GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2010 o 19:25, SpecShadow napisał:

Mi bardziej Lennona przypomina, brakuje tylko charakterystycznych okularków.


Lennon był znacznie brzydszy, a jego wybranka Yoko Ono to już łamała wszelkie kanony brzydoty. To tak na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:54, Lukullus napisał:

Lukullus podczas jednego z moich rejsów po Bałtyku :)

Niezłe hobby kapitanie :D Jacht pewnie Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 00:35, Rodzyn napisał:

Z góry sorry chłopaki, ale macie zadatki na parę :P Gdzie nie zajrzę tam Was zawsze widzę
razem :P

Przypadek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 18:07, SongoX napisał:

> Lukullus podczas jednego z moich rejsów po Bałtyku :)
Niezłe hobby kapitanie :D Jacht pewnie Twój...

Niestety nie mój ale plany są.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balduran2

Przeglądałem dzisiaj w końcu zdjęcia ze Sylwestra i dostałem ataku śmiechu, którego nie mogłem powstrzymać przez kilka minut. Najbardziej rozwaliły mnie moje miny nieadekwatne do sytuacji, na zdjęciach zrobionych bez uprzedzenia, tudzież przymuszonych do "pozowania". [Edit] No i te czerwone oczy...

20100121225414

20100121225447

20100121225509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie napisałem, że są brzydkie, mimo, że tak uważam. No, co najwyżej jedna jest godna uwagi, jeśli nie byłaby taka wyszpachlowana, ale nie chcę się dalej rozwodzić na temat piękna tych panien, bo to już kwestia gustu. Chodzi o to, że przeraża mnie duża ilość makijażu i kobitki chyba nigdy nie zrozumieją, że to gówno jest stworzone dla starych bab, które muszą zakryć swe niedoskonałości. Post ten chyba adekwatny do mej osoby ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 23:17, MaccCry napisał:


Nie napisałem, że są brzydkie, mimo, że tak uważam. No, co najwyżej jedna jest godna
uwagi, jeśli nie byłaby taka wyszpachlowana, ale nie chcę się dalej rozwodzić na temat
piękna tych panien, bo to już kwestia gustu. Chodzi o to, że przeraża mnie duża ilość
makijażu i kobitki chyba nigdy nie zrozumieją, że to gówno jest stworzone dla starych
bab, które muszą zakryć swe niedoskonałości. Post ten chyba adekwatny do mej osoby ^^

Byłoby dziwne gdyby ktos wrzucil fotke z dziewczynami a ty bys nie skomentował:D Nie no wiadomo ze za duzo makijazu ale zawsze mozna takiej zalozyc papierową torbe na glowe podczas seksu:D JK JK JK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też to jakieś rozwiązanie jest, no chyba, że smaruje całe cielsko... Oj, chyba się zagalopowałem ze swoimi wywodami :P

balduran2=> Zajeb.. fajne okularki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się