GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

To, że ja nie uogólniam obrażając ludzi a Ty nanosisz na nich miano buraków.

Mówiąc o swoich opiniach trudno by nikt nie poczuł się urażony. To nie moja brocha, nie interesuje mnie to.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> Kłamstwa? Wymyśle? Co za żenada. Idź już lepiej spać rodzynie wygrzebany.
Gdy kończą się argumenty zaczynają się obelgi.

To ty zacząłeś mnie oskarżać o kłamstwa bezpodstawnie, więc wspominając o argumentach pokazujesz jakim jesteś bezczelnym hipokrytą.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> Oczywiście, że pojołem.
*Pojąłem

Po co to poprawiasz, skoro 5 słów potem był już wyraz poprawnie napisany? Mokro ci się robi jak wyłapiesz u kogoś literówkę?

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> Nie pierwszy raz? Podaj mi przykład kiedy innym razem nie pojąłem?
Nie tylko staraj się czytać moje posty ale znajdź w sobie siłę, by przebrnąć przez swoje.

Znów wychodzą twoje argumenty. Hipokryta.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> I przecież powiedziałem, że nie wszyscy, jakieś 85%.
O których nic nie wiesz.

Twoim zdaniem. Twoim zdaniem. Twoim zdaniem. Czytaj aż załapiesz.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

Co najwyżej 85% z ludzi których mogłeś spotkałeś. Nie masz pojęcia
o reszcie a upierasz się przy swoim.

A skąd wiesz, że nie mam racji? Spotkałeś wszystkich ludzi na świecie? xD

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> Nawet nie wysilasz się, by czytać moje posty, więc jak mogę oczekiwać od ciebie
myślenia?
Podbierasz mi moje własne argumenty i wykorzystujesz przeciwko mnie. ''Więc jak mogę
oczekiwać od Ciebie myślenia?'' Do tego w twoich ustach akurat ten pasuje tutaj jak broszka
do kożucha.

Ja ci podebrałem argument? Przykład proszę. Akurat to ty wystawiasz swoją wątpliwą logikę na pośmiewisko, nie ja, więc tekst o myśleniu jest jak najbardziej na miejscu.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

Typa? Zmieniam zdanie - okulary Stępnia i tak by Ci nie pomogły. Przedstawiłem Ci siebie
w trzech różnych okresach życia tym samym obalając twoją teorię, że dres nie może zacząć
chodzić w garniturze. Jesteś głęboko w bagnie i nie robisz nic by z niego wyjść.

xD
Kłamstwo powtórzone 1000 razy nie stanie się prawdą misiu. Nie jesteś dresem, jesteś zwykłym skejcikiem, wilu by powiedziało, że nawet troszkę lamusowatym (to nie jest moja opinia :*). Ubrałeś się w garniak do foto i to ma mi udowodnić, że dresiarze pewnego dnia się budzą z postanowieniem, że od dzisiaj będą chodzić w garniakach? Człowieku, ile ty masz lat? Bo krew mnie zalewa, gdy widzę twoją logikę.

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

Atakując nic nie zdziałasz w dyskusji. Odbierasz to za bardzo osobiście. Twoje posty
stają się coraz bardziej komiczne bo piszesz w nerwach.

Chciałbyś. :*

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

Wciąż powtarzasz słowo logika samemu pisząc jak potłuczony. Brawo, jesteś również hipokrytą.

Błąd. Jak sie gada z głupkiem, to głupek uważa, że druga osoba mówi... głupstwa. I tutaj mamy tego doskonały przykład. Z tym, że ja ci tłumacze w czym rzecz, a ty się wywijasz głupiutkimi tekstami, że się denerwuję. ;)

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

Według Ciebie to jest logiczna odpowiedź? Łał. A może po prostu nie wiesz co napisać?
Nie pisz nic, zaoszczędzisz sobie wstydu.

