GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 18:25, paweusz napisał:

Paweusz
Po prostu nudzi mi się ;))


Nieraz jak oglądam twoje zdjęcia, trochę pogrąża mnie mrok.. Ale podoba mi się to, dreszczyk mnie przechodzi.. Boję się Ciebie ( To nie miało Cię obrazić ) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:11, Baal Namib napisał:

Boję się Ciebie ( To nie miało Cię obrazić ) :))

Przecież paweusz jest miły i przyjazny. Nie rozumiem :)
Nawet na kilku zdjęciach się uśmiecha, a przynajmniej stara sie uśmiechnąć. Bardzo sympatyczna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 19:14, szerszeń45 napisał:

> Boję się Ciebie ( To nie miało Cię obrazić ) :))
Przecież paweusz jest miły i przyjazny. Nie rozumiem :)
Nawet na kilku zdjęciach się uśmiecha, a przynajmniej stara sie uśmiechnąć. Bardzo sympatyczna
osoba :)

Nie mówię że jest niesympatyczny, wręcz przeciwnie, Bardzo go lubię :) Poprostu kiedy na zdjęcia patrzę, trochę mnie przerażają, Chodzi raczej o to że czuję do niego Respekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 07:05, deput666 napisał:

> > Deput666 był na koncercie Monstrum w progresji. Nieźle się bawił. Co widac zresztą
na
> zdjęciu
> > xD
>
>
> Musisz mieć niezłe brzmienie z takim sprzęciorem =PP :D Nie pytam o cene tej giary, bo
i tak
> zapewne mnie nie stać ;P ;)

Nubie jua stoje na froncie i macham łbem :P Chyba , ze przeoczyłem jakiś żart :D A krzysio
postanowił po porstu wskoczyć na scenę -.-''



No przeoczyłeś żart ... :P heh Właśnie chodziło mi o to, ze nie masz zadnej giatary, ani nic ... heh :P Nie odczytałeś aluzji :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten respekt, to pewnie przez kurwiki w oczach :D Uśmiech taki delikatny, ale jednak zamierzony. Mnie już dreszcze nie przechodzą jak patrzę w lustro - przyzwyczajenie ;) Ale jak staniecie przed zwierciadłem i wymówicie 3 razy paweusz, to nie zdziwcie się jak znajdę się za waszymi plecami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie w tobie przeraża, straszysz ludzi paweusz :P Nie nie, o takie żarty, na pewno się znasz :P ;) Świetne zdjęcia, ale naprawde taki mroczny dla mnie jesteś, postac do naśladowania. :) (Chyba, Przecież cię nie znam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie w tobie przeraża, straszysz ludzi paweusz :P Nie nie, o takie żarty, na pewno się znasz :P ;) Świetne zdjęcia, ale naprawde taki mroczny dla mnie jesteś, postac do naśladowania. :) (Chyba, Przecież cię nie znam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:44, paweusz napisał:

wymówicie 3 razy paweusz, to nie zdziwcie się jak znajdę się za waszymi
plecami...

Na próbę (dla żartu ) powiedziałem 2x pawuesz przed lustrem i nagle... moja matka spuściła garnek robiąc sporo hałasu. To zły omen, wolałem 3 raz nie mówić xD

PS. Nie jesteś jedyny, którego ciarki przechodzą jak spojrzy w lustro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały paweusz. Na swój sposób cholernie mroczny. Najlepsze w tobie jest to, że słuchasz black metalu, a wcale na metalowca nie wyglądasz (zwłaszcza włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:37, Graszczur napisał:

Najlepsze w tobie jest to, że słuchasz black metalu, a wcale na metalowca nie wyglądasz (zwłaszcza włosy :)


Faktycznie. Strasznie niepowtarzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem paweusz mógłby stać jako bramkarz na wejściu do klubu muzycznego. :)
Postura odpowiednia i spojrzenie wręcz genialne. ;D
Oczywiście lekko tu ironizuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:37, Graszczur napisał:

Cały paweusz. Na swój sposób cholernie mroczny. Najlepsze w tobie jest to, że słuchasz black
metalu, a wcale na metalowca nie wyglądasz (zwłaszcza włosy :)

Najlepsze jest to, że ja nie uważam żebym wyglądał jakoś mrocznie - widocznie widzicie to inaczej, ale mnie to nie przeszkadza. Z długimi włosami to pewnie wyglądałbym masakrycznie przy mojej dużej głowie :D Black metalu słucham, ale hardstyle techno też :)) (ty ponoć nie cierpisz techniunio). Choć zdarza się, że w autobusie mam wolne miejsce, ludzie rozglądają się żeby siąść - rzucam tylko spojrzeniem i siedzę dalej sam :D (ale nie zawsze się udaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się