GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 20:11, kuba121 napisał:

kuba121
Troszkę zdjeć postanawiam wrzucić
1. Wycieczka. napadnieto mnie z latarkami i aparatami.
2. Taka emo fryzurka :P
3. I coś jeszcze w ramach bonusu.

Podczas robienia 2. zdjęcia ktoś w ciebie zaczął pomidorami rzucać?? Bo taka plama na ścianie nieciekawa jest... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:15, przxmek napisał:

> kuba121
> Troszkę zdjeć postanawiam wrzucić
> 1. Wycieczka. napadnieto mnie z latarkami i aparatami.
> 2. Taka emo fryzurka :P
> 3. I coś jeszcze w ramach bonusu.
Podczas robienia 2. zdjęcia ktoś w ciebie zaczął pomidorami rzucać?? Bo taka plama na ścianie
nieciekawa jest... :P

Ja nie mam pjecia skąd to tam.... Że ktoś mnie podejrzewa? A tak na powaznie to w pensjonacie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A to w takim razie zapewne zrobiłeś sobie zdjęcie obok miejsca, w którym ktoś został zamordowany. Przecież to oczywiste, że to krew po ranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:11, kuba121 napisał:

2. Taka emo fryzurka :P

Nie rób już takiej więcej, chyba że lubisz wyglądać jak imoł :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bierzesz zapisz jako i tam masz opcje zapisu na dole pod polem wpisania nazwy obrazu. no i tam wybierasz JPG :P jeśli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kepny
No ja jeszcze nie miałem okazji tu się pokazać :P narazie takie musi wam wystarczyć, zdjęcie robione telefonem więc nie jest w najlepszej jakości w najbliższym czasie dam coś z cyfrówki.

20071111193147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:21, Azreix napisał:

Azreix


Na tym pierwszym wyszedłeś strasznie groźnie :) A drugiego, przyznam się szczerze, nie oglądałem, bo by mi się ładował dwa dni ;P Ciut za duże.

@witek194 >> hahaha. Nakablowałeś na mnie modkom, że powiedziałem, że na kurtkę od rodziców kasę dostałeś? No, tak, przecież od rodziców to się nie dostaje pieniędzy na ciuchy. Po prostu brak słów.

@Olamagato >> dziękuję za korektę, ale wypadałoby również coś więcej dodać :/ Ogólnie ostrzeżenie za nic. Widać, że na tym "forum" nie ma czegoś takiego jak wolność słowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 12:36, greg_f napisał:

Widać, że na tym "forum" nie ma czegoś takiego jak wolność słowa
:/


Nie ma i musisz się do tego przyzwyczaić. Ale prawda i tak zwycięży. A to że jakieś emo na Ciebie nakablowało, to się tym nie przejmuj i bądź ponad to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 12:36, greg_f napisał:

@Olamagato >> dziękuję za korektę, ale wypadałoby również coś więcej dodać :/
Ogólnie ostrzeżenie za nic. Widać, że na tym "forum" nie ma czegoś takiego jak wolność słowa
:/


Wolność jest, ale są i granice:

2. Co jest zabronione

Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie

* wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników,[...]
* szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności [...], przynależności społeczno-kulturowej itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopic
RobeN, regulamin znam, ale powiedz mi co było tak strasznie obraźliwego w tekście, że ktoś wyciągnął od rodziców kasę na ciuch? Po prostu, porównałem jego aktualny image z tym co wcześniej widziałem tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=4760. Powiedz mi, co na pierwszym zdjęciu widzisz? Może gdyby więcej czasu poświęcił na czytanie książek, niż na picie alkoholu, to może by mniej błędów robił i nie tłumaczył się dysleksją. Myślałem, że jesteśmy dorośli. Ja tutaj nic obraźliwego nie widzę. Poza tym, chyba nie pojmujesz znaczenia wolności słowa. Prawo do wolności słowa gwarantuje mi konstytucja, nikt mnie nie będzie ograniczał, tym bardziej, że nie było żadnej obelgi, ubliżania. Jeśli takowa były, to proszę uświadom mnie. Napisałem szczerze co o Witku myślę, chyba mam do tego prawo?
Koniec offtopica

@kepny >> faktycznie słaba jakość zdjęcia, wrzuć coś z cyfrówki.
ps. awatara możesz na konkurs wystawić, bo jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się