GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2006 o 22:11, DEViANCE napisał:

Brak edycji robi swoje :/
Chciałem dodać, że z tymi osobami trzymam najczęściej. Razem mieliśmy pokój, razem się jakoś
tam wspieramy z różnych dziedzin itp.


A rozumiem :] Bo w innych klasach/szkołach to jest kilka grup i zwykle jedna nie lubi drugiej. Inne np mają "sojusz" z inną grupą i "tępią'' trzecią grupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:25, GaNgStA napisał:


A rozumiem :] Bo w innych klasach/szkołach to jest kilka grup i zwykle jedna nie lubi drugiej.
Inne np mają "sojusz" z inną grupą i "tępią'' trzecią grupe.


Nigdy o czymś takim nie słyszałem, żeby łączyć się i zwalczać. U nas zawsze możesz liczyć na pomoc innej osoby. O czym świadczy ogólna solidarność całej klasy. Mimo że mamy parę wybryków, którzy odstają od reszty, to nadal jesteśmy zgrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 21:46, DEViANCE napisał:

kilkanaście minut po 4.00 :>


Ja od siebie dodam, ze normalni ludzie o tak poganskiej godzinie, albo po prostu spia, albo spia na zgonie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2006 o 22:27, DEViANCE napisał:

Nigdy o czymś takim nie słyszałem, żeby łączyć się i zwalczać. U nas zawsze możesz liczyć na
pomoc innej osoby. O czym świadczy ogólna solidarność całej klasy. Mimo że mamy parę wybryków,
którzy odstają od reszty, to nadal jesteśmy zgrani.


Ja coś takiego widziałem w liceum do którego chodziłem na początku Września. Potem sie przepisałem, bo nie odpowiadało mi coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 22:34, GaNgStA napisał:

Ja coś takiego widziałem w liceum do którego chodziłem na początku Września. Potem sie przepisałem,
bo nie odpowiadało mi coś takiego.


Moje LO przyjmowało od 140 pkt. więc w ogóle o czymś takim nie myślałem. A moje myśli krążyły - skoro ja się dostałem za odwołaniem (miałem ponad 130 pkt.) to jak wyglądają pozostali uczniowie. Byłem w ogromnym błędzie myśląc, że to jakieś snoby i kujony ;p Niezłe cwaniaki i ogólnie znacznie lepsza klasa niż miałem w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojej klasy był próg najwyższy w całej szkole - coś ponad 150 punktów, w sumie jaka będzie moja klasa zastanawiałam się przed rozpoczęciem roku, ale potem przestałam się tym przejmować - generalnie klasę miałam bardzo udaną i zgraną - często razem gdzieć wychodziliśmy, ktoś robił jakąś imprezę - wszystkie sylwestry w grupie ok 30-40 osób... Teraz nawet po skończeniu szkoły potrafimy się "skrzyknąć" i iść większą grupą na łyżwy czy do kina... Mogę też powiedzieć, żenajlepsze klasy są z przewagą męską - u mnie było 9 dziewczyn i 21 chłopaków - co powodowało, że nie zrobiły się grupki - bo dziewczyn było mało i wszystkie trzymałyśmy się razem ( no i w trójce klasowej były same dziewczyny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:39, Budo napisał:


Eee, a czy to nie jest topic o zdjęciach? ^^


Nie tam - zwykle omawiamy tu problemy kucharskie, których nie zawarto w nowej Pani Domu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kowalov

A tu ja z moim kumplem z bylych szkol :) noo i z bylego zespolu, znaczy sie taki kumpel z kregu tych z ktorymi zawsze sie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 01:21, GaNgStA napisał:

Kurcze, mało tych fotek mam :( Musze sobie troche porobić ;]


Narcyzem jesteś ?? :P Widzę że byłeś w moim mieście Włocławku :P także pozdro ziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 23:36, Abi Dalzim napisał:

Tu jes sprawa prostsza, bo się tylko zapina - zawiązany jest "fabrycznie" :)


Heh ja na ślubie też to miałem (zamiast krawata), tylko w moich czasach trzeba było go jeszcze przewiązać i grubszy na węźle był ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 08:42, GeoT napisał:

Pozdrawiam


Dzięki! A masz jakieś zdjęcia ze swojego ślubu? Jak masz, to wrzuć na skaner i pokarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:14, Abi Dalzim napisał:

Dzięki! A masz jakieś zdjęcia ze swojego ślubu? Jak masz, to wrzuć na skaner i pokarz :)


Niiie, wstydzem siem :D
No dobra, tylko skanera nie mam więc musiałbym u kogoś to zrobić ... spróbuję w każdym razie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:16, GeoT napisał:

Niiie, wstydzem siem :D

Nieee ma czeeego....
Każdy się dziewczyną pochwalił a TY się żoną nie chcesz pochwalić. :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie "wstydzem" tylko żartowałem :)
Mam serie zdjęć z naszych wypadów w taterki, może być?
Bo to będzie najszybciej, tylko wieczorem jak wrócę do domu.

Aha tylko tu ma problem. Zawsze cykam zdjęcia na 3mpx i max kolory i one duże mi wychodzą (zawsze ponad 1 MB) ale spróbuję jakoś odchudzić bez utraty jakości. Jakieś porady jak to najszybciej, bo żadko się bawię zdjęciami (ale chyba jest już inny wątek o tym)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się