A co mogłem napisać? Taki tekścik od takiego głuptasa jak ty wzbudził we mnie salwy śmiechu. Zresztą każdy kolejny tekst o robieniu wstydu to robi. A hipokryta mnie zniszczył całkowicie. :D

Dnia 22.05.2009 o 21:14, Rodzyn napisał:

> Zrobisz jak uważasz, najwyżej cię pogrąże
Co najwyżej samego siebie.

A jednak wyszło na moje. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:25, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Alexei Kaumanavardze


Wyglądałem podobnie. :D ;P Tylko, że miałem bardziej proste włosy i 6 strun. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jesteś zdenerwowany wypowiedziami Rodzyna bo te uśmieszki i buziaki mówią same za siebie, że chcesz pokazać, jak bardzo jesteś spokojny, ale nie jesteś. :PP Jakbyś zachował normalny styl pisania to można by tak wnioskować, a teraz wyszło szydło z worka. ;PP Ale nie ma się co dziwić, każdy spór musi wzbudzać jakieś emocje i raczej negatywne po obu stronach.. i Rodzyn tez na pewno się wkurza. :D

Btw, tutaj macie drechyi. xD ;PP (bitelz90 & company)

20090524012245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 00:51, bitelz90 napisał:

Przynajmniej słońce Ci dzisiaj świeciło. ;PP Co do propagowania piwa.. żeby jeszcze było
jakieś dobre, a to Warka. ;PP Fuj. :D


co wy chcecie ? fajnie wchodziło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:20, demigod93 napisał:

co wy chcecie ? fajnie wchodziło :D:D

Jak się ma 16 lat, to pewnie każdy alkohol "fajnie wchodzi"... <.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

St1m aka. Cholernie wiele ksyw. ;]

...a teraz następuje monet w którym nazywacie mnie dresem. ;]

20090524125207

20090524125233

20090524125249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:28, Lfdracon napisał:

> co wy chcecie ? fajnie wchodziło :D:D
Jak się ma 16 lat, to pewnie każdy alkohol "fajnie wchodzi"... <.<


łooo, rok starszy i udaje tego porządnego co nigdy niczego nie próbował, patrzcie, patrzcie, skoro jesteś taki dorosły to powiedz mi co jest dobre... a jak nie masz nic ciekawego do dodania tylko się wywyższać to lepiej siedź cicho :)

pozdrawiam

St1m
na 1 zdjęciu przypominasz mi Tede ;P (obraza czy komplement ?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 11:59, Malicia_Bents napisał:

Potworki i spółka :)


No no no ;) dwie ładne kobiety;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 13:34, demigod93 napisał:

na 1 zdjęciu przypominasz mi Tede ;P (obraza czy komplement ?:P)

Tedego lubię, więc dla mnie to nie obraza. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 13:34, demigod93 napisał:

łooo, rok starszy i udaje tego porządnego co nigdy niczego nie próbował, patrzcie, patrzcie,
skoro jesteś taki dorosły to powiedz mi co jest dobre... a jak nie masz nic ciekawego
do dodania tylko się wywyższać to lepiej siedź cicho :)

Nie wywyższam się, nie jestem porządny co to nigdy nie próbował, po prostu tego typu zdjęcia traktuję jako "och ach zobaczcie piję alkohol = jestem elo", czyli zwykły kretynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:28, Lfdracon napisał:

Jak się ma 16 lat, to pewnie każdy alkohol "fajnie wchodzi"... <.<


Wątpie, aby wódka im fajnie wchodziła. Ale do tego to trzeba troszkę praktyki ;) A Warka jest całkiem przyjemna. Ale jeśli o mnie chodzi, to po 6 Warkach następnego dnia bardziej boli mnie głowa niż po 6 Żywcach. Oznacza to, że Warka to ZUO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Mówiąc o swoich opiniach trudno by nikt nie poczuł się urażony. To nie moja brocha, nie
interesuje mnie to.

