GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2007 o 00:00, witek194 napisał:

przynajmniej nie mam łysej pały i mnie dresem nie przezywaja


Poprosze o degrada dla tego niewychowanego dzieciaka. Mnie też dresem nie przezywają, bo nie zachowuje się jak dres, ani nie robie rzeczy takich jak dres. Styl jest sprawą indywidualną ale widać to na twój wiek za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:13, Be-Yacz napisał:

> przynajmniej nie mam łysej pały i mnie dresem nie przezywaja

Poprosze o degrada dla tego niewychowanego dzieciaka. Mnie też dresem nie przezywają, bo nie
zachowuje się jak dres, ani nie robie rzeczy takich jak dres. Styl jest sprawą indywidualną
ale widać to na twój wiek za dużo.

po twoich zdjeciach mozna wiele wycztytac.La jesli to Cie uraziło ...jezali mozesz inny przezywac ze sa wlochaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cos za duzo powiedziałes czmu mowisz , ze jestem niewychowany masz jakies podstawy? Jak chcesz komus dowalic i prosci o degrada do bbardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może wyjaśnie. Degrade i tak ci sie należy i tak bo bezpodstawnie mnie obraziłeś, a ze zdjęć to sobie możesz wyczytać cokolwiek tak jak z fusów do herbaty przyszłość.
Zaczołeś od textu z psem. Ja odp. na tym samym poziomie. Okrślenie włochaty niejest obraźliwe. To ty wyjechałeś z textem, że mam łysą pałę i jestem dres. Zachowałeś sie jak dzieciak. Np. jakbym był dresem, lub chciał cie urazić zaczołbym wyzywać od brudasów itp. ale takie rzeczy mnie nie rajcują bo są to tylko stereotypy mające niewiele z prawdą. Pomijam fakt, ze na fotkach niemam dresu więc jedyne na czym sie wzorowałeś to na mojej "łysej pale". Przeproś i koniec tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - obydwaj: w temacie o zdjęciach staramy się rozmawiać tylko na temat zdjęć. O degrada można poprosić za pomocą formularza na http://www.gram.pl/moderator a posprzeczać możecie się na GG. Starajcie się dostosować do regulaminu i nie odbierać innym użytkownikom przyjemności z korzystania z forum ;]
Be-Yacz - rzeczywiście, jesteś prawie łysy (zresztą ja też ;), witek194 - Ty jesteś włochaty, w obu przypadkach nie widzę nic dziwnego i proponuję skończyć dyskusję. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:19, witek194 napisał:

I cos za duzo powiedziałes czmu mowisz , ze jestem niewychowany masz jakies podstawy? Jak chcesz
komus dowalic i prosci o degrada do bbardzo prosze :)


Jak to czemu? To ja głupi dres z łysą pałą potrafie uszanować drugiego człowieka, a ty wychowany kulturalny metalik obżucasz mnie błotem bez powodu. Ot cała odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:24, Remember_The_Name napisał:

Panowie - obydwaj: w temacie o zdjęciach staramy się rozmawiać tylko na temat zdjęć. O degrada
można poprosić za pomocą formularza na http://www.gram.pl/moderator a posprzeczać możecie się
na GG. Starajcie się dostosować do regulaminu i nie odbierać innym użytkownikom przyjemności
z korzystania z forum ;]
Be-Yacz - rzeczywiście, jesteś prawie łysy (zresztą ja też ;), witek194 - Ty jesteś włochaty,
w obu przypadkach nie widzę nic dziwnego i proponuję skończyć dyskusję. Dobranoc :)


określenie, że jestem łysy jest ok. Ale że mam łysą pałe nie jest ok. a ten formularz co mi dałeś to nie da sie podłączyć screena do tego :) jest jakiś temat na forum bo coś znaleść niemoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze jak ktoś coś palnie, a ja sie zdenerwuje to potem wychodzi, że żart. tak serio. bardzo żadko słysze takie bzdury w moim kierunku jakie od ciebie usłyszałem. zakończmy to już bo niema sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:29, Be-Yacz napisał:

zawsze jak ktoś coś palnie, a ja sie zdenerwuje to potem wychodzi, że żart. tak serio. bardzo
żadko słysze takie bzdury w moim kierunku jakie od ciebie usłyszałem. zakończmy to już bo niema
sensu.

Jak chcesz uslyczec to:Przepraszam!!!!!
Wystarczy czy mam ci do nog pasc i prosic o pzebaczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy. i nie chodzi tu o to bym poczul sie jak król, tylko bys ty wiedzial na przyszlosc, ze tak daleko nie zajdziesz. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:33, Be-Yacz napisał:

wystarczy. i nie chodzi tu o to bym poczul sie jak król, tylko bys ty wiedzial na przyszlosc,
ze tak daleko nie zajdziesz. dobranoc :)

Zgoda! Mam nauczkę!Nie wyrazac swojej opini, nie draznic sie,i byc posłuszny ojczyznie!Nie chce mis sie wierzyc co o 2 razy odemnie facet wygaduje.
NIE odopwiadaj na tego posta.Jak chce to plz na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ostatni raz. ale ty nie odpowiadaj :)
Nie chodzi o to byś nie wygłaszał swoich opini. Ale wygłaszaj te które cie nie ośmieszając. Widząc gościa który ma 4mm i bluze z kapturem pierwsze co mówisz to łysa pała i dres. To oddaje jak dziecinny tok rozumowania masz który jest standardem wśrod metali. Mam kolege metala i wiem jak płytko on myśli. Zresztą pare razy nawet byłem na bibie metalowej w domu (nie puszczali metalu:) i znam realia. Mówiąc trywialnie metale, ponieważ żadko mają kontakt z niemetalami :) takimi jak ja ich nie znają i jak myśle że po 2 zdjęciach znasz mój cały życiorys synek to mnie śmiech ogarnia. Koniec kropka. Śpij słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 00:43, Be-Yacz napisał:

Odpowiem ostatni raz. ale ty nie odpowiadaj :)
Nie chodzi o to byś nie wygłaszał swoich opini. Ale wygłaszaj te które cie nie ośmieszając.
Widząc gościa który ma 4mm i bluze z kapturem pierwsze co mówisz to łysa pała i dres. To oddaje
jak dziecinny tok rozumowania masz który jest standardem wśrod metali. Mam kolege metala i
wiem jak płytko on myśli. Zresztą pare razy nawet byłem na bibie metalowej w domu (nie puszczali
metalu:) i znam realia. Mówiąc trywialnie metale, ponieważ żadko mają kontakt z niemetalami
:) takimi jak ja ich nie znają i jak myśle że po 2 zdjęciach znasz mój cały życiorys synek
to mnie śmiech ogarnia. Koniec kropka. Śpij słodko.

z tym sie zgodze w 100%(naprawde tak jest...moze powinienem cos z soba zmienic....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:43, paweusz napisał:

Najlepsze jest to, że ja nie uważam żebym wyglądał jakoś mrocznie - widocznie widzicie to inaczej,

Nie wątpię, że w realu absolutnie nie wyglądasz mrocznie - ale na forum zamieszczasz zdjęcia czarno-białe, ciemne i z filtrami. Wydaje mi się, że budzisz respekt - ale nie na mroczny sposób :)

Dnia 29.03.2007 o 21:43, paweusz napisał:

ale mnie to nie przeszkadza. Z długimi włosami to pewnie wyglądałbym masakrycznie przy mojej
dużej głowie :D Black metalu słucham, ale hardstyle techno też :)) (ty ponoć nie cierpisz techniunio).

Zgadza się, nie cierpię xP. Ale przyznaj, że wolisz black metal! ;)

Dnia 29.03.2007 o 21:43, paweusz napisał:

Choć zdarza się, że w autobusie mam wolne miejsce, ludzie rozglądają się żeby siąść - rzucam
tylko spojrzeniem i siedzę dalej sam :D (ale nie zawsze się udaje).

Ja mam trochę podobnie - tylko nie w kwestii wyglądu, bo nie wyglądam szczególnie przerażająco (mimo długich włosów i czarnego ubioru :). Ja chyba zaczynam budzić respekt, gdy się odezwę. Tak, ponoć mam straszny/mroczny/niski głos (niepotrzebne skreślić). Nawet Azrathel mi przez Skype powiedział, że nie chciałby mnie usłyszeć w ciemnej uliczce xD

Szerszeń

Dnia 29.03.2007 o 21:43, paweusz napisał:

Moim zdaniem paweusz mógłby stać jako bramkarz na wejściu do klubu muzycznego. :)

Black metalowego czy techno? :P

Dnia 29.03.2007 o 21:43, paweusz napisał:

Postura odpowiednia i spojrzenie wręcz genialne. ;D
Oczywiście lekko tu ironizuję. :)

Oj taak. Paweusz nadaje się na to znakomicie. Tylko klub miałby mniej klientów ;)
Tak, ja również ironizuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się