GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2009 o 20:51, Azrathel napisał:

najbardziej przykre jest to, że Marneusowi ktoś dobrał się do konta i chłopak będzie musiał beknąć za czyjeś prowokacje...


Hmm. No właśnie, coś mi nie pasowało. Przecież nigdy wcześniej nie było podobnych incydentów. Niech zmieni sobie hasło albo napisze do obsługi gram.pl. Powinno to sprawę załatwić. Niech zrobi to szybko, zanim zostanie bloknięty.
A tak BTW, to Azra, wieki Cię nie widziałem :)

@Mac Cry
Przykre, jest to, że są tacy ludzie. Nie ważne czy to Marneus czy ktokolwiek inny, ale trochę godności powinno się posiadać i nie robić przy tym dziwki ze swojej dziewczyny :/

EDIT: @Grizzly.
Wiem jak działa THC :) Chodziło bardziej o powszechne stereotypy, bo wątpię żeby był emo. On nawet nie wie co to jest prawdziwe emo :)
EOT, bo zboczyliśmy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:03, Rumcajs52 napisał:

U mnie w klasie zostały już tylko trzy-cztery nietapeciary :(

Serio? U mnie cała klasa się nie tapetuje. Widać jestem z lepszej części miasta. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 00:26, MarneusPL napisał:

marneuspl
prosze, pomozcie mi. jestem narkomanem, ciagle biore jakies leki i codziennie pale gandzie:(
no ale na temat: zdjecie numer 1 prezentyuje mnie i madzie, moja dziewczyne. dwa pozostrale
na podjarke dla masturbatorow. nara chlopaki!

Dobrej jakości kawałek plastiku.

Dnia 18.03.2009 o 00:26, MarneusPL napisał:

pss: robimy to na pralce, w kiblu w szkole i na stole w kuchni. tak dla pobudzenia wyqobrazni

Czyli jednak zoofil... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tu narzekacie tapeciary czy tez nie, ale w ogole macie przedstawicielki plci pieknej w klasie nie to co ja :D 33 chlopa w klasie i zadnej dziewczyny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 21:03, Rumcajs52 napisał:

U mnie w klasie zostały już tylko trzy-cztery nietapeciary :(


Na takie sie mówi "Galerianki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:38, marcinshinoda napisał:

Na takie sie mówi "Galerianki"


http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ&fmt=18

greg f - ona lubi byc tak traktowana.

co sie tyczy palenia - idealnie ujal to grizzly. wszystko jest zajebiscie dopoki w zyciu idzie ci dobrze. dopiero jak cos sie popsuje zaczynasz odczuwac to jako nalog, tracisz sily, motywacje do codziennych obowiazkow. zapadasz sie sam w sobie i tracisz kontakt z otoczeniem. czasami miewalem takie stany depresyjne, ze przez 2 tygodnie potrafilem ani razu nie wyjsc za prog domu(zaleglosci w szkole, urwane kontakty, starzy groza wyslaniem do psychiatryka. i tylko dil z osiedla dzwoni czy wszystko ok bo ostatnio cos malo kawalkow biore.)
podobno rozpoczecie palenia w moim wieku jest rownoznaczne z 40% szansa, ze w przyszlosci czekaja mnie jakies powazne zaburzenia emocjonalne. i chuj. nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:51, Agathe156 napisał:

> > Meine rzesy :D
> > Z nudów.
>
> A gdzie druga połowa ?? xD
Druga połowa zaginęła w akcji :P


Mam nadzieje że kiedyś się odnajdzie i ją zobaczymy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:55, Dekerinho6 napisał:

> > > Meine rzesy :D
> > > Z nudów.
> >
> > A gdzie druga połowa ?? xD
> Druga połowa zaginęła w akcji :P

Mam nadzieje że kiedyś się odnajdzie i ją zobaczymy ^^

Mówi się ,że nadzieja umiera ostatnia , ale mówią też ,że nadzieja matką głupich jest . Bez urazy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:38, Agathe156 napisał:

Meine rzesy :D
Z nudów.


Szczerze? Ta fotka wygląda jak jeden wielki Photoshop :] Nic naturalnego tam się nie ostało, a tym bardziej rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ale jak będziesz robic zdjęcie całej siebie, to proszę Cię, żeby nie było w stylu fotka.pl ;] Oczywiście jestem ciekaw całości :) (chociaż można zabawic się w jakieś Puzzle Quest :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się