoją fryzurę, że zaczynam się zastanawiać czy samemu sobie takiej nie zrobić <mysli> A może akurat się spodam dla odmiany na moich zdjęciach i będą na mnie patrzeć przychylnym wzrokiem ?! Trzeba spróbować, w moim przypadku na pewno nie pogorszę sprawy (i tak jestem zajefajny <lol>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hyhy, Prażyna troche sie lansowała sama, a trochę lansowało ją cale forum ^^
Ale porównanie do pustelnika naprawdę niezłe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:58, paweusz napisał:

Wszyscy tak bardzo chwalą twoją fryzurę, że zaczynam się zastanawiać czy samemu sobie takiej
nie zrobić <mysli> A może akurat się spodam dla odmiany na moich zdjęciach i będą na
mnie patrzeć przychylnym wzrokiem ?! Trzeba spróbować, w moim przypadku na pewno nie pogorszę
sprawy (i tak jestem zajefajny <lol>)


HAHAHA... Mówisz - masz...
UWAGA! Światowa premiera: "Druga twarz Paweusza!" :D
Paweusz przed kuracją pająkowo-włosowej i po... (robione w 10 min w Adobe Photoshop, więc nie oczekujcie cudu... Może przez to, że Paweusz ma naprawdę jedną tylko twarz... :))

P.S. Nie chciałem urazić paweusza ani także włosów spider-lady, bynajmniej jej samej (pozdrowienia śle do Was :))... Siebie także nie chciałem urazić...

20070227232715

20070227232750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:30, Pustelnik88 napisał:

P.S. Nie chciałem urazić paweusza ani także włosów spider-lady, bynajmniej jej samej (pozdrowienia
śle do Was :))... Siebie także nie chciałem urazić...

Mnie napewno nie uraziłeś. Nieźle się uśmiałem <rotfl> - wyglądam na tym zdjęciu jak jakiś hipis :D Dobra, dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 08:58, Deejay napisał:

Oczko Deejay''a i Artystka''i :)
Zgadnijcie które czyje? ;)

mysle ze Twoje jest to z prawej natomiast artystki z lewej ...ladne oczko takie swiecace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się