GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 21:02, Graszcz napisał:

Gdy patrzę na to zdjęcie, nachodzą mnie silne uczucia patriotyczne, Ta fotka napawa mnie
dumą z tego, że jestem Polakiem :D


Aha czyli uważasz homoseksualistów za osoby chore? Zrobili Ci coś czy po prostu jesteś nie tolerancyjny... ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:05, Tyler_D napisał:

Boś homofob. :-P

Ej, homofobia zawsze spoko.

Dnia 30.06.2009 o 21:05, Tyler_D napisał:

kobe47 => zielono ci? ;-D

Eee, no, niech będzie, tak ;).

Jakli - > tak, homoseskualiści są osobami chorymi. Bardzo chorymi, ale im nie współczuję. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:58, kobe47 napisał:

> Boś homofob. :-P
Ej, homofobia zawsze spoko.

Tak, ja to wiem i ty to wiesz, ale poczekaj aż się na nas rzucą i zaczną wyzywać od "nietolerancyjnych chamów". ;-D

Dnia 30.06.2009 o 22:58, kobe47 napisał:

Jakli - > tak, homoseskualiści są osobami chorymi. Bardzo chorymi, ale im nie współczuję.
:|

btw ... ja was proszę ... jak już znowu mają być na forum wojenki "homo są "be" / nie są "be" to niech to się odbywa w odpowiednim temacie, bo gdzie nie spojrzeć to wszędzie się kłócą czy to o religie, czy o Boga, czy o homo / hetero. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:54, Jakli napisał:

Aha czyli uważasz homoseksualistów za osoby chore? Zrobili Ci coś czy po prostu jesteś
nietolerancyjny... ;]?

To drugie ^^. Homofobia FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 23:16, Graszcz napisał:

> Aha czyli uważasz homoseksualistów za osoby chore? Zrobili Ci coś czy po prostu
jesteś
> nietolerancyjny... ;]?
To drugie ^^. Homofobia FTW!


Hell yeah!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:28, YoungCezar napisał:

Haha xD przecież na każdej swojej płycie ten "ziomal" wyje ..


No dokładnie, lepiej słuchać Hemp Gru!
JP tylko Bóg może nas sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:58, kobe47 napisał:

Jakli - > tak, homoseskualiści są osobami chorymi. Bardzo chorymi, ale im nie współczuję.
:|


A ta choroba to się roznosi drogą kropelkową czy może płciową ? Jeśli nie, to nie powinno ci to przeszkadzać. Krzyczysz na ulicy "Precz z chorymi na raka ! " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 10:48, razormw napisał:

No dokładnie, lepiej słuchać Hemp Gru!
JP tylko Bóg może nas sądzić


Puknij się w czoło człowieczku.. Nie rozumiem nawet Twojego bezsensownego cynizmu ..
A jezeli Ty słuchasz HG to pogratulowac ..:]
Ja zostane przy klasyce
peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:14, YoungCezar napisał:

> No dokładnie, lepiej słuchać Hemp Gru!
> JP tylko Bóg może nas sądzić

Puknij się w czoło człowieczku.. Nie rozumiem nawet Twojego bezsensownego cynizmu ..
A jezeli Ty słuchasz HG to pogratulowac ..:]
Ja zostane przy klasyce
peace


Mimo wszystko HG też ma całkiem dobry przekaz, nie wszystko, ale bardzo dużo mądrych rzeczy mówią. Ale i tak wolę Eldokę i Ostrego(pozdro Budo i Kauczuś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

Zdjęcie prawie jak z galerii z naszej-fot... naszej klasy z cyklu "oto ja w dziwnych
okolicznościach". :-P

Czym sie roznia zdjecia na naszej klasie od normalnych? Bo tego nie ogarniam, wg wielu osob w tym temacie kazde zdjecie wyglada jak z naszej klasy z cyklu jakiegostam. Jak mozesz to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:27, Tyler_D napisał:

Zdjęcie prawie jak z galerii z naszej-fot... naszej klasy z cyklu "oto ja w idiotycznych
okolicznościach". :-P

fix''d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:30, Starscream napisał:

Czym sie roznia zdjecia na naszej klasie od normalnych?

Primo to nie dotyczy oczywiście wszystkich użytkowników tego portalu, secundo - o co chodzi? Już wyjaśniam, przecież bardzo łatwo jest tam znaleźć fotki w stylu "ja i moja fura / komóra / moi ziomale / ja z piwem / tanim winem / ja na wakacjach, ja z moim psem" etc etc, lub choćby "słodkie" lasencje z komicznymi fotkami w lustrze w każdej z 10 sukienek czy tam bluzeczek, lub oczorypnym fleszem.

Graszcz -> :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:38, Tyler_D napisał:

> Czym sie roznia zdjecia na naszej klasie od normalnych?
Primo to nie dotyczy oczywiście wszystkich użytkowników tego portalu, secundo - o co
chodzi? Już wyjaśniam, przecież bardzo łatwo jest tam znaleźć fotki w stylu "ja i moja
fura / komóra / moi ziomale / ja z piwem / tanim winem / ja na wakacjach, ja z moim psem"
etc etc, lub choćby "słodkie" lasencje z komicznymi fotkami w lustrze w każdej z 10 sukienek
czy tam bluzeczek, lub oczorypnym fleszem.

Kazde zdjecie mozna pod to podciagnac, uwierz mi. Zrobisz sobie zdjecie z drzewem w tle, wrzucisz tutaj i jakis debil napisze "typowa fota z nk, badziew typu Ja i drzewo mojej babci". Akurat w tym wypadku to sam autor sie nie popisał ale wg mnie nie mozna oceniac zdjecia na zasadzie - wyglada jak z nk= g*wno, niewyglada jak z nk (sa takie?) = miod
W ogole to jechanie po NK mnie bawi, ja juz skonczylem korzystac z tego syfu dosc dawno, wiec ominelo mnie ocenianie zdjec i eurogabki, teraz po prostu olewam ten portal, nie wchodze na niego. Przestancie o nim tyle gadac to moze w koncu ludzie o nim zapomna i tworcy ostatecznie powroca do pierwszego schematu i przypomna sobie jaki byl pierwotny cel portalu- szukanie znajomych z lat szkolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 14:48, Starscream napisał:

Kazde zdjecie mozna pod to podciagnac, uwierz mi.

Mieć jedno zdjęcie w galerii - ok, ale mieć dziesiątki czy tam nawet setki ( tak, tak ) zdjęć to już "lekka" przesada, w dodatku jeśli są to takie focie jak opisałem wyżej. Druga fotka się z tego zrobiła, niestety.
>Zrobisz sobie zdjecie z drzewem w tle,

Dnia 01.07.2009 o 14:48, Starscream napisał:

wrzucisz tutaj i jakis debil napisze "typowa fota z nk, badziew typu Ja i drzewo mojej
babci".

Eee ... wszystko zależy od człowieka i jego podejścia, nie ma co generalizować, choć owszem tacy też się zdarzają.
>Akurat w tym wypadku to sam autor sie nie popisał ale wg mnie nie mozna oceniac

Dnia 01.07.2009 o 14:48, Starscream napisał:

zdjecia na zasadzie - wyglada jak z nk= g*wno, niewyglada jak z nk (sa takie?) = miod

Tu nie chodzi raczej o to co ma do tego nk, od razu widać które zdjęcie jest naturalne i spontaniczne a które "ustawiane by ładnie się na nk czy innym portalu prezentowało" ;-P
>Przestancie o nim tyle gadac to moze w koncu ludzie o nim zapomna i

Dnia 01.07.2009 o 14:48, Starscream napisał:

tworcy ostatecznie powroca do pierwszego schematu i przypomna sobie jaki byl pierwotny
cel portalu- szukanie znajomych z lat szkolnych

Nie zapomną, to już za daleko się posunęło, za dużo kasy i userów by stracili właściciele nk. Kto jest tam normalny to będzie, co nie zmienia faktu że, dziwaków jest tam mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2009 o 22:58, kobe47 napisał:


Jakli - > tak, homoseskualiści są osobami chorymi. Bardzo chorymi, ale im nie współczuję.
:|


Brawo stary... ktoś dobry przykład podał... powiedzmy masz downa... i ktoś Cie wyśmiewa to co czułbyś się ok? To raz... Jeśli to choroba to raczej jej objawów nie da się wyznaczyć, bo nie przemawia do mnie tekst w stylu zmiana w mózgu... Ktoś jest jaki jest i trzeba to uszanować. Jedyne co można się przyczepić do nich to parady równości, nie trzeba tak manifestować. Są jacy są kropka, a ich występ może mi nie przeszkadza, ale są tacy co odbierają to jako kolejną możliwość ataku na ludzi, którzy są normalni... (nie wmówisz mi że są chorzy psychicznie i tyle -.-).
Koniec offtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się