GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

A nie moglbys po prostu zbanowac xD_ominika? Mam zebrac podpisy 500 forumowiczow ktorych irytuje jego obecnosc? Spokojnie sie tylu znajdzie. Mnie osobiscie on odbiera przyjemnosc korzystania z tego forum, zreszta nie tylko mnie, a to jest zabronione przez regulamin, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. Głupota nie jest moderowalna na forum takim jak te, ale już wasze chamskie lub wręcz podpadające pod paragrafy karne wypowiedzi jak najbardziej. Na posty jednego kola wystarczyło puścić do nas formularz, a nie bluzgać jak R0bson czy inni. Sam pokazaliście, że wasz poziom nie odbiega od poziomu "mistrza" Dominika.
Jeżeli takie sytuacje będą się powtarzać, to zawsze możemy przymknąć czasowo ten temat, żebyście ochłonęli lub na trwałe przeniesiemy go do kategorii gry i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:06, Olamagato napisał:

Coś wam powiem. Głupota nie jest moderowalna na forum takim jak te, ale już wasze chamskie
lub wręcz podpadające pod paragrafy karne wypowiedzi jak najbardziej. Na posty jednego
kola wystarczyło puścić do nas formularz, a nie bluzgać jak R0bson czy inni. Sam pokazaliście,
że wasz poziom nie odbiega od poziomu "mistrza" Dominika.
Jeżeli takie sytuacje będą się powtarzać, to zawsze możemy przymknąć czasowo ten temat,
żebyście ochłonęli lub na trwałe przeniesiemy go do kategorii gry i zabawy.

Skoro nie jestescie slepi na glupie i prowokacyjne posty xD ominika to czemu go po prostu nie zbanujecie? Ten kto go zbanuje bedzie forumowym bohaterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:10, Starscream napisał:

Skoro nie jestescie slepi na glupie i prowokacyjne posty xD ominika to czemu go po prostu nie zbanujecie?


Na prowokacyjne posty się nie odpowiada. Wnioski wysnuj sam.
Inna sprawa z samym Dominikiem, ale ten człowiek jest niereformowalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najpierw się kłócicie ,a potem jak wam Wojman "piznął" to już lamentujecie.
Trzeba było nie odpowiadać tylko zachować to dla siebie.

Starscream - Ja mogę z pewnością zebrać jeden podpis użytkownika ,którego irytujesz. Zgadnij kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:00, R0obson napisał:

> Fajnie jest sobie zbędnego posta nabić do statystyk co?
A fajnie jest mieć zjebany ryj? Wyglądać jak gej, którego nikt nie kocha, a wszyscy w
MCDonalds pierdolą w dupsko? Człowieku, dedykuję ci ten utwór: http://www.13k.pl/-/sugestia.php

PS. Wojman, z góry dzięki za bana.

Kurna robson, jak będę w Toruniu to będę miał niedaleko do ciebie i postawię ci browara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 12:42, R0obson napisał:

> Fajnie jest sobie zbędnego posta nabić do statystyk co?
Aha. Bym zapomniał. Sram na ciebie frajerze. I na to, że będziesz mi wrzucać dopiero
PO BANIE, bo teraz nie masz odwagi.

Jak tak na mnie srasz to nie zapomnij monitora wytrzeć papierem toaletowym, albo wiem. Wytrzyj to włosami i pójdź pochwalić się mamie. I jeśli ci się będzie chciało to zrób sobie zdjęcie i wstaw je w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 19:12, xD_ominik napisał:

Jak tak na mnie srasz to nie zapomnij monitora wytrzeć papierem toaletowym, albo wiem.
Wytrzyj to włosami i pójdź pochwalić się mamie. I jeśli ci się będzie chciało to zrób
sobie zdjęcie i wstaw je w tym temacie.


Ja-pierdolę. Miał rację. Na odpyskowanie zebrało Ci się dopiero po tym, jak Go zbanowali, tak? Już lepiej potwierdzić tego, że jesteś skończoną cipą nie mogłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:41, TetraGramaton napisał:

...ale ty też nie jesteś od nich lepszy, sam prowokujesz i docinasz,

Tez cie lubie ale to sie nijak nie ma do tematu prawda? Ja odpisałem modowi na swiezo, bo moim zdaniem xDominik za caloksztalt powinien zostac zbanowany.
Idz sobie wyrywac wlosy w temacie o katolikach (podobno to lubisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:44, Starscream napisał:

Idz sobie wyrywac wlosy w temacie o katolikach (podobno to lubisz)

No i znowu dajesz dowód swojego spamowania.

Jeszcze ci to siedzi w głowie ? - bo ja już to prawie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupiś jak but i chyba nie ma na to lekarstwa. Razem ze St1m''em i Kamexo3 zachowujecie się jak banda gówniarzy tak naprawdę. Myślałem ,że to miejsce dla raczej kulturalnych ludzi. Widać ,że się pomyliłem i to bardzo.
Dlaczego nie możecie zachować wszystkich opinii o Dominikach i innych HiSinach dla siebie. Zawsze niektórzy forumowicze zaczynają kłótnie i się dzieje i zawsze ,o dziwo ,w tym temacie.

Uspokójcie się już ,bo polecą bany (Ojej, za późno? Brawo Wojman). A osobiście uważam ,że Wojman miał rację dawając Wam te ostrzeżenia.
St1m - Przedszkole w tamtą strone ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

St1m - BAN
Kamexo - BAN tyczy sie to tez konta Kamexo3
xD_ominik - degrad -1 za prowokowanie i uzywanie wulgarnego jezyka

Jesli nadal beda tutaj dyskusje nie na temat albo obrazanie uzytkownikow tego forum to watek zamkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:46, TetraGramaton napisał:

> Idz sobie wyrywac wlosy w temacie o katolikach (podobno to lubisz)
No i znowu dajesz dowód swojego spamowania.

Popatrz sobie na nazwe wątku...
Poza tym odpisałeś na mojego posta skierowanego do moderatora.
No ale oczywiscie tylko ja spamuje

Dnia 23.07.2009 o 20:46, TetraGramaton napisał:


Jeszcze ci to siedzi w głowie ? - bo ja już to prawie zapomniałem.

Tez bym pewnie o tym zapomnial gdybys nie wrzucal teg tekstu na kazda strone tamtego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 19:10, xD_ominik napisał:

Właśnie skończyłem robić to zdjęcie. Bardzo mi się podoba. Zwiększyłem nasycenie na poduszce,
a samego siebie zrobiłem na czarno biało. Plus kilka dodatkowych obróbek.


Nie to nie może być prawdą że jesteś facetem/chłopcem , to jest po prostu prowokacja !
Jesteś DZIEWCZYNĄ która wstawiła zdjęcie swojego chłopa/brata chcąc go ośmieszyć (why?) ,

Spoiler

eeh. kto je zrozumie ...



Nie ma innego wytłumaczenia , dlaczego wstawiłaś to Homoseksualne zdjęcie ...
KOBIETO zastanów się na sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku o co ci chodzi? Ja tylko napisałem ze dominik zasluzyl na bana, moze tak nie jest? Broniac go chcesz sie wyroznic?

Dnia 23.07.2009 o 20:49, Zabujca_Smokuf napisał:

Głupiś jak but i chyba nie ma na to lekarstwa

Na tej samej zasadzie (z kapelusza) moge to powiedziec o calej twojej rodzinie. Tak wiec cala twoja rodzina jest głupia jak but.
Pozdrów ich

Dnia 23.07.2009 o 20:49, Zabujca_Smokuf napisał:

St1m - Przedszkole w tamtą strone ->

Heh dostał bana to myslisz ze mozesz sobie poszczekać?
Poza tym wszyscy wiemy ze znasz droge do przedszkola na pamięć

HeyBabyGirl Uwazaj bo zostaniesz zjechany przez Wielkiego Przedszkolaka za wyrazanie poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 20:55, Starscream napisał:

Pozdrów ich

Mówisz masz.
Primo - nie mówię tego bezpodstawnie.
"Idz sobie wyrywac wlosy w temacie o katolikach (podobno to lubisz)"
I teraz mi powiedz czy to nie jest głupie. Tetra po prostu zwrócił Ci uwagę ,a Ty wyjeżdżasz z tekstami ,na oko ludzi z piątej klasy. Jeśli chcesz ,mogę się trudzić i dalej szukać po wszystkich zakątkach forum Twoje idiotyczne teksty.

Kończę dyskusje ,bo nie chcę się zniżyć do Waszego poziomu.

PS: St1m dostał bana ,zanim napisałem tego posta - spostrzegawczyś. +1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się