GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

/.../

Rozumiem, że mam zacząć wypisywać akty zgonów? :D Mówiłem, że 8h gry sprawia że jestem bardziej niebezpieczny niz bomba neutronowa, damn! Ale nie, uparli się zrobić zdjęcie i teraz będziemy zbierać krwawe żniwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 00:27, Remember_The_Name napisał:

Dante Dy`nei - Ty się módl, żebyś się rano obudził, bo ta fotka może działać jak bomba z zapalnikiem
czasowym czy coś ;]


No to w takim razie nie ide spać :P... poza tym jak to ktoś na bashu już powiedział "Mój organizm nie potrzebuje snu ... tylko kofeiny".

NyGgA MiLy & speedraid

Wasze facjaty też dobrze w końcu zobaczyć, albowiem już od długiego czasu się znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widze, że nie tylko ja mam pokoik zielony...hehe ale uważam, że kolorek jest spoko. Taki spokojny i pasują do niego wszystkie zielone kwiaty :)( a tak poza tym to fajna zasłonka :D )

Pozdrawiam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:37, NyGgA MiLy napisał:

Zdjęcie zrobiłem przed chwilą.

Nie no spoko, nei ma sie czego wstydzić ;)

RX-8
Lol :D Szczerze to wygladasz jak po 10 piwach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 13:55, speedraid napisał:

Po pierwsze odbiegasz od tematu, po drugie piszesz jakies bzdety, którymi i tak nikt sieby
nei przejął. Po trzecie jak juz wspomniałem, nie jestem przedszkolakiem, żeby skakać po łóżku.
No chyba, że śpisz na stojąco, to zwracam honor.... lol


Jak to odbiegam od tematu? Komentuję zdjęcie... Aha, śpię na stojąco głową do dołu z jedną ręką na brzuchu, a drugą na plecach, lewą nogę opieram na barku, drugą kładę na czubek głowy. Zwracaj honor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:38, Pustelnik88 napisał:

Jak to odbiegam od tematu? Komentuję zdjęcie... Aha, śpię na stojąco głową do dołu z jedną
ręką na brzuchu, a drugą na plecach, lewą nogę opieram na barku, drugą kładę na czubek głowy.
Zwracaj honor :P

Specjalnie jutro przyjde do Ciebie i nakopie Ci do ryja za te twoje pyskowanie... a potem płaczesz mi w ramie że Cie znowu zdegradowali... :D :P

lurynowicz
Jeśli jesteśmy przy mrocznych tematach zarzucam horrorowe zdjęcie zrobione przed chwilą na potrzeby fanklubu Type O Negative.

Nie sądziłem, że ja kiedykolwiek mogę wyjść tak kretyńsko na zdjęciu. Choć i tak do Abiego mi daleko... Jak sam powiedział, mógłbym robić karierę w horrorach. ;)

20070413220326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 22:04, lurynowicz napisał:

Nie sądziłem, że ja kiedykolwiek mogę wyjść tak kretyńsko na zdjęciu. Choć i tak do Abiego
mi daleko... Jak sam powiedział, mógłbym robić karierę w horrorach. ;)


mógłbyś. szczególnie w tych, kręconych przez mojego ulubionego Eda Wooda. nadawałbyś się idealnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PsychoMan
A co! Ujawnię się :)
Moje najbardziej aktualne zdjęcie, czytaj ze stycznia :) A konkretniej to ze studniówki. Mam nadzieję, że domyślicie się, który human being to ja, a wtedy oczywistym będzie, że osoba kło mnie to dziewczyna z którą poloneza "tańczyłem" :)
No further questions will be answered :P

20070413222530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:37, Pustelnik88 napisał:

Jak długo hodowałeś włosy?

Powiem tak...Ja mam coś około połowę krótsze ( czyli tak do 3/4 szyi ;] ) a u fryzjera byłem 4 miesiące temu. Biorąc na logikę PsychoMan powinien swoje "hodować" z 8 miesięcy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi127

nie wyszło to źle, ale i tak nie jestem zbyt fotogeniczny... za wszystkie przypadłości typu : padaczka, ślepota, biegunka lub inne, często prowadzące do zgonu nie odpowiadam - oglądacie to na własne ryzyko...

20070413225037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:24, Black Dog napisał:

Replay - Black Dog
Sorry za spam, ale miało być pogrubione. ;/


Zrobiłeś/aś taką minę że nie wiadomo czy jesteś chłopak czy dziewczyna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się