Odbiegasz od tematu. Wedle mojej i nie tylko mojej opinii nie umiesz myśleć samodzielnie i posługujesz się wyrobioną opinią publiczną na temat danej popkultury w tym przypadku ''dresów''. Uraziło Cię to i stąd te wszystkie posty? - ''To nie moja brocha, nie interesuje mnie to''

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

To ty zacząłeś mnie oskarżać o kłamstwa bezpodstawnie,

Szerzysz oszczerstwa, obrażając ludzi przez pryzmat własnych doświadczeń. To, że w większości spotykałeś przedstawicieli ''stylu bloków'' którzy są tzw. przez Ciebie burakami i od razu przyjąłeś o nich negatywne zdanie pokazuje tylko jak mało dociekliwy jesteś by nie upewnić się czy w rzeczywistości 85% naprawdę jest taka zła i niedobra jak wedle twoich wątpliwych doświadczeń.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Po co to poprawiasz, skoro 5 słów potem był już wyraz poprawnie napisany?

Bo ten był źle. Spróbuj to wziąć na tą swoją ''logikę'' o której ciągle mówisz a której znaczenia nie znasz. Tak samo w kolejnych wersach *wziąć nie wziąść.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Znów wychodzą twoje argumenty. Hipokryta.

Kolejne chybione odbicie piłeczki. Staraj się swoje wady umiejętniej przypisywać innym.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Twoim zdaniem. Twoim zdaniem. Twoim zdaniem. Czytaj aż załapiesz.

Więc co takiego wiesz o 85% populacji ludzi chodzących w dresach na świecie? Słucham z uwagą.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

A skąd wiesz, że nie mam racji? Spotkałeś wszystkich ludzi na świecie? xD

Pytanie brzmi skąd Ty to wiesz? Twoje proporcje są z palca wyssane. Spotkałem i słyszałem o inteligentnych, miłych jak i wulgarnych, głupich dresach. W życiu realnym, w sieci, u znajomych. Co nieco o nich wiem i dlatego mam czelność pisać na ten temat.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Ja ci podebrałem argument? Przykład proszę. Akurat to ty wystawiasz swoją wątpliwą logikę
na pośmiewisko, nie ja, więc tekst o myśleniu jest jak najbardziej na miejscu.

Określanie mnie hipokryta, zarzucanie kłamstwa etc.etc. Wszystko co wcześniej ja napisałem w kierunku twojej osoby a Ty nie wiedząc co odpowiedzieć pisałeś to samo ku mojej stronie. Ty nie myślisz sam, inni to za Ciebie robią. Jak nie stereotypy to argumenty opozycji w dyskusji.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Znów wychodzą twoje argumenty. Hipokryta.

Nazywasz mnie hipokrytą. Choć dobrze zdajesz sobie sprawę, że sam nim jesteś. Twoja duma jednak nie pozwala Ci przyznać się do błędu.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Kłamstwo powtórzone 1000 razy nie stanie się prawdą misiu.
I to właśnie powinni Ci powtarzać rodzice co wieczór przed snem.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Nie jesteś dresem, jesteś zwykłym skejcikiem,
wilu by powiedziało, że nawet troszkę lamusowatym

Wiesz o mnie więcej niż ja sam? Co jeszcze wywróżyłeś na mój temat? Podpowiem, że lubię kolor turkusowy, lody truskawkowe i zachody słońca.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Ubrałeś się w garniak do foto i to ma mi udowodnić, że dresiarze pewnego
dnia się budzą z postanowieniem, że od dzisiaj będą chodzić w garniakach?

Twoja umiejętność wnioskowania mnie zadziwia. To ma Ci udowodnić, że wbrew twojej opinii dresiarze biegają w garniturach mości panie omnibusie. Nie raz nie dwa a wtedy gdy potrzeba szykownego wyglądu a nie wygody.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Człowieku, ile ty masz lat?

18.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Bo krew mnie zalewa, gdy widzę twoją logikę.

Spokojnie. Waleriana wskazana.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Chciałbyś. :*

Żebyś w końcu przestał wypisywać farmazony. To na pewno.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Błąd. Jak sie gada z głupkiem, to głupek uważa, że druga osoba mówi... głupstwa.

Przypatrz się dokładnie:

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Taki tekścik od takiego głuptasa
...ty się wywijasz głupiutkimi tekstami...

Wedle twojej teorii właśnie zostałeś ''głupkiem''. Moje najszczersze gratulacje za przyznanie się do błędu...nawet jeżeli nieświadomie.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Z tym, że ja ci tłumacze w czym rzecz,

Już dawno przestałeś zastępując to nachalnymi próbami sprowokowania mnie.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

a ty się wywijasz głupiutkimi tekstami, że się denerwuję. ;)

A ja pisze co widać po twoich postach. I to, że postawiłeś kilka uśmieszków czy całusów nie ukryje tego, że kipisz ze złości.

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

A co mogłem napisać?

Coś co by Cię nie skompromitowało?

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

A jednak wyszło na moje. :*

W zasadzie to tak. Utonąłeś. Nie umiesz przegrywać i na każdy mój post musisz odpowiedzieć. Najpierw starałeś się pisać sensownie ale gdy zacząłeś się gubić starałeś się mnie spławić:

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Słuchaj, radzę ci nie odpowiadać

Gdy to nie podziałało pojawiły się obelgi:

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Idź już lepiej spać rodzynie wygrzebany
...nawet troszkę lamusowatym
...od takiego głuptasa

I na samym końcu emotki '':*'' przedstawiające żałosne próby wyprowadzenia mnie z równowagi:

Dnia 21.05.2009 o 21:12, Vaako1902 napisał:

Chciałbyś. :*
A jednak wyszło na moje. :*
to nie jest moja opinia :*

To mnie miało wyprowadzić z równowagi? Postaraj się bardziej bo stoisz na pozycji przegranego. Tak więc zamilcz albo wjedź na mojego GS''a, tam potoczymy dyskusję do ew. końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:39, Lfdracon napisał:

> łooo, rok starszy i udaje tego porządnego co nigdy niczego nie próbował, patrzcie,
patrzcie,
> skoro jesteś taki dorosły to powiedz mi co jest dobre... a jak nie masz nic ciekawego

> do dodania tylko się wywyższać to lepiej siedź cicho :)
Nie wywyższam się, nie jestem porządny co to nigdy nie próbował, po prostu tego typu
zdjęcia traktuję jako "och ach zobaczcie piję alkohol = jestem elo", czyli zwykły kretynizm.


a zdziwisz się, bo nie dałem tego zdjęcia ze względu na piwo, gdybyś się przyjrzał to nie zobaczysz mnie trzymającego piwo na tym zdjęciu ^.- nie sprawia mi chwalenie się tym, że trzymam piwo na zdjęciu, więc jak nie wiesz, albo nie jesteś pewny to nie wyciągaj pochopnych wniosków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:39, Lfdracon napisał:

Nie wywyższam się, nie jestem porządny co to nigdy nie próbował, po prostu tego typu
zdjęcia traktuję jako "och ach zobaczcie piję alkohol = jestem elo", czyli zwykły kretynizm.

To co, miał wymazać piwo w Paincie żeby broń Boże nikt go nie posądził o kozaczenie się z browarem?
A może miał wstawić fotę bez piwa żeby nie podnosić takim jegomościom jak ty ciśnienia?
W ogóle gdzie ty żyjesz? Dzisiaj 16 latki popijają piwem acodin, chwalić piwem można się było dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 19:22, Malicia_Bents napisał:

Tak ciężko dostrzec znaczną różnicę wieku??:)


to samo można powiedzieć o przypiętym poście, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się