GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 01:12, minimysz napisał:

minimysz
Moi panowie wymyślili sobie, żeby fotkę z prezentami zrobić - ta chyba wyszła najlepiej


Dobre... dobre :) Widać team minimyszy, wszyscy prawie w jednych barwach :P
Czyżby tylko najmłodszy z rodziny był najbardziej zadowolony z prezentów? :D Jakoś z reszty rodzinki nie kipi entuzjazm, świąt <mogę się mylić> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:18, Mac Cry napisał:

To się nazywa rodzinka ;]

:)

Dnia 22.01.2008 o 01:18, Mac Cry napisał:

Prezenty chyba trafione :)

Jak najbardziej. Dziwne by było,gdyby było inaczej - zawsze wcześniej wymyślamy sobie z mężem prezenty i staramy się wybadać, co syn chciałby dostać.

Dnia 22.01.2008 o 01:18, Mac Cry napisał:

Fajny dywanik :P

:) Syn już trochę wyrósł, więc chyba trzeba będzie w końcu zmienić...

szczena
Z prezentów zadowoleni byli wszyscy. Mąż i ja mieliśmy już trochę dość zdjęć, bo na każdym albo ktoś się ruszył, albo był ucięty, albo coś upadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 02:07, minimysz napisał:

szczena
Z prezentów zadowoleni byli wszyscy.

Skoro tak mówisz to wieże na słowo :)

Dnia 22.01.2008 o 02:07, minimysz napisał:

Mąż i ja mieliśmy już trochę dość zdjęć, bo na każdym albo ktoś się ruszył, albo był ucięty, albo coś upadło...

To nie chce wiedzieć jak wyglądały wcześniejsze warianty do wyboru, skory ich nie wybrałaś do publikacji :D
Dobrze, że u mnie na święta, ostatnio, nie przyszło nikomu przez myśl na robienie fotek pamiątkowych ;)
Miałem okazje i zaszczyt wręczać prezenciki, ze względu na wyhodowanie sobie brody <o bosh> :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quatre[m]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nareszcie nadszedł dzień, w którym społeczność Gram.pl pozna me oblicze :D Z okazji moich 23 urodzin (ale stary już jestem) wrzucam moją fotkę. Na zdjęciu oprócz mnie moja najlepsza kumpela z Erasmusa - panna Neda ^_^ Fotka ma międzynarodowy kontekst, gdyż widać na niej Polaka i Amerykankę irańskiego pochodzenia, a zrobiona została we Francji przez Islandczyka :D Niezłe zamieszanie...

20080122023609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:12, minimysz napisał:

minimysz
Moi panowie wymyślili sobie, żeby fotkę z prezentami zrobić - ta chyba wyszła najlepiej

Hehe, Pozdro dla taty, super pióra... takie same jak moje tylko kolorek nieco inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 02:40, Quatre napisał:

No nareszcie nadszedł dzień, w którym społeczność Gram.pl pozna me oblicze :D Z okazji moich
23 urodzin (ale stary już jestem) wrzucam moją fotkę.

Wow! Wiem jak wygląda Quatre! Ten Quatre ;p Wszystkiego najlepszego.

Dnia 22.01.2008 o 02:40, Quatre napisał:

Na zdjęciu oprócz mnie moja najlepsza
kumpela z Erasmusa

Erasmusa?
>- panna Neda ^_^ Fotka ma międzynarodowy kontekst, gdyż widać na niej Polaka

Dnia 22.01.2008 o 02:40, Quatre napisał:

i Amerykankę irańskiego pochodzenia, a zrobiona została we Francji przez Islandczyka :D Niezłe
zamieszanie...

Faktycznie niezłe zamieszanie, skąd ty ich wszystkich znasz i co robiłeś we Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 10:30, AQ22 napisał:

Wow! Wiem jak wygląda Quatre! Ten Quatre ;p

Hehe ^_^

Dnia 22.01.2008 o 10:30, AQ22 napisał:

Wszystkiego najlepszego.

Dzięki serdeczne!

Dnia 22.01.2008 o 10:30, AQ22 napisał:

Faktycznie niezłe zamieszanie, skąd ty ich wszystkich znasz i co robiłeś we Francji?

To jest właśnie Erasmus - unijny projekt wymiany studentów. Dostałem stypendium, więc pojechałem sobie na jeden semestr postudiować w Dijon we Francji :) I stamtąd właśnie znam to całe towarzystwo (a znam ludzi ze wszystkich kontynentów oprócz Antarktydy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 08:09, minimysz napisał:

Dzięki, przekażę :)

Pardon... dla męża xD (se na gramsajcie wylookałem.. ale nie wyglądasz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:12, minimysz napisał:

minimysz
Moi panowie wymyślili sobie, żeby fotkę z prezentami zrobić - ta chyba wyszła najlepiej


Super dywan ^_^ Miałem taki w piwnicy, ale jako że brat ciągle brudził swój dywan w pokoju to ten znalazł zastosowanie :P Strasznie praktyczny, bo mało się brudzi ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 01:12, minimysz napisał:

minimysz


prezentów co nie miara, ładnie razem wyglądacie ; )

@Quatre
ładna fota, ładnie razem wyglądacie ; ) ale zaciekawiło mnie, to wywrócone krzesło w pokoju za Wami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Wybacz mi, ale... ta Pani podoba mi się znacznie bardziej niż Ty :))))) Ale to chyba nic złego? xd Sympatycznie wyglądasz, wreszcie zobaczyłem jak wygląda TEN Quatre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 11:46, Mac Cry napisał:

Noo ,naprawdę niezłe zamieszanie. A w kuchni chyba butelka (albo i dwie butelki) francuskiego
wina stoi ;] Dobre było? :P

Pewnie że dobre, jak to francuskie wino :D Szampany też mają Żabojady pierwsza klasa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 15:58, Harvenar napisał:

Wybacz mi, ale... ta Pani podoba mi się znacznie bardziej niż Ty :))))) Ale to chyba nic złego?

Całkowicie zdrowe podejście :D Przestraszyłbyś mnie, gdybyś napisał coś odwrotnego ^_^

Dnia 22.01.2008 o 15:58, Harvenar napisał:

xd Sympatycznie wyglądasz, wreszcie zobaczyłem jak wygląda TEN Quatre ;)

Dzięki :D I co Wy macie z TYM Quatre? ^^ Nie wiedziałem, że aż tak znaną osobistością jestem na forum, lol :]

@pizmka666
Kurczę wpatruję się w fotkę i krzesła żadnego tam za Chiny Ludowe nie widzę :] Ale nie zdziwiłbym się gdyby było, sam rozumiesz - te międzynarodowe studenckie imprezy :D
BTW wiecie co to takiego jest ''beer pong''? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:22, Quatre napisał:

@pizmka666
Kurczę wpatruję się w fotkę i krzesła żadnego tam za Chiny Ludowe nie widzę :] Ale nie zdziwiłbym
się gdyby było, sam rozumiesz - te międzynarodowe studenckie imprezy :D
BTW wiecie co to takiego jest ''beer pong''? :D


tam za drzwiami leży coś ciemnego... i myślałem, że to krzesło :P takie czarne, same oparcie widać, koło butelki od szampana. chyba że to coś innego... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:49, Manieusz napisał:

No to może wrzuce swoją fote :D Skromna, ale jest :D


pojechane okulary x_X
szybko, edytuj posta i dopisz swoją ksywkę, bo inaczej przyjdzie Budo i będzie buba... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się