GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie


witek194, Be-Yacz---> macie coś jeszcze do dodania? To wątek o zdjęciach, prywatne wycieczki proszę załatwiać "prywatnie", a nie zaśmiecać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:39, Graszczur napisał:

Nie wątpię, że w realu absolutnie nie wyglądasz mrocznie

Tu nie chodzi o wygląd (nie jestem chyba jakimś potworem) - ale o spojrzenie moje :) Ale przecież pozory czasem mylą...

Dnia 30.03.2007 o 14:39, Graszczur napisał:

Zgadza się, nie cierpię xP. Ale przyznaj, że wolisz black metal! ;)

Nie wiem co wolę bardziej. Lubię sobie poszaleć z freakami, a przy metalu nie potańczę :D
Na bramce nie stoję póki co, ale choćby nawet - to niby czemu miałoby to się wiązać z mniejszą ilością bywalców tego klubu... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 14:39, Graszczur napisał:

Black metalowego czy techno? :P

Z tego co wiem kapele metalowe grają bardziej na koncertach. W każdym razie nie spotkałem się z określeniem "DJ Blackmetalowy". ;) Chodziło mi o klub muzyczny jakich wiele (przynajmniej w WLKP) house, trance, techno, hip-hop itp. ...

Dnia 30.03.2007 o 14:39, Graszczur napisał:

Oj taak. Paweusz nadaje się na to znakomicie. Tylko klub miałby mniej klientów ;)

No jak tak na to spojrzeć. :) Ale poziom bezpieczeństwa na danej imprezie wzrósłby kilkakrotnie :P

Dnia 30.03.2007 o 14:39, Graszczur napisał:

Tak, ja również ironizuję :)

No wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 12:51, Deejay napisał:

No tak na szybkiego :)

Ale i tak efekt niezły :)
Musisz tylko dodać o wiele więcej punktów i faktycznie zwiększyć ilość klatek (nadal nie pamiętam gdzie to się robiło :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baal Namib

Ehh.. Czas się ujawnić na dobre.
1.Dzisiejsze zdjęcie z Poznania :) Przed starym browarem :)
2.Też dzisiejsze, Tym razem pod jakąś uczelnią. Nie pamiętam jaką. Wiem że w niej była jakaś, dość duża Aula, na zielono pomalowana :)
3.Zdjęcie z próby generalnej w szkole muzycznej, na pokaz teatrów ( Jeżeli ktoś śledzi mojego gramsajta, wie o co chodzi :) )

20070330211218

20070330211316

20070330211425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:23, Abi Dalzim napisał:

> No tak na szybkiego :)
Ale i tak efekt niezły :)
Musisz tylko dodać o wiele więcej punktów i faktycznie zwiększyć ilość klatek (nadal nie pamiętam
gdzie to się robiło :) ).

Ale na co mam te punkty dać...? Dałem na oczy, nos, usta i uszy. to na co jeszcze dać?
P.S. Nie wiem czy to odpowiedni temat na dyskusje o tym. Może tu się przeniesiemy ===> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13554&u=8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:45, Pumafire napisał:

To jedna z niewielu fotek jakie sobie zrobiłam ^^
Taka nawet ;] z mroku xD


Wszystko fajnie, ale przeczytaj przypiętego posta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do moderatorow.,,Uprzejmie proszę o dodawanie w Swoich postach ze zdjęciami Swojego Nicka w formie pogrubionej na samym początku Posta." Dlaczego tak jest? przeciez nick jest obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ułatwia to znalezienie zdjęć danej osoby. Jak wpiszesz nick w wyszukiwarkę będąc w temacie, to wyświetlą Ci się wszystkie posty ze zdjęciami, jakie dana osoba tutaj umieściła. Gdy nie ma tego nicku, to odnalezienie tego może sprawiać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 23:14, witek194 napisał:

mam pytanie do moderatorow.,,Uprzejmie proszę o dodawanie w Swoich postach ze zdjęciami Swojego
Nicka w formie pogrubionej na samym początku Posta." Dlaczego tak jest? przeciez nick jest
obok?

bo kiedy chcesz wyszukać fotkę konkretnego użytkownika i wpiszesz to na górze w wyszukiwarce odnajdzie tylko jak będzie napisane to w poście. Generalnie służy to ułatwieniu życia, żebyś nie musiał przeglądać prawie 200 stron tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 22:45, Pumafire napisał:

Taka nawet ;] z mroku xD

Wygląda trochę jak zdjęcie zrobione skanerem, ale faktycznie mroczne i klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 07:53, Abi Dalzim napisał:

> Taka nawet ;] z mroku xD
Wygląda trochę jak zdjęcie zrobione skanerem, ale faktycznie mroczne i klimatyczne :)

Robiłeś zdjęcie skanerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Speedraid

No cóż. Wiem, że będę tego żałował, ale mówi sie ''''trudno'''' :D Zdjęcie pomniejszone celowo, aby uniknąć szczegółow ;>

20070405111857(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:20, speedraid napisał:

Speedraid


No cóż pokój to Ty masz całkiem fajny no i ten porządek na biurku nie tak jak u mnie ;)
Tylko czemu Ciebie tak mało widać ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał ! Speedy z profilu :P
Super :) Szkoda, że więcej widać pokój niż Ciebie samego, ale i tak extra, że w końcu fotę dałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi hi , bardziej ciekwsze od Speedraid''a jest poduszka (ta niebieska). Napewno jest fajoska xD
Wdowiakm---> Nie, on zrobił tylko na zdjęcie taki porządek ? Wierzysz żeby miał tak na codzień
A tak na serio , to masz spoko pokoik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie chciałbym mieć takiego pokoju. Nie lubię tych na poddaszu. Tak jakoś "ciasno" :) No i można łbem przywalić w sufit/ścianę. Ogólnie mógłbyś mi oddać swoją kierownicę, jeżeli niepotrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się