GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Ja też czasami jestem dyskryminowany za swój ubiór "skejta".Mam bluzę z kapturem,trochę luźniejsze spodnie ale jak już wejdę do jakiegoś sklepu to babcie patrzą na mnie jak na morderce,dilera :| A tak się prawie wszyscy ubierają bo jest wygodnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:32, patrYX93 napisał:

No coś w tym jest. Mnie już z kilkanaście razy spisali za jazdę na desce, czy też za
nic czasem nawet.


Co do jazdy na desce to w Poznaniu były fajne miejscówki, w których nikt nie sapał. Za to nigdy mnie nie spisali. A za darmo? Niezliczoną ilość razy. Jak te spisania się odkładają w jakiejś teczce to gruba już musi być nie powiem :)

Dnia 29.03.2008 o 18:32, patrYX93 napisał:

To jest w sumie wygodne, ale ludzie się czepiają że w ogóle jeździmy na deskorolce .
Najlepiej powiedzieć wtedy że dobrze że nie ćpam, czy nie włóczę się a po prostu mam
zainteresowania.


Być dilerem i ubierać się jak my? Mission Impossible. Dobrze, że ten temat zdala ode mnie się trzyma. Co do zainteresowań to różnie z tym bywa. Co do mnie to też raczej nie włóczę się i nie szukam okazji do sprania kogoś po mordzie. W browarem czy ćmikiem też się nie afiszuję w miejscach publicznych. Niestety wielu jeszcze się nie stosuje do tego i nadal widzę jak zaczepiają ludzi. Ale cóż. Taki los skejtów - musimy trzymać się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem raz dziwną sytuację. Ubrany byłem w jakąś luźną, i dosyć długą bluzkę, szeerokie dżinsy, i ogólnie skate:D Idę sobie przez jakiś supermarket(carrefour chyba...) i zaczepia mnie jakaś para staruszków i pyta: ''Przepraszamy, pan z obsługi?'' (?!):D JA MAM 14lat, a ona mnie myli z obsługą... Może trochę nie na temat, ale staruszkowie nie mieli jakichś uprzedzeń.
ps: przez chwilę mnie korciło, żeby podać się za kolesia z obsługi, ale moje dobre serce było silniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypomniało mi się jak mnie też pomylono z obsługą w pewnym sklepie z garniturami. Przymierzyłem jeden z garniturów i przeszedłem się dobrać krawat do niego. A tu podchodzi do mnie jakieś małżeństwo z synem i się pytają gdzie znaleźć garnitur w rozmiarze na synalka :) Oczywiście przyznałem się, że to nie ja sprzedaję, ale wcale się nie dziwię że mnie pomylono. W okularach wyglądałem bardzo poważnie i jeszcze zgodnie ze swoim zwyczajem złożyłem ręce za plecami przez co wyglądam jakbym nadzorował to wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:15, HiroshiTakubo napisał:

HiroshiTakubo
To ja podpasuje się do panującego klimatu i zapodam zdjęcie proskate. Ostatnio cos skateboarding
ma wzięcie. To dobrze ^_*!

Hah! Ale zawaliste zdjęcie :D! Teraz czekać tylko do wakacji, ustrzec się gutka i za dnia pomykiwać na desce, a w nocy świrować ile wlezie :D!
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:32, razormw napisał:

A tak się prawie wszyscy ubierają bo jest wygodnie ;]

Ej znalazłbyś temat o tym może? Bo mam ochotę ten wątek poruszyć, ale w tym temacie to nie za bardzo ;)

HiroshiTakubo
sk8 or die :)

gothicsheep
Jakiego Gutka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:32, razormw napisał:

Ja też czasami jestem dyskryminowany za swój ubiór "skejta".Mam bluzę z kapturem,trochę
luźniejsze spodnie ale jak już wejdę do jakiegoś sklepu to babcie patrzą na mnie jak
na morderce,dilera :| A tak się prawie wszyscy ubierają bo jest wygodnie ;]


oj dajcie spokój :P bardziej sie wszyscy w tych czasach czepiają ubioru metalowca niż skejta. Sam sie czasami ubierałem w bluzy z zespołami metalowymi do tego spodnie typu moro(wojskowe) i nie raz spotykałem sie w gimnazjum i nie tylko ze z drwinami na mój temat.

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30541&u=69 -> tu jest temat do tego ale dawno tam nikt nie pisał ;p

o to nawet mój temat :) tylko w starszym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w klasie z 5,6 osób obnosi się z tym,że słuchają Metallici i z nami "skejtami" nie mają problemów ;] My nie dyskryminujemy ich, ale za to oni nas tak :/ Wyzywają od murzynów itp. Mam świadomość,że to tylko odosobione przypadki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wololo, z tego co wiem, to częściej dykryminuje się metali, a szczególnie robią to tacy skejci, do tego dorzucić też trzeba dresów, technomułów itp, co rzucają hasła typu" brudasy, śmierdziele" itp. LOL WUT!! Zresztą ja się tam nie identyfikuję z żadną subkulturą, tylko włosy mam długie i od razu takie buractwo się rzuca. n/c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w moim otoczeniu jest inaczej.Skate''ów jadą,wyzywają,uważają za przestępców a metale tak naprawdę mają spokój.wszystko zależy od społeczeństwa.W każdej subkulturze znajdą się takie "buraki".Nie ma żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 16:31, razormw napisał:

A w moim otoczeniu jest inaczej.Skate''ów jadą,wyzywają,uważają za przestępców a metale
tak naprawdę mają spokój.wszystko zależy od społeczeństwa.W każdej subkulturze znajdą
się takie "buraki".Nie ma żadnej reguły.


To zalezy, imo naprawde nie spotkałem sie nigdzie dyskryminacją kogoś za to że jest skajtem i nie wiem czy może troche nie przesadzasz. Tak jak kolega na górze napisał, to metale są nazywane od brudasów - (bardzo często to słyszałem) przez skajtów, technomułów itp. - taka jest rzeczywistośc w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne w jakiej subkulturze jesteśmy to zawsze,ale to zawsze znajdzie się ktoś komu nie będziemy się podobać. I właśnie: Metale - brudasy,skejci - przestępcy.Często niektórzy przypisują się sami do jakieś subkultury by nie być odrzuconym.A najlepiej do kilku naraz:jeden mój kolega ubiera się jak skejt,a deski nigdy w ręku nie miał i słucha techno.Albo wystarczy ubrać dres i już jest się dresiarzem(dresiarz z ubioru a nie mentalności...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 22:15, HiroshiTakubo napisał:

HiroshiTakubo
To ja podpasuje się do panującego klimatu i zapodam zdjęcie proskate. Ostatnio cos skateboarding
ma wzięcie. To dobrze ^_*!



haha to już wiem skąd pomysł u Owcy na deskę. nie mylę się ;> z was takie skejty jak ze mnie primabalerina panowie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać by tego nie dać. Efekty z Photoshopa z robione w całą minutę. Znalezienie czcionki 20 sekund. Wymyślanie tekstu? Odkąd pamietam...

Pozdraiwam Yasioo :))

20080330201938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:04, gordonsumner napisał:

haha to już wiem skąd pomysł u Owcy na deskę. nie mylę się ;> z was takie skejty jak
ze mnie primabalerina panowie ;D

Nie powiedziałem, że jestem skejtem czy coś, zresztą wpadnę do Łukowa to damy z Owcą pokaz :P. Co to primabalerina? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:42, HiroshiTakubo napisał:

Co to primabalerina? :D

to taka choroba, nic przyjemnